Valmieras Ziņas

Aptauja: Lielajā talkā ir jāsakopj Gaujas krasti un Valmieras nomales

Sestdien, 22. aprīlī, visā Latvijā notiks Lielā talka, tādēļ portāls “Valmieras Ziņas” devās pilsētas ielās, lai aptaujātu Valmieras iedzīvotājus un pilsētas viesus. Visiem aptaujātajiem tika uzdoti jautājumi par to, vai viņi uzskata Valmieru par sakoptu pilsētu un vai ir kāda īpaša vieta, ko vajadzētu sakopt Lielajā talkā.

Visi no aptaujātajiem uzskata, ka tikai Valmieras centrs ir sakopts, varētu piestrādāt pie pilsētas nomaļu sakopšanas, jo tur esot neliela nekārtība. Īpaši aptaujātie akcentēja, ka Gaujas krasti varētu būt sakoptāki, arī Dzelzs tilta apkārtne varētu būt tīrāka. Kāda aptaujātā pastāstīja, ka būtu nepieciešams sakopt mežu netālu no Valmieras visjaunākā jeb apvedceļa tilta. Cilvēki tur ir izveidojuši bez maz vai atkritumu izgāztuvi, jo tur varot atrast visu, pat vecus dīvānus.

Viena no aptaujātajām sievietēm gan mazliet ar nožēlu atzina, ka ir tādi cilvēki, kas nekaunīgi var piedrazot vidi, kurā paši dzīvo. Pārējiem, kuriem ir svarīgi dzīvot tīrā un sakoptā vidē pēc tādiem ir jāvāc katru gadu, jo atkritumu kalni ar katru gadu nemazinās, lai gan Lielā talka notiek jau vairākus gadus.

Mēs visi taču vēlamies dzīvot tīrā un sakoptā vidē vai ne?   

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kāds, jūsuprāt, būs Jaunais gads?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri