Valmieras Ziņas

Valmieras skauti un gaidas dalās ar “Miera gaismu no Betlēmes”

Decembrī cauri visai Eiropai ceļo “Miera gaisma no Betlēmes”, kad skauti un gaidas uz valstu robežām viens otram nodod simbolisku “miera gaismu” ar svecītes liesmiņām. Jau 13 gadus šī liesmiņa ieceļo arī Latvijā. Šī gada 16. decembrī mūsu organizācijas pārstāvji to saņēma no Lietuvas skautiem.

Ceturtdien, 22.decembrī, Valmieras 4.skautu vienības pārstāvji dalījās ar “miera gaismu” Valmierā. Viena no vietām bija Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēde. Ikviens no deputātiem saņēma degošu svecīti ar simbolisku sveicienu no Betlēmes.

Akciju “Miera gaisma no Betlēmes” 1986. gadā aizsāka Austrijas radio ziņu aģentūra un tā bija
daļa no labdarības pasākuma bērniem invalīdiem un sociāli nenodrošinātajiem cilvēkiem. Akcijas mērķis ir nodot Draudzības un Miera vēstījumu pēc iespējas plašākam cilvēku lokam, kas mudina ikvienu, īpaši skautus un gaidas, veicināt mieru apkārtējā sabiedrībā.

No rokas rokā, no cilvēka cilvēkam, no valsts uzvalsti – tā Ziemassvētkos Miera gaisma no Jēzus
Kristus dzimšanas vietas Betlēmes ceļo uz Austriju. Austrijas skauti un gaidas “gaismu” nodod tālāk citu Eiropas valstu skautiem un gaidām, nesot miera un draudzības ideju visā pasaulē. Mēs ar prieku saņemam šo gaismu kā zīmi, ka esam gatavi būt miera nesēji vārdos un
darbos.

Latvijas skauti un gaidas, kopā ar 41 miljonu līdzīgi domājošo visā pasaulē, pievienojas
skautisma dibinātāja Roberta Bēden – Paula vārdiem: “Miers nevar būt pilnīgs, kamēr miera
ideja nav cilvēku prātos un viņu gribā.”

 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA "Artifex Plus" reklāmas uzņēmums aicina darbā Digitālās iespiešanas operatoru/-i darbam ar lielformāta drukas printeri un lāzergravieri Galvenās prasības: augsta atbildības sajūta, disciplinētība, pedantisms un precizitāte; pieredze veicot precīzus praktiska rakstura darbus (piemēram: rokdarbi, poligrāfija utt.); apķērība - spēja rast tehniskus risinājumus nestandarta situācijās; spēja strādāt pēc elastīga darba grafika; izglītība un pieredze IT jomā, kā arī Corel Draw zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību. Galvenie pienākumi: Veikt drukas darbus ar lielformāta drukas printeri un gravēšanas darbus ar lāzergravieri kā arī ar izgatavoto produkciju saistītās pēcapstrādes (apgriešana, lakošana, līmēšana u.c.) un citus ar reklāmu izgatavošanu saistītos darbus. Piedāvājam: apmācību darbam ar lielformātdrukas un lāzergravēšanas iekārtām; interesantu darbu, kas prasa lielu precizitāti un pedantismu; konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši padarītajam; draudzīgu un radošu kolektīvu. CV ar pieredzes (veikto pienākumu) aprakstu lūdzam sūtīt uz lietvediba@artifex.lv līdz 15. jūnijam vai personīgi ienest birojā Ozolu ielā 6, Valmierā. Profesija: DIGITĀLĀS IESPIEŠANAS OPERATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 8, Valmiera Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2018-06-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: lietvediba@artifex.lv CV sūtīt uz e-pastu: lietvediba@artifex.lv

Mūsu partneri