Valmieras Ziņas

Sajūtu parks Ziemassvētku laikā uzkrājis pozitīvas emocijas un gatavojas jaunajai sezonai

Lasīšanas laiks: 3 min

Kas ir Ziemassvētku sajūta un kur to gūt? Uz šiem jautājumiem aizvadītā gada izskaņā Valmierā atbildi varēja rast apmeklējot Sajūtu parku, kur visu decembra mēnesi pirmo reizi tika organizēts pasākums ’’Ziemassvētku brīvdienas Sajūtu parkā’’. 2023. gada decembra mēnesī skolēnu grupām tika organizēta svētku darbnīca, bet sestdienās un svētdienās Sajūtu parkā ikvienam bija iespēja baudīt svētku noskaņu un satikt pašu galveno svētku vēstnesi – Ziemassvētku vecīti! Pasākums tika plaši apmeklēts un par to svētku laikā daudz varēja dzirdēt arī no apmeklētāju pozitīvajām atsauksmēm sociālajos medijos.

Par aizvadīto Ziemassvētku laiku aprunājāmies ar Sajūtu Parka atpūtas kompleksa vadītāju Ilutu Urbanoviču.

’’Šādu projektu Sajūtu parkā realizējam pirmo reizi un, varētu teikt, ka tas notika neplānoti. Mūs uzrunāja kāda Valmieras skolotāja, kura interesējās par brīvā laika pavadīšanas iespējām Ziemassvētku laikā –  Valmieras pilsētā. Varētu teikt, ka ’’Ziemassvētku brīvdienas Sajūtu parkā’’ norisinājās divās daļās. Visu decembri Sajūtu parkā skolēnu grupas tika aicinātas uz Ziemassvētku vecīša darbnīcu, kurā bija iespēja iegūt svētku sajūtu dekorējot piparkūkas, rakstot vēstuli Ziemassvētku vecītim, dodoties mežā un kopīgi darbojoties dažādās citās svētku aktivitātēs. Savukārt, otrā daļa bija šī brīvdienu programma. Pie Sajūtu parka uzbūrām Ziemassvētku pasaku ar dekorācijām, mūziku, ēdieniem un, protams, arī sniegotie, un baltie laika apstākļi palīdzēja šo pasākumu padarīt neaizmirstamu. Radījām vietu, kur svētku laikā ikviens var jauki pavadīt laiku,’’ stāsta I. Urbanoviča.

Ziemassvētku vecīša darbnīcas bija ļoti plaši apmeklētas, tika aizpildīti visi piedāvātie laiki. Tas parādīja to, ka šis ir virziens, kurā Ziemassvētku laikā Sajūtu parks strādās arī turpmāk. Plašā pasākuma apmeklētībā liecināja par to, ka šāda vieta iepriekš gan Valmieras, gan visa novada iedzīvotājiem bija pietrūkusi.

’’Jāsaka paldies arī Valmieras novada pašvaldībai, bez kuras palīdzības mēs nebūtu varējuši projektu realizēt tādā līmenī. Tāpat gribētos teikt paldies arī visai Sajūtu parka un Valmieras Olimpiskā centra komandai, bez kuras pasākumu nebūtu bijis iespējams realizēt tādā kvalitātē kā mums tas izdevās aizvadītajā gadā,’’ uzsver Sajūtu parka vadītāja.

Sajūtu parks jau sācis gatavošanos 2024. gada pavasara sezonai. Gaidāmi arī dažādi jaunumi par kuriem būs iespējams uzzināt gan Sajūtu parka un Valmieras Olimpiskā centra mājaslapās, kā arī sociālo tīklu kontos!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri