Valmieras Ziņas

Māja ar robotu-putekļu sūcēju: būtiskākie ieguvumi

Lasīšanas laiks: 3 min

Mainoties dzīves ritējumam un strauji attīstoties tehnoloģijām, citāda kļūst arī mājokļa uzkopšana. Ja savulaik dzīvokļa vai mājas grīdu tīrīšana ar robota palīdzību šķita kā sapnis, tad tagad tā jau ir realitāte. Mājai ar robotu-putekļu sūcēju ir dažādi būtiski ieguvumi.

Robots-putekļu sūcējs Jūsu mājoklī spēj ne tikai parūpēties par tīrām grīdām, bet arī sniegt dažādus ieguvumus – no laika ietaupījuma līdz automatizētam un paaugstinātam tīrības līmenim mājoklī. Lūk, būtiskākie ieguvumi.

1. Laika ietaupījums

Deleģējot grīdu uzkopšanu robotam-putekļu sūcējam, iegūsiet visai daudz laika, ko iespējams veltīt pašu vajadzībām vai interesēm. Ņemot vērā, ka grīdas ieteicams uzslaucīt vismaz ik pa dažām dienām, savukārt uzmazgāt – reizi nedēļā, mēnesī varat ietaupīt līdz pat vairākām stundām Jūsu laika.

2. Ērta tīrīšana

Varētu šķist, ka ir jāvelta daudz laika un uzmanības viedo tehnoloģiju iestatīšanai un apkopei, taču robota-putekļu sūcēja gadījumā tā vis nav. Viedajam tīrītājam ir sava stacija jeb zona, kurā uzlādēties un iztukšot netīrumus, tāpēc uzmanība robotiņam jāpievērš tikai ik pa 2–4 dienām atkarībā no telpu skaita un robota modeļa.

3. Ne tikai uzsūc, bet arī mazgā 

Robots-putekļu sūcējs mūždien ir veicis putekļu savākšanu, taču mūsdienās aizvien vairāk modeļos tiek iekļauta arī grīdas mazgāšanas funkcija. Attiecīgi iekārta grīdas spēj sākumā izsūkt un pēc tam arī uzmazgāt, lai nodrošinātu vēl labāku un ilgstošāku tīrību. Tāpat varat arī norādīt konkrētas dienas un stundas, kurās veikt vai nu tikai uzsūkšanu vai mazgāšanu, vai arī abus darbus pēc kārtas.

4. Pielāgots dažādiem grīdas veidiem

Robotam-putekļu sūcējam problēmas nesagādās ne cieta grīda, ne paklājs: tas pielāgojas attiecīgajai zonai, efektīvi atbrīvojoties no gružiem un netīrumiem. Nav jāveic atsevišķa iestatīšana, jo robots pats pielāgosies konkrētajai situācijai, lai spētu turpināt tīrīšanas darbus. Tomēr iekārtas enerģijas taupīšanas nolūkā varat arī iestatīt vēlamo režīmu un zonas, tādējādi robots-putekļu sūcējs sākumā iztīrītu, piemēram, paklājus un tikai pēc tam cietās grīdas virsmas.

5. Tīrīšanas laika un zonu programmēšana 

Robots-putekļu sūcējs būtībā nav skaļš – it īpaši salīdzinājumā ar parastajiem putekļu sūcējiem –, taču, ja vēlaties, varat iestatīt tīrīšanas laiku tad, kad neesat mājās, piemēram, kad strādājat birojā vai apmeklējat kādu pasākumu. Tāpat varat iestatīt konkrētas zonas, kuras robotam-putekļu sūcējam būtu jāuzkopj un no kurām izvairīties.

6. Attālināta vadāmība

Gadījumā, ja vēlaties attālināti pārvaldīt putekļu sūcēja darbību, piemēram, vēlreiz ar to izbraukt cauri kādai konkrētai zonai, to ir iespējams paveikt ar iekārtu lietotnes palīdzību.

7. Vieda vides atpazīšana

Ja uztraucaties par to, ka putekļu sūcējs varētu novelties lejup pa kāpnēm, tad uztraukumam nav pamata, jo robots-putekļu sūcējs ir aprīkots ar īpašu lāzeru navigāciju, kā arī dažādiem sensoriem, kas konstatē pakāpienus un stāvus kritumus. Tāpat iekārta izvairās no šķēršļiem, tos apbraucot, nevis cenšoties tiem doties pāri.

Kopsavilkums

Minētie ieguvumi ir vien daļa no tiem, ko spēj sniegt robots-putekļu sūcējs. Ļaujot par mājokļa uzkopšanu parūpēties viedajām tehnoloģijām, iegūsiet vairāk laika, ko veltīt sev un saviem mīļajiem. Tāpat nebūs jāuztraucas par putekļainām grīdām pēc ilgākas prombūtnes, jo robots-putekļu sūcējs turpinās grīdu tīrīšanu arī tad, kad neesat mājās. Atliek tikai iestatīt vēlamo iekārtas darba laiku.

Tikko pamēģināsiet grīdas uzkopt ar robotu-putekļu sūcēju, visticamāk būs grūti atgriezties pie manuālas grīdu tīrīšanas tā daudzo sniegto priekšrocību dēļ.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri