Valmieras Ziņas

Aicina darba devējus pieteikt darba vietas skolēnu vasaras nodarbinātības programmai

Lasīšanas laiks: 3 min

Līdz 15. aprīlim plkst. 14.00 Valmieras novada pašvaldība aicina darba devējus, kuriem 2024. gada vasarā noderētu papildspēki, un kuri vēlas iesaistīties pašvaldības finansētā skolēnu vasaras nodarbinātības programmā, piedāvāt darba vietas Valmieras novada jauniešiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Vasaras nodarbinātības programmas mērķis ir nodrošināt Valmieras novadā pilnvērtīgāku karjeras attīstības atbalstu un dot iespēju skolēniem iepazīt profesijas, darba devējus un darba tirgus specifiku. Strādājot vasarā, skolēni gūst sākotnējo darba pieredzi, apzinās savu spēju un prasmju iespējas, lietderīgi pavada brīvo laiku un nopelna.

Skolēnu vasaras nodarbinātības programmā darba devēji varēs nodarbināt Valmieras novada pašvaldības administratīvajā teritorijā deklarētus jauniešus no 13 līdz 20 gadiem, kuri mācās vispārējās vai profesionālās izglītības iestādēs, un kuru dzīvesvieta deklarēta Valmieras novada pašvaldības administratīvajā teritorijā ne vēlāk kā no 2024. gada 1. janvāra.

Par programmu

Pašvaldība sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) nodrošina Valmieras novada pašvaldības iestāžu darba devējiem atbilstoši NVA nosacījumiem iespēju pieteikt jauniešus no 15 līdz 20 gadu vecumam, kuri tiks nodarbināti trīs laika periodos, ar iespēju strādāt vienu mēnesi:

  • 1. periods no 1. līdz 30. jūnijam;
  • 2. periods no 1. līdz 31. jūlijam;
  • 3. periods no 1. līdz 31. augustam.

Lai pašvaldības iestāžu darba devēji reģistrētu darba vietas, aicinām aizpildīt pieteikuma veidlapu, kas pieejama tīmekļvietnē valmierasnovads.lv, un to nosūtīt uz e-pastu aiga.skrastina-zommere@valmierasnovads.lv. Tīmekļvietnē valmierasnovads.lv pieejams arī pieteikuma veidlapas aizpildīšanas paraugs.

Savukārt privātie uzņēmēji NVA vasaras nodarbinātības programmai aicināti aizpildīt elektronisko pieteikuma formu nva.gov.lv.

Papildus pašvaldība dod iespēju darba devējiem nodrošināt darba vietas jauniešiem no 13 līdz 14 gadu vecumam un no 15 līdz 19 gadu vecumam ar darba periodu 15 darba dienas, kuri tiks nodarbināti četros laika periodos:

  • 1. periods no 3. līdz 21. jūnijam;
  • 2. periods no 25. jūnija līdz 15. jūlijam;
  • 3. periods no 16. jūlija līdz 5. augustam;
  • 4. periods no 6. līdz 26. augustam.

Lai darba devēji pieteiktu darba vietas pašvaldības organizētajā skolēnu vasaras nodarbinātības programmā, aicinām aizpildīt elektronisku pieteikuma formu šeit.

Pieteikuma veidlapā darba devēji aicināti norādīt nodarbinātības periodu, kurā vēlas nodarbināt skolēnus, vēlamo skolēnu vecumu, vakanču veidus, vakanču skaitu, īsu darba pienākumu aprakstu. Vasaras nodarbinātības programmā iesaistīto jauniešu darba samaksa tiks finansēta un neparedz finansiālu ieguldījumu no darba devēja puses.

Aprīļa beigās darba devēji tiks informēti par piešķirto darba vietu skaitu.

Valmieras novada pašvaldības noteikumi “Par skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā Valmieras novadā”.

Atbilstoši Darba likuma 131., 132. un 133. pantiem tiek noteikts, ka:

  • jaunieši vecumā no 13 līdz 14 gadiem tiek nodarbināti 4 stundas dienā;
  • jaunieši vecumā no 15 līdz 17 gadiem tiek nodarbināti 7 stundas dienā;
  • jaunieši vecumā no 18 līdz 20 gadiem tiek nodarbināti 8 stundas dienā.

Skolēnus, kuri ir ieinteresēti dalībai vasaras nodarbinātības programmā, maija sākumā aicinām sekot līdzi informācijai par pieteikšanos tīmekļvietnē valmierasnovads.lv.

Plašāka informācija, sazinoties ar Valmieras novada Izglītības pārvaldes speciālisti vispārējās izglītības jautājumos Aigu Skrastiņu-Zommeri, e-pasts aiga.skrastina-zommere@valmierasnovads.lv.

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri