Valmieras Ziņas
makonis
16°C
Vējš: 6 m/s

Foto: Ministru prezidents Māris Kučinskis talko Valmierā

Valmieras pilsētas pašvaldības darbinieki un domes priekšsēdētājs Jānis Baiks kopā ar Latvijas Republikas Ministru prezidentu Māri Kučinski, Valmieras uzņēmēju konsultatīvās padomes pārstāvjiem un māksliniecēm Signi Vanadziņu un Elitu Patmalnieci šodien, 23.aprīlī, sakopj Valmieras Ziedu gravas apkārtni.

“Valmierā vienmēr prieks būt, strādāt te un satikt draugus. Mani “velk” uz Vidzemes pusi, pēcpusdienā darbi turpināsies savās mājās. Šeit viss ir sabalansēts – ražošana, uzņēmējdarbība, zaļums, Gauja vienmēr būs šīs pilsētas pērle,” pastāstīja M.Kučinskis.

Ministru prezidents aicina Lielajā Talkā piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju, lai tādējādi kopīgiem spēkiem padarītu savu valsti, savu zemi tīrāku un sakoptāku.

“Ar šāda veida paraugu visi kopā esam jau daudz veikuši, cilvēki sāk padomāt – mest vai nemest atkritumus zemē. Šajā nedēļā novēroju, ka cilvēki darba dienu vakaros piedalījās darba kolektīvu rīkotās talkās, sakopa savu māju pagalmus. Manuprāt, tā ir laba kustība. Talkojot jābūt lietderībai. Arī Rīgas mājā kopā ar iedzīvotājiem talkojam pagalmā, ar katru gadu paliek tīrāks, sākumā negribējās tur bērnus laist pat spēlēties,”

pastāstīja M.Kučinskis.

Valmiera kā vieta, kur strādāt Lielajā Talkā izvēlēta, jo šeit Māris Kučinskis sāka strādāt jau 1980.gadā, bet laika posmā no 1998.gada līdz 2003.gadam bija pilsētas mērs.

Lielās Talkas ietvaros Valmierā tiks sakoptas 26 publiskās teritorijas.

Vairāk par Lielās Talkas norisi Valmierā un tuvākajos novados var lasīt šeit.

“Valmieras Ziņas” aicina piedalīties konkursā, pastāstot un parādot Lielās talkas laikā uzietos interesantos atradumus, un laimēt grābekli “Gardena”, ko piedāvā konkursa atbalstītājs “Agrimatco Latvia”. Vairāk par iesaistīšanos šeit.

Mūsu partneri