Valmieras Ziņas

Pasaules līmeņa skaistumkopšana Valmierā

Lasīšanas laiks: 2 min

Ar vienpadsmit gadu ilgu pieredzi no idejas līdz realitātei par estētiskās medicīnas centru Valmierā. Sapnis bija vidzemniekiem sniegt labāko skaistumkopšanas pasaulē. 2024. gadā sperts nozīmīgs solis attīstības virzienā – centrs atvēris jaunas, plašas telpas pašā Valmieras sirdī Diakonāta ielā 6.

Viena no Valmieras senākajām un skaistākajām ēkām, kurā jau mājo MICHELLIN ceļveža augstu novērtētais restorāns Akustika un kultūrtelpa, kas ikdienu iepriecinās arī ESTHETIC klientus ar mākslas izstādēm. Unikāla vieta, kur visas cilvēku maņas var gūt baudu.

ESTHETIC ir modernākā skaistumkopšanas iestāde Valmierā. Arvien uzlabojot centra piedāvājumu investēti vairāk nekā 100 000 eiro, lai klientiem sniedzot pašas jaunākās ādas un ķermeņa kopšanas tehnoloģijas. Mēs izmantojam tikai vismodernākās un efektīvākās skaistumkopšanas tehnoloģijas, un mēs nekad nepieļaujam kompromisus attiecībā uz kvalitāti. Tāpēc mēs nekad neizmantojam lētus pakaļdarinājumus.

Estētiskās medicīnas centra ESTHETIC veidotāja Monta Apine ir sejas estētikas speciālists ar medicīnas izglītību un plašu pieredzi. Mūsu mērķis ir sniegt labāko mūsu klientiem sākot jau no procedūras pieteikšanas, kuru klients pats var veikt modernā pieteikšanas sistēmā, jebkurā diennakts laikā. Personīga pieeja katra klienta vēlmēm un vajadzībām. Un protams piedāvāt tehnoloģijas, kas ir līderi savās nozarēs.

Pieprasītākā estētiskās medicīnas klīniku sejas procedūra pasaulē – HYDRAFACIAL. Pasaulē pirmā zinātniski pierādītā un klīniski pārbaudītā ķermeņa un sejas skulpturēšanas procedūra – ENDOSFĒRAS terapija. Un nr.1 pasaulē DEKA Motus AX ātrgaitas dinamiskais Aleksandrīta lāzers lāzerepilācijai. Klasiskajās sejas procedūrās klientus lutinām ar grezno, luksusa Francijas profesionālās kosmētikas zīmolu – Maria Galland. Rokas un pieskāriena spēks ir neatsverams, tāpēc piedāvājam arī ārstnieciskās masāžas. Apvienojot labākās tehnoloģijas un augsti kvalificētu, profesionālu komandu mēs ticam, ka varam sniegt labāko un turpināt attīstību.

Vesels cilvēks=skaists un laimīgs! Plašāk par estētiskās medicīnas centra ESTHETIC piedāvājumu uzzini www.skaistuma-estetika.lv

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri