Valmieras hokejistiem zaudējums Daugavpilī

Lasīšanas laiks: 3 min

Pagājušajā svētdienā Valmieras hokeja klubs Daugavpilī aizvadīja pirmo izbraukuma spēli sezonā. Ne bez ārēju spēku palīdzības, ar rezultātu 2:6 valmierieši atzina Daugavpils komandas pārākumu. Vārtus “Valmieras HK/BSS/VIA” labā guva Pauls Krūmiņš un Augusts Veidenbaums.

Debiju Valmieras komandas rindās piedzīvoja aizsargs Krišjānis Reinfelds. Par “Valmieras HK/BSS/VIA” vārtu drošību rūpējās Markuss Žukovskis, kurš komandas vārtos rādīja atzīstamu sniegumu. Spēles Daugavpilī bijušas zīmīgas ar soģu palīdzību vietējai komandai, arī šī reize nebija izņēmums. Jau pašā spēles sākumā arbitri pieņēma vairākus diskutablus lēmumus, kas palīdzēja mājiniekiem veiksmīgāk uzsākt spēli.

Piektajā minūtē pēc Mikus Ozola aktīvās spēles aiz pretinieka vārtiem, teatrāli nokrita mājinieku uzbrucējs Artūrs Kuzmenkovs, kura karjeras ceļi vijušies arī cauri Rīgas “Dinamo” saimniecībai. Pēc 30 sekundēm mazākumā, par ripas izmešanu ārpus spēles laukuma vēl vienu noraidījumu nopelnīja viesu hokejisti. Daugavpils hokejistiem bija nepieciešamas 17 sekundes, lai realizētu lielo vairākumu un atklātu rezultātu. Perioda sestajā minūtē Valmieras komandas vārtu priekšā dūres izvicināja aizsargs Ričards Stinkurs un viesu hokejists Renāts Vabiščevičs. Mājinieks saņēma divu minūšu noraidījumu, kamēr valmierietis 2+10 minūšu lielu sodu. Pēc neilga laika Valmieras komandā sekoja vēl viens noraidījums. Lielajā vairākumā daugavpilieši guva vienus vārtus, pēcāk 5:4 mājinieki bija precīzi vēl vienu reizi. Astotajā minūtē “Daugavpils/LDZ Cargo” bija vadībā ar 3:0. Valmiera pieprasīja pusminūtes pārtraukumu. Perioda vidusdaļā vēl vienu cīņas paraugstundu nodemonstrēja Aivars Anis, cīnoties ar Vadimu Vabiščeviču. Trīsarpus minūtes pirms perioda beigu signāla, Daugavpils panāca 4:0. Ar šādu rezultātu noslēdzās trešdaļa.

Līdz otrā perioda vidum abas komandas bija apmainījušās ar noraidījumiem. 11. minūtē Valmieras hokejisti vairākumā guva savus pirmos vārtus spēlē. Precīzs bija Pauls Krūmiņš. Pēc mazāk, kā trim minūtēm, viesi guva otros vārtus vairākumā, Augusts Veidenbaums panāca 2:4. Trešdaļas izskaņā atkal pie Valmieras komandas vārtiem risinājās kaujas elementu paraugstunda. Savu dueli uzsāka jaunais aizsargs Harijs Šmits un mājinieku uzbrucējs Renāts Vabiščevičs. Pēcāk, kad cīņas karstums jau bija noslāpēts, daugavpilietis nelikās mierā un uzbrukuma jaunajam aizsargam no muguras. Šis incidents atkal pierādīja, ka tiesneši ir izlaiduši spēli no rokām. Trešdaļa noslēdzās ar Valmieras komandas uzvaru 2:0.

Trešā perioda otrajā minūtē Daugavpils hokejisti guva vārtus mazākumā. Ilgi nebija jāgaida, kad valmieriešiem atkal tika piešķirts noraidījums. Spēles 51. minūtē mājinieki guva sestos un beidzamos vārtus spēlē. Valmieriešiem bija vēl viena iespēja spēlēt vairākumā, bet neko produktīvu neizveidoja. Spēles gala rezultāts – 2:6.

Liels paldies mazajiem hokejistiem un viņu vecākiem, kuri Daugavpilī atbalstīja Valmieras hokejistus. Jau šosvētdien “Valmieras HK/BSS/VIA” mājās uzņems  HS “Rīga 2001” komandu, spēles sākums plkst. 15:30.

Daugavpils/LDZ Cargo – Valmieras HK/BSS/VIA 6:2 (4:0, 0:2, 2:0)

Vārti: 05:19 V. Vabiščevičs (Jegorovs, Kuzmenkovs, vair.) 1:0, 06:45 Ļeščovs (Kuzmenkovs, Kokins, vair.) 2:0, 07:53 V. Vabiščevičs (Kuzmenkovs, vair.) 3:0, 16:30 Ļeščovs (Kokins, Kudrjavskis) 4:0, 30:49 Krūmiņš (Veidenbaums, Gaisiņš, vair.) 4:1, 33:09 Veidenbaums (Gaisiņš, Anis) 4:2, 41:17 Kokins (V. Vabiščevičs, Kudrjavskis, maz.) 5:2, 50:10 Kokins (Kudrjavskis, Kurelass).

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienība “Varavīksne” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā skolotāja palīgu (1 slodze – 40 stundas nedēļā) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vispārējā vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 702,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2024.gada 7.maijam personīgi (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64281559. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-07 Kontaktpersona: CV, motivācijas vēst.lūdzam sūtīt uz e-pastu: v2v@valmiera.edu.lv, tālrunis 64281559

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” viesnīca „Sports Hotel” aicina pievienoties savai komandai uz noteiktu laiku līdz 31.08.2024. VIESMĪLI Galvenās prasības klandidātiem: augstu atbildības izjūta un precizitāte darbā; uzturēt tīru un kārtīgu darba vidi un aprīkojumu; higiēnas un paškontroles normu ievērošana un to kontrolēšana; spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; labas latviešu valodas zināšanas; angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: plānot un organizēt viesu apkalpošanu brokastīs; organizēt pasūtījumu izpildi; pagatavot un sagatavot brokastu produkciju; nodarboties ar viesu uzņemšanu; iegādāties produktus un citus materiālus, kontrolēt to izlietošanu un uzgalbāšanu; piedalīties saimniecības struktūrvienības darba organizēšanā; brokastu zāles un virtuves sagatavošana brokastīm. Piedāvājam: pilnas slodzes darbu; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; atalgojums: stundas tarifa likme pārbaudes laikā 4,50 EUR/h, pēc pābaudes laika 5.00 EUR/h (pirms nodokļu nomaksas); summēto darba laiku, darbu maiņās (06.00-14.30); dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; darba vieta: viesnīca "Sports Hotel", Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras novads. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu –monta.martinsone@sportshotel.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstule. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni +371 25464433 Kontaktpersona Monta Martinsone, Informācija par viesnīcu www.sportshotel.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 19.05.2024. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-19 Kontaktpersona: Monta Martinsone