Valmieras Ziņas

Tiesa atzīst “Veselības Centrs 4” matu transplantācijas pacientu maldināšanu

Lasīšanas laiks: 2 min

Rīgas pilsētas tiesa ir pabeigusi skatīt lietu pret medicīnas centru “Veselības Centrs 4” par matu transplantācijas pacientu maldināšanu, negodprātību un nelikumīgu aizsargātas matu transplantācijas preču zīmes Rubenhair izmantošanu. Ar šo preču zīmi strādā matu klīnika Rubenhair, kura ir dibināta 2013. gadā.

Matu transplantācijas un ārstēšanas klīnika Rubenhair ir vadošā matu ārstēšanas un pārstādīšanas klīnika Latvijā un Baltijas valstīs, kurā veic augstas kvalitātes matu, uzacu pārstādīšanu. Matu transplantācijas klīnikā Rubenhair tiek nodrošināti augstas kvalitātes redzami, dabiski un uzticami rezultāti gan vīriešiem, gan sievietēm.

Medicīnas centrs “Veselības Centrs 4” ir piereģistrējis 2022. gadā interneta domeinu www.rubenhair.lv, kuru atverot parādījās “Veselības Centrs 4” mājaslapa un tika piedāvāti matu tranasplantācijas pakalpojumi identiski tiem, kurus piedāvā matu transplantācijas un ārstēšanas klīnika “Rubenhair” 11 gadu garumā no 2013.gada. Ir saņemtas vairākas sūdzības par nekvalitatīvi veiktu matu transplantāciju medicīnas centrā “Veselības Centrs 4”. Galvenais matu transplantācijas kvalitātes kritērijs ir ķirurga ISHRS sertifikāts (International Society of Hair Restoration Surgery, atrodas ASV).

Tiesa spriedumā ir noteikts dzēst no reģistra un pārtraukt medicīnas centram “Veselības Centrs 4” izmantot nelikumīgi izmantoto aizsargāto matu transplantācijas preču zīmes “Rubenhair” izmantošanu, kā arī pārtraukt klīnikas VC4 matu transplantācijas pacientu maldināšanu uzdodoties par uzņēmumu, kurš tas patiesībā nav.

Medicīnas centra “Veselības Centrs 4” lielākajam īpašniekam Mārim Rēvaldam kopā ar bijušo LR veselības ministru Ivaru Eglīti pieder kopīgs privāts uzņēmums “Vizuālā diagnostika” SIA. Ivars Eglītis pildīja LR veselības ministra pienākumus no 2007. gada līdz 2009.gadam. Šis uzņēmums, kurš ir reģistrēts 2006. gadā, piedāvā valsts apmaksātus diagnostikas izmeklējumus un ir izveidojis privātas filiāles valsts slimnīcās. “Vizuālā diagnostika” SIA apgrozījums 2022. gadā ir 7,5 miljoni eiro un peļņa pēc nodokļu aprēķina 2,1 miljona EUR apmērā. Uzņēmuma apgrozījums 2021. gadā ir 7,7 miljoni eiro un peļņa pēc nodokļu nomaksas 1,8 miljoni eiro.

Efektīva veselības aprūpes sistēmas resursu izmantošana nozīmē pārmaiņas. Valsts vadītāju uzdevums ir nodrošināt maksimāli efektīvu, racionālu valsts budžeta līdzekļu izmantošanu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā, kā arī nepieļaut interešu konfliktus un korupcijas riskus.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri