Valmieras Ziņas

Aicina pieteikties sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniegšanai Valmieras pilsētas svētkos

Lasīšanas laiks: 2 min

26.–28. jūlijā svinēsim Valmieras 741. dzimšanas dienu. Lai svinību viesiem sātīgs un gards maltītes piedāvājums, aicinām pieteikties sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniegšanai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Pieteikšanās līdz 2. jūnijam, aizpildot anketu elektroniski: https://forms.gle/NDfW7fGgT5kEvY947. Pirmo reizi Valmieras dzimšanas dienā darbosies arī depozīta sistēma, dzērienus iepildot depozīta glāzē. Tas ļaus ievērojami samazināt atkritumu apjomu un Valmierai dzimšanas dienā uzdāvināt tīrāku vidi.

Valmiera dzimšanas dienā pulcē daudz viesu, katram svētku programmā atrodot sev ko īpašu. Visiem atveldzējoties vai baudot dzimšanas dienas dzērienu, esam novērojuši, ka atkritumu tvertnes ar vienreizlietojamām glāzēm piepildās rekordātrumā. Tāpēc šogad aicināsim izmantot daudzkārt lietojamas glāzes, ko būs iespējams aizņemties un pēc tam atdot tam īpaši paredzētos punktos.

Gan ar depozīta sistēmu, gan citu ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem svarīgu informāciju aicinām iepazīties, rūpīgi izlasot nolikumu. Tas pieejams šeit: https://ej.uz/3274.

Ēdināšanas zonas darbosies 26. un 27. jūlijā. Papildu saziņai par tirdzniecības norisi lūdzam rakstīt e-pastu uz tirdznieciba@valmierasnovads.lv.

Valmierai šogad 741. dzimšanas diena un izcilajam soļotājam, Latvijai pirmās olimpiskās medaļas ieguvējam, patriotam, valmierietim Jānim Daliņam – 120. Tāpēc Valmieras dzimšanas dienā aicināsim paskatīties uz mūsdienu pasauli Jāņa Daliņa acīm. Kādu brīdi soļosim kopā, lai uzzinātu Jāņa Daliņa neparasto un iedvesmojošo stāstu un satiktos ar dzīvesprieku Valmieras 741. dzimšanas dienā!

Par Valmieras dzimšanas dienu seko līdzi jaunumiem tīmekļvietnē valmierasvin.lv!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri