Valmieras Ziņas

Iesācējs vai profesionālis. Jogas paklājiņi ir kļuvuši par pirmo nepieciešamību.

Lasīšanas laiks: 2 min

Iespējams, šis apgalvojums ir pretējs attēlā esošajai bildei. Bet, gan jau visi varam iedomāties, ka, lai nokļūtu līdz šādam iemaņu līmenim ir jāpaiet gadiem. Un, protams, jābūt pietiekami daudz brīvajam laikam, lai spētu nodarboties ar jogu kalnos. Patiesībā attēlā redzamais ir ideālistiska bilde, kas neatspoguļo patiesos jogas treniņus miljoniem cilvēku visā pasaulē. Kā iesācēji, tā profesionāli jogas piekritēji visi lieto jogas paklājiņus. Sākot no pašām vienkāršākajām pozīcijām līdz pat sarežģītākajām, jogas paklājiņi sniedz nepieciešamo atbalstu katram. Un kaut ko tādu, kas ir veselīgs gan ķermenim, gan prātam ir viegli praktizēt, ja ir pirmā nepieciešamības sporta prece!

Veselā miesā vesels gars… un otrādi!

Bieži vien doma par sportošanu mūsdienu straujajā dzīves ritmā ir vairāk kā lieks slogs, nevis atvieglojums. Jāatvelta laiks, jāatrod motivācija, sevi jādisciplinē. Galvā skraida tūkstots lietu un sports ir visam kaut kur pa vidu iemiksētas, rūgtensaldas pēcpārdomas. Kāpēc gan neiztīrīt prātu no liekā vispirms? Joga palīdz attīrīt garu no liekām domām, lai vieglāk būtu uzturēt veselīgu ķermeni. Kad tu pēdējo reizi spēji izmest visu lieko no prāta un koncentrēties tikai uz to, ko dari konkrētajā brīdī? Šis sentiments ir viens no jogas stūrakmeņiem, kas palīdz sasniegt meditatīvu stāvokli. Vislabākais ir tas, ka šo patīkamo stāvokli sasniegt kaut istabas vidū palīdzēs elementārs jogas paklājiņš. Ieelpa. Izelpa. Ielpa. Izelpa. Un prātā tu jau esi attālinājies no garās dienas vai problēmu damokla zobena.

Nelieli vingrojumi, milzīgs efekts.

Pretēji attēlā skatāmajam, jogas pozīcijas nebūt nav tik sarežģītas. Pašas elementārākās var izpildīt praktiski jebkurš cilvēks. Sākumpunktu savam meditācijas ceļojumam varēs atrast katrs, kas ir izsalcis pēc nelielas atelpas. Tas, savukārt, ļaus paskatīties uz esošajām lietām itkā no malas, palīdzot prātam salikt lietas pa plauktiņiem un funkcionēt efektīvāk. Jogas paklājiņi būs ideāls partneris tavam garīgajam ceļojumam! Un pēc pirmajiem vingrojumiem pārsteigums būs neizbēgams. Cik tīrs prāts un veselīgs ķermenis!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri