Valmieras Ziņas

Perfektā matu kopšanas rutīna

Lasīšanas laiks: 3 min

Skaisti un veselīgi mati nav tikai ģenētiski iedzimta iezīme, tie var būt arī konsekventas un efektīvas matu kopšanas rutīnas augļi. Mūsdienu pasaule ir pārpildīta ar dažādiem matu kopšanas produktiem un matu kopšanas metodēm. Tomēr, izvēloties pareizo pieeju mantu kopšanai, kas pielāgota Jūsu matu tipam un vajadzībām, ir iespējams iegūt matus, par kuriem jau sen sapņojat. Neatkarīgi no tā, vai ikdienā izmantojiet Olaplex vai kādus citus matu kopšanas produktus, šajā rakstā aplūkosim būtiskākos soļus un padomus, kā izveidot perfektu matu kopšanas rutīnu.

1. Izpratne par Jūsu matu tipu

Pirms uzsākt jebkuru matu kopšanas procedūru, ir svarīgi izprast savu matu tipu. Matu tipi ir ļoti dažādi – no taisniem līdz cirtainiem, no smalkiem līdz rupjiem, no taukainiem līdz sausiem matiem. Kāpēc ir svarīgi būt zinošam par savu matu tipu? Jūsu matu tipa noteikšana ļauj Jums izvēlēties produktus un paņēmienus, kas atbilst tieši Jūsu īpašajām vajadzībām, tādējādi ilgtermiņā nodrošinot optimālus rezultātus.

2. Matu attīrīšana

Regulāra matu mazgāšana ir būtiska, lai saglabātu veselīgu galvas ādu un dzīvīgus matus. Tomēr optimālais matu mazgāšanas biežums ir atkarīgs no Jūsu matu tipa un dzīvesveida. Piemēram, tiem, kam ir taukaini mati, matus nepieciešams mazgāt biežāk nekā tiem, kam ir sausi mati.

Izvēloties šampūnu, izvēlieties tādu produktu, kas ir piemērots Jūsu matu tipam un problēmām. Ja jums ir krāsoti vai bojāti mati, izvēlieties šampūnu bez sulfātiem ar mitrinošu sastāvu, lai novērstu turpmāku matu izžūšanu un bojājumus.

Profesionāļu padoms: Kad mazgājiet matus, koncentrējiet šampūnu tikai uz galvas ādu.

3. Matu kondicionēšana

Kondicionēšana ir ļoti svarīga, lai atjaunotu mitrumu, uzlabotu matu elastību un novērstu matu lūšanu. Lai panāktu vislabākos rezultātus, kondicionieri galvenokārt uzklājiet uz matu galiem, kur mati ir visvairāk pakļauti sausumam un bojājumiem.

Apsveriet iespēju reizi nedēļā izmantot dziļo kondicionēšanas procedūru, lietojot labu matu masku, lai nodrošinātu papildu barošanu un atjaunošanu. Meklējiet produktus, kuru sastāvā ir tādas sastāvdaļas kā argana eļļa, šī sviests vai keratīns, kas intensīvi mitrina un stiprina matus.

Profesionāļu padoms: Lai vienmērīgi izlīdzinātu kondicionieri, izmantojiet ķemmi ar retiem sariem un maigi izķemmējiet matus, sākot no matu galiem un virzoties uz augšu, lai samazinātu lūšanu.

4. Citi produkti

Papildus regulārai matu attīrīšanai un kondicionēšanai, arī ar citiem produktiem var risināt īpašas matu problēmas, kā matu pūkošanos un lūšanu. Tādi matu kopšanas produkti kā matu maskas, serumi un eļļas spēj uzlabot matu vispārējo stāvokli.

Piemēram, ja Jūsu mati pūkojas, izvēlieties izlīdzinošu serumu vai eļļu, lai savaldītu sprogas un piešķirtu matiem spīdumu. Ja Jums ir sausa galvas āda, apsveriet iespēju izmantot galvas ādas kopšanas līdzekļus, kas satur tādas sastāvdaļas kā tējas koka eļļa vai salicilskābe, lai nomierinātu un attīrītu gan galvas ādu, gan pašus matus.

Profesionāļu ieteikums: Lai matu produkti iedarbotos efektīvāk, vienmēr sekojiet līdzi norādījumiem, kas rakstīti uz produkta etiķetes.

5. Matu ieveidošana

Matu kopšanas līdzekļi ir ļoti svarīgi, lai panāktu vēlamo matu izskatu, vienlaikus aizsargājot matus no karstuma radītiem bojājumiem. Tomēr ir svarīgi atrast līdzsvaru starp matu veidošanu un matu veselības saglabāšanu.

Izvēlieties ieveidošanas produktus, ņemot vērā savu matu struktūru un vēlamo rezultātu. Piemēram, ja Jums ir smalki mati, izvēlieties vieglus un apjomu piešķirošus aerosolus, lai piešķirtu matiem apjomu, nepadarot tos smagus. Ja jums ir cirtaini mati, ieguldiet līdzekļus produktos, kas īpaši izstrādāti, lai uzlabotu un izceltu cirtas, vienlaikus samazinot pūkošanos.

Profesionāļu padoms: Pirms matu ieveidošanas ar tādiem rīkiem kā matu taisnotājs vai lokšķēres vienmēr lietojiet termoaizsardzības produktus.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri