Valmieras Ziņas

Aizvadītās nedēļas nogalē Vidzemē pie stūres reibumā pieķertas septiņas personas

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā nedēļas nogalē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā saņemta informācija par 233 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 23 ceļu satiksmes negadījumi, kur trijos gadījumos kopumā cietušas četras personas. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 410 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 302 par ātruma pārsniegšanu, kā arī septiņi automašīnas šoferi pie stūres sēdušies alkohola reibumā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

CSNG AR CIETUŠAJIEM UN BOJĀ GĀJUŠAJIEM / APGĀŠANĀS (CSNG AR CIETUŠAJIEM):

20.aprīlī pulksten 17.13 Gulbenes novadā, Lejasciema pagastā sieviete, vadot kvadriciklu, netika galā ar tā vadību, kā rezultātā apgāzās. Negadījumā cieta kvadricikla vadītāja, kā arī divi pasažieri, kuri nogādāti medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus, uzsākts administratīvais process. 

CSNG AR CIETUŠAJIEM UN BOJĀ GĀJUŠAJIEM / UZBRAUKŠANA

20.aprīlī Valmieras novadā, Brenguļu pagastā vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, nebija pietiekami uzmanīgs, kā rezultātā, braucot atpakaļgaitā, uzbrauca transportlīdzekļa aizmugurē stāvošai personai. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā personai nodarīti miesas bojājumi. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

CSNG AR CIETUŠAJIEM UN BOJĀ GĀJUŠAJIEM

19.aprīlī pulksten 16.45 Limbažu novadā, Skultes pagastā uz autoceļa Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) vīrietis vadīja transportlīdzekli “Citroen”, un nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Par notikušo policijā sākts administratīvais process.

NODARĪJUMI PRET SATIKSMES DROŠĪBU / T/L VADĪŠANA ALK DZĒRIENU U.C. IESPAIDĀ

21.aprīlī pulksten 11.07 Alūksnes novadā, Alsviķu pagastā uz autoceļa Sinole – Silakrogs vīrietis bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī būdams alkohola reibumā, vadīja transportlīdzekli “Mazda”. Izelpotajā gaisā vīrietim , konstatēja, 1.08 promiles. Policijā sākts kriminālprocess.

21.aprīlī pulksten 22.07 Smiltenes novadā, Apē pa Stacijas ielu vīrietis vadīja transportlīdzekli “BMW”, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Izelpā konstatēja 1.59 promiles. Policijā sākts kriminālprocess.

NODARĪJUMI PRET PERSONAS DZĪVĪBU UN VESELĪBU

19.aprīlī pulksten 16.43 tika saņemta informācija par to, ka Cēsīs kopīgas alkohola lietošanas laikā izcēlās sadzīves rakstura strīds. Izbraucot policijas norīkojumam, noskaidrots, ka sieviete nodarījusi miesas bojājumus dzīvesbiedram. Kopīgas alkohola lietošanas laikā personu starpā izcēlies konflikts, kura laikā gūti miesas bojājumi. Par notikušo policijā sākts kriminālprocess.

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri