Valmieras Ziņas

Airēšanas slaloma kluba VSA-VALMIERA uzvaras Somijā

Taivalkoski pilsētā Somijas ziemeļos aizvadītajā nedēļas nogalē no 9. līdz 10.septembrim norisinājās trīs dažādi airēšanas slaloma pasākumi, kuros augsti rezultatīvi panākumus guva kluba “Vidzemes sporta asociācija – Valmiera“ audzēkņi un treneris, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Airēšanas slaloma apvienības Preses dienests.

Sestdien vietējie un viesu sportisti no Igaunijas un Latvijas spēcīgā, ātrā un sarežģītā ūdenī sacentās Somijas čempionātā airēšanas slalomā. K1 laivu klasē vīriešiem, kā pērn un kā 2015.gadā, pjedestāla virsotni iekaroja Vidzemes sporta asociācijas atlēts un treneris Kaspars Pakers. VSA-VALMIERA kanoe airēšanas slalomistam Emīlam Putniņam uzvara kanoe kategorijā. Savukārt Ralfam Jurjānim un Ralfam Baldiņam 1. un 2.vieta K1 laivu klases junioru grupā.

Sestdienas vēlā vakarā sacensību trasē tika dots starts Taivalkoski Nakts slalomam. Adrenalīna un sajūsmas kokteili malkoja jeb plēšanu ar smailīti un svaidīšanu un lēkāšanu pa mežonīgajām krācēm lāpu uguns, dūmu un prožektoru gaismu, skandināvu roka, tautas mūzikas un gaviļu un salūta skaņu un ziedu pavadījumā piedzīvoja visa VSA-VALMIERA godalgotā četrotne.

Savukārt svētdien Somijas rezultatīvajam sniegumam un fantastiskajai pieredzei tradicionālajā Taivalkoski Ekstrēmajā slalomā, kura trases vārti tiek izvietoti tā jau monstrīgo krāču psihākajās vietās, Kaspars Pakers, Emīls Putniņš un Ralfs Jurjānis pievienoja atkal uzvaru, bet 2.vietu Ralfs Baldiņš.

Rudens sacensības Vidzemes sporta asociācijas visa kaluma airēšanas slalomistiem tikai sākušās. Turpinājumā cīņas Viļņā, Rīgā un Valmierā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

aicina darbā VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTU Darba pienākumu apraksts: rezervēt viesnīcas istabas un pasākumus; koordinēt viesnīcas dienestu darbību; uzņemt viesus; organizēt kvalitatīvu viesu apkalpošanu; noformēt dokumentus atbilstoši normatīvajiem un lietvedības noteikumiem; veikt norēķinus; sastādīt, pārzināt un lietot darba procesā norēķinu, inventarizācijas un atskaites dokumentāciju; uzturēt viesmīlības atmosfēru viesnīcā. Prasmes un īpašības: prasme organizēt komandas darbu; pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas; lietot ar darba pienākumu izpildi saistītās datorprogrammatūras; strādāt ar biroja tehniku un aprīkojumu; strādāt ar kases aparātu; apkalpot viesus, sazinoties valsts valodā, krievu un angļu valodā; lietot profesionālo terminoloģiju valsts valodā, krievu un angļu valodā. Izglītības prasības: Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība /vēlams tūrisma un viesnīcu vadībā/. Mēs piedāvājam: apmācību; labu darba pieredzi un darba apstākļus četru zvaigžņu viesnīcā; maiņu darbu, arī naktsmaiņas; konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas. CV ar norādi "Viesu uzņemšanas dienesta speciālists" sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv Profesija: VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tūrisms / Viesnīcas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-03-31 Darba sākšanas datums: 2018-04-02 Kontaktpersona: Liāna Dance Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri