Valmieras Ziņas

Piedalies radoši sportiskā video konkursā SUPERKLASE

Lasīšanas laiks: 2 min

Gatavojoties mācību gada noslēgumam, Valmieras Olimpiskais centrs aicina bērnus un jauniešus būt aktīva dzīvesveida “influenceriem” un ar savu klasi piedalīties radošā video konkursā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Olimpiskais centra Komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste speciāliste Rūta Lapiņa.

Tā mērķis ir apkopot un, iespējams, pat atklāt, vietas, kur pavadīt laiku aktīvi un sportiski! Esat arī radoši – tā var būt gan “zaļa pļava”, gan speciāli šim mērķim iekārtots sporta laukums. Aktīvam dzīvesveidam nav ierobežojumu!

Esi aktīvs, vesels un varbūt tieši Tava klase varēs kopā pavadīt laiku iegūstot kādu no konkursa balvām – Valmieras peldbaseina Atpūtas zonas apmeklējums (trīs klasēm) vai Sajūtu parka Takas kokos apmeklējums (trīs klasēm).

PIETEIKŠANĀS: līdz 26.aprīlim (ieskaitot)

DALĪBNIEKI: 1.-12. klašu skolēni

VEICAMAIS UZDEVUMS: Kopā ar savu klasi, sagatavojiet video, kur jūsu apkārtnē kopīgi iespējams pavadīt laiku aktīvi un sportiski.

NOTEIKUMI:

  • Jāaizpilda pieteikuma anketa (https://ej.uz/SUPERKLASE).
  • Video ir jābūt vismaz 10 cilvēkiem no vienas klases.
  • Video nedrīkst pārsniegt vienu (1) minūti.
  • Formāts: Īss video (MP4 vai līdzvērtīgs videoformāts), kas nav garāks par 60 sekundēm.

Video jāpiemin:

  • skola, klase
  • pilsēta vai novads, kurā atrodas raksturotā vieta.

Video jāpublicē sociālo tīku platformā Facebook līdz 2024. gada 26. aprīlim (ieskaitot), atzīmējot Valmieras Olimpiskā centra profilu (@valmierasolimpiskaiscentrs). Nav būtiski no kāda profila video tiek publicēts (skolas, klases, skolēna, skolotāja, vecāku).

Svarīgi! – Pārliecinies, ka profils no kura publicē video, ir publisks.

Video netiks pieņemts izvērtēšanai, ja neizpildīsies kāds no iepriekš minētajiem noteikumiem!

REZULTĀTU PAZIŅOŠANA:

Klases tiks vērtētas divās grupās : 1.-6. klase un 7.-12. klase. Katrā klašu grupā tiks noskaidroti trīs uzvarētāji.

Pēc izvērtēšanas uzvarētāji tiks publicēti @valmierasolimpiskaiscentrs Facebook profilā 29. aprīlī.

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri