Valmieras Ziņas

Aicina iesaistīties akcijā “Ietērpsim Sajūtu Parku simtgades svinību tērpos”

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parks aicina: “Latvijas valsts simtgadei par godu ietērpsim Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parka kokus sarkanbaltsarkanā!” Aicina ikvienu interesentu (skolu, uzņēmumu, domubiedru grupu) piedalīties akcijā un ietērpt sevis izvēlētu Sajūtu Parka koku sarkanbaltsarkanā, tādējādi pasniedzot savu dāvanu Latvijai simtgadē.

2013.gadā SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” rīkotajā akcijā “Sasildi kokus” Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parka koki ar Valmieras un tuvāko novadu skolu un bērnudārzu, dažādu uzņēmumu un organizāciju, kā arī pansionātu iemītnieku palīdzību tika ietērpti košos, videi draudzīgos tērpos, kas piesaistīja gan valmieriešu, gan pilsētas viesu interesi. Latvijas valsts simtgadei par godu akcija tiks turpināta un Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parka koki tiks ietērpti sarkanbaltsarkanos, latvisku noskaņu “tērpos”.

Arī tu vari kļūt par akcijas dalībnieku! Aicina ikvienu iestādi, uzņēmumu, organizāciju vai domubiedru grupu dāvāt kādam no Sajūtu Parka kokiem savu svinīgo simtgades tērpu! Tērpi tiks gatavoti no dzijām sarkanbaltsarkanos toņos, kā arī citiem dabai draudzīgiem materiāliem. Akcijas organizētāji parūpēsies par dažādiem tehniska rakstura jautājumiem, koordinēs akcijas publicitātes procesus, kā arī sarūpēs balvas.

Tehniskie norādījumi.

  1. Koka izvēlēšanās Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parkā – līdz 16.martam (ieskaitot)
  2. Apdares materiālu sagatavošana – līdz 27.aprīlim (ieskaitot)
  3. Augstums: 3-4 metri
  4. Apkārtmērs: atkarīgs no izvēlētā koka stumbra apkārtmēra
  5. Materiālu uzstādīšana – 30.aprīlis – 4.maijs (būs pieejams pacēlājs)
  6. Pieļaujamie izejmateriāli:
  7. Krāsas – karmīnsarkana (Latvijas karoga krāsas), balta
  8. Dzija, audumi u.c. videi draudzīgi, kokiem nekaitējoši materiāli

Vairāk informācijas un pieteikšanās: Iluta Urbanoviča, + 371 29802999, sajutuparks@voc.lv; Lelde Bukovska, +371 28247515, lelde.bukovska@voc.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ziemeļvidzemes internātpamatskola aicina darbā direktora vietnieku/-ci audzināšanas jomā. Prasība pretendentam: - augstākā pedagoģiskā izglītība, - darba pieredze iestādes pedagogs vai vadošā amatā, - labas latviešu valodas zināšanas, - prasme strādāt ar biroja un mūsdienīgu sakaru tehniku, - prasme vadīt, būt uzņēmīgam, atbildīgam,neatlaidīgam, - psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra Galvenie darba pienākumi: - plānot un vadīt kvalitatīvi audzināšanas procesu, - nodrošināt savlaicīgu dokumentu pārraudzību, - atbalstīt un veidot veiksmīgu sardarbību ar darbiniekiem, audzēkņiem un audzēkņu vecākiem. Piedāvājam: - pilnu slodzi 40 h nedēļā, - profesijas pilnveidošanos, - teicamus darba apstākļus un draudzīgu kolektīvu. Tālrunis informācijai-26423042 Pieteikumu dokumentus -motivācijas vēstuli, CV un izglītību dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ziemeļvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2018.gada 24.augustam plkst.16.00 Profesija: SKOLAS DIREKTORA VIETNIEKS /PRIEKŠNIEKA VIETNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pag., Kocēnu nov., un Dauguļu skola, Dikļu pagasts, Kocēnu novads Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-08-24 Darba sākšanas datums: 2018-08-27 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri