Valmieras Ziņas

Melbārža četriniekam otrais labākais laiks pēdējā treniņbraucienā pirms olimpiskā starta

Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu piektdien uzrādīja otro labāko rezultātu pēdējā treniņbraucienā pirms nedēļas nogalē gaidāmā starta Phjončhanas olimpiskajās spēlēs.

Latvijas kvartets noslēdzošajā – sestajā – oficiālajā treniņbraucienā trasi veica 49,68 sekundēs, par 0,17 sekundēm atpaliekot no šveicieša Riko Petera pilotētās ekipāžas.

Peters bija labākais arī dienas pirmajā treniņbraucienā, kurā Melbārdis savukārt bija ceturtais, trasi veicot 49,64 sekundēs, bet no šveicieša atpaliekot 0,25 sekundes, priekšā palaižot arī vāciešus Johanesu Lohneru un Niko Valteru.

Krietni labāk pēdējo treniņu dienu salīdzinājumā ar iepriekšējām divām aizvadīja Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Matīsu Mikni, Jāni Jansonu un Helviju Lūsi, kuri piektdienas braucienos bija attiecīgi 12. un ceturtajā vietā.

Jau vēstīts, ka treniņu pirmajā dienā Melbārža kvartets abos braucienos bija desmitais, bet ceturtdien, kad tika aizvadīts trešais un ceturtais treniņu brauciens, viņi bija attiecīgi sestā un septītā ātrākā ekipāža.

Tikmēr Ķibermanis līdz piektdienai treniņos ieņēma attiecīgi 11., 19., 15. un 19.vietu 29 ekipāžu konkurencē.

Tiesa, treniņu braucieni nevar kalpot par objektīvu atskaites punktu sacensībās, jo sportistiem nereti ir dažādi atšķirīgi uzdevumi.

Olimpisko spēļu medaļu dalīšanu četrinieku ekipāžas sāks sestdien, aizvadot pirmos divus braucienus, bet svētdien Olimpiādes noslēdzošajā dienā notiks trešais un ceturtais brauciens.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai atbalstāt ierosinājumu pilsētās ielu apstrādei sāls vietā izmantot smiltis?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā GALVENO GRĀMATVEDI Galvenie darba pienākumi: Grāmatvedības procesa organizēšana atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām; Pakļautībā esošās grāmatvedības darbinieku komandas vadība, darba izpildes organizēšana un kontrole; Nodokļu, finanšu, gada pārskatu sagatavošana un iesniegšana; Dalība budžeta sastādīšanā un budžeta izpildes kontrolē; Ienākošās un izejošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde, uzskaite un kontrole; Bankas operāciju veikšana; Grāmatvedības uzskaites nodrošināšana ar dažādu izglītības iestādes īstenoto projektu saistītajiem ieņēmumiem un izdevumiem, projektu finanšu plūsmas plānošana; Maksājumu veikšana projektu aktivitāšu ietvaros; Dalība projektu un attīstības plānu rentabilitātes kontrolē. Prasības pretendentam: Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā; Darba pieredze galvenā grāmatveža amatā vismaz 2 gadi; Iemaņas darbā ar grāmatvedības uzskaites sistēmu HORIZON; Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas; Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint; Prasme strādāt ar biroja un mūsdienu sakaru tehniku; Pozitīva un radoša attieksme pret darbu; Labas saskarsmes iemaņas, organizatoriskās spējas, stresa noturība. Piedāvājam: Stabilu atalgojumu (no 1200 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas), Pilnu slodzi – 40 h nedēļā, Profesionālo pilnveidi, Teicamus darba apstākļus. Tālrunis informācijai: 27803235. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu projekti@valmierastehnikums.lv līdz 2018.gada 23.aprīlim plkst. 12:00. Profesija: GALVENAIS GRĀMATVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-04-23 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri