Valmieras Ziņas

Latvijas kausa fināla etaps airēšanas slalomā ar valmieriešiem uz goda pjedestāla

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmierā airēšanas trasē “Krāces” notika Latvijas Kausa izcīņas noslēguma etapa sacensības airēšanas slalomā. Tās izvērtās par gada pašām apmeklētākajām un kuplākajām slalomistu sacensībām. Bez pašmāju sportistiem no Latvijas, sacensībās  piedalījās sportisti no Lietuvas, Igaunijas, pāris sportistu arī no Polijas un Ukrainas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Sporta skolas audzēkņu treneris Līgonis Bečers.

Kā vienmēr viskuplākais dalībnieku skaits K-1 laivu klasē vīriešiem. Valmieras trase atkal pēc vairāku gadu pārtraukuma bija lieciniece ļoti spraigām starptautiskām cīņām par uzvaru populārākajā laivu klasē. Lai kā necentās Lietuvas jaunie airētāji no Viļņas un Kauņas, lai kādu tehnisko slīpējumu nedemonstrēja Igaunijas vadošie sportisti, pati  spraigākā cīņa izvērtās starp mūsu valsts vadošajiem airētājiem.  Ātrāk par citiem ar ļoti aizraujošu startu pirmo vietu izcīnīja valmierietis Mārtiņš Plaudis. Tūlīt aiz viņa ar tikpat efektīvu braucienu mūsu sporta skolas līderis Elvis Fiļipovs. Trešajā vietā Ivo Kurvins, kas sporta gaitas sācis Liepājā, bet patreiz pārstāv mūsu Vidzemes sporta asociāciju. Veiksmīgs bija Valmieras Sporta skolas jauno airētāju starts šai  laivu klasē. U14 grupā pirmais Namejs Brūns, U16 grupā aiz Mārtiņa Plauža otrais Mārtiņš Šteinbergs, bet absolūtajā jauniešu konkurencē U18Open pirmais Mārtiņš Plaudis, otrais Namejs. Veterāniem V45+ grupā otrā vieta Līgonim Bečeram.

Mums par nožēlu sacensība K1 laivu klasē sievietēm izskatījās kā Lietuvas čempionāts ar dažu Igaunijas un Latvijas meiteņu piedalīšanos. Lietuvas meiteņu trasē bija krietni vairāk kā vietējo. Galvenā cīņa par uzvaru izvērtās  starp Viļņas un Liepājas vadošajām sportistēm. Šai divcīņā ar sekundes pārsvaru ātrāka Lietuvas sportiste.  No valmierietēm veiksmīgākais starts Dinijai Ozolai, kas izcīnīja 3. vietu U14 grupā.

C1 laivu klasē vīriešiem savu pārsvaru nodemonstrēja valmierietis no Vidzemes sporta asociācijas Emīls Varslavāns. Līdzīgi kā viņa komandas biedrs Mārtiņš, arī Emīls pirmais gan jauniešu, gan pieaugušo konkurencē.

C2Mix laivu klasē  spraiga sāncensība starp divām kaimiņvalstu ekipāžām.  Latvijas sportisti Dinija un Krišs Ozoli bijā ātrāki un pavisam nedaudz, bet tomēr pārspēja  oponentus no Igaunijas. Ar šīm sacensībām beidzās aktīvā 2022. gada airēšanas sporta sezona Valmieras trasē “Krāces”. Sezona ļoti bagāta – mūsu trasē aizvadītas 10 sacensības.

Fotoattēlā: Mārtiņš Plaudis

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri