Valmieras Ziņas

Valsts policija iepazīstina valmieriešus ar operatīvā transporta jauno dizainu

Trešdien, 13.jūnijā, valmieriešiem bija iespēja apskatīt policijas automašīnu ar jauno Valsts policijas trafarējuma vizuālo identitāti, kas tika prezentēta šīs nedēļas sākumā.

Laukumā pie Valmieras Kultūras centra bija apskatāma automašīna ar jauno trafarējumu, kā arī policijas transports ar līdzšinējo trafarējumu, kas ir godam kalpojis jau 27 gadus. Interesenti varēja arī iepazīties ar informāciju par jaunā trafarējuma koncepciju, kā arī aplūkot attēlus ar dažādiem policijas transporta līdzekļiem, kuros salīdzināts līdzšinējais un jaunais trafarējums dienas un nakts laikā. Viens no galvenajiem jaunā trafarējuma uzdevumiem ir padarīt policijas transportu labāk pamanāmu jebkuros laikapstākļos un diennakts laikā, arī tad, kad nav ieslēgtas bākugunis.

Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Evika Siliņa pastāstīja, ka šī pasākuma mērķis ir iepazīstināt ar jauno Valsts policijas transportlīdzekļu trafarējuma vizuālo identitāti Valmieras iedzīvotājus. “Ar jauno vizuālo identitāti, kuras devīze ir “Pagātnes spēks nākotnē”, Valsts policija ieiet Latvijas otrajā simtgadē. Šo dizainu radījuši jaunie mākslinieki – Latvijas Mākslas akadēmijas studenti. Viesojoties reģionos, mēs gribam parādīt, kā policijas transports izskatīsies mūsdienās, lai cilvēki var apskatīt, aptaustīt, nofotografēt un paust savus komentārus. Svarīgi ir panākt atpazīstamību, lai iedzīvotāji zinātu, kāds turpmāk izskatīsies policijas transports, lai viņi būtu droši un uzticētos. Jaunais trafarējums tiks ieviests pakāpeniski divu gadu laikā, tādēļ būs periods, kad paralēli tiks izmantots gan jaunais, gan līdzšinējais trafarējums.”

Iekšlietu ministrijas skaidroja, ka jaunais trafarējuma dizains tika ieviests, lai ietu līdzi laikam, jo līdzšinējais ir kalpojis jau kopš 1991.gada. Arī Lietuvas policija valsts simtgadē ir nomainījusi savu automašīnu trafarējumu. “Ir pagājuši 27 gadu, tādēļ mums šķita, ka valsts simtgade ir piemērots brīdis, lai policija parādītu, kā tā ir mainījusies līdzi laikam. Pelēkais laiks ir beidzies, tagad policija ir koša, krāsaina un pamanāma – arī naktī. Kā redzams salīdzinājumā, līdzšinējais trafarējums ir diezgan slikti redzams diennakts tumšajā laikā. 

Evika Siliņa uzsvēra, ka jaunais trafarējums sasaucas ar citu Eiropas valstu policijas transporta trafarējumu. Mākslinieki, izstrādājot dizainu, ņēmuši vērā Ziemeļeiropas valstu pieredzi, kur ir līdzīgs klimats. Mūsdienās operatīvajam transportam ir jābūt daudz pamanāmākam un atšķirīgākam no citām automašīnām. Tāpat būtiski ir uzlabojusies kvalitāte un noturība materiāliem, no kā tiek veidots trafarējums. “Lai gan mūsu policijas transports kļūs līdzīgāks ar citu valstu automašīnām, taču arī jaunajā dizainā ir saglabāta Latvijas individualitāte, ietverot stilizētu Laimas slotiņas elementu – spēcīgu latviskās identitātes ģenētisko kodu.”

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums atzina, ka viņam patīk Valsts policijas transporta jaunā vizuālā identitāte, lai gan tā ir krasi atšķirīga no līdzšinējās. “Sekojot mūsdienu tendencēm, nav izslēgts, ka arī Valmieras pilsētas pašvaldības operatīvajam transportam varētu mainīt trafarējumu, lai tas būtu pamanāmāks un liecinātu par kārtības sargu klātbūtni pilsētā. Lai gan apsardzes firmu aptaujā Valmiera ir atzīta par drošāku pilsētu valstī, taču ir jāturpina uzlabojumi, lai šo statusu saglabātu arī nākotnē. Pašlaik tiek izstrādāts Valmieras pilsētas jaunais zīmols un vizuālā identitāte, ko paredzēts izmantot arī pašvaldības policijas transporta trafarējumā.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Naktī uz ceturtdienu vietām Vidzemē līs un būs liels vējš

Konkursā “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2018” 3.vieta atjaunotajam daudzdzīvokļu namam Stacijas ielā 22

Ceļa posmā Brenguļi – Trikāta tiks uzklāts melnais segums (1)

Jau divdesmito reizi norisinās Baltijas Starptautiskā vasaras skola

Pabeigta īres namu būvniecība

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU Galvenie amata pienākumi: Nodrošināt personas datu pārvaldību atbilstoši Vispārīgajai datu aizsardzības regulai; Papildināt personas datu drošības pārvaldības stratēģiju un nodrošināt tās īstenošanu; Identificēt drošības riskus, analizēt tos un izstrādāt pasākumu plānu risku novēršanai un mazināšanai. Nodrošināt personas datu aizsardzības risku vadību; Uzturēt un aktualizēt datu apstrādes reģistru; Organizēt darbinieku apmācības un sniegt darbiniekiem konsultācijas datu aizsardzības jomā; Organizēt iekšējas pārbaudes personas datu aizsardzības atbilstībai. Prasības kandidātiem: augstākā izglītība tiesību zinātņu, informācijas tehnoloģiju vai līdzīgā jomā; personas datu aizsardzības speciālista kvalifikācija vai vēlme to apgūt, nokārtojot pārbaudījumu datu valsts inspekcijā; prasme izstrādāt iekšējos normatīvos aktus; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; labas analītiskās prasmes; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; normālais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2018.gada 22.jūnijam uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Personāla nodaļas vadītājas Sanitas Kandeles, tel.29443898. Profesija: DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-06-22 Kontaktpersona: Sanita Kandele

Mūsu partneri