Valmieras Ziņas

“Valmiera/ORDO” spēlētāju Anrija Miškas un Dāvida Vīksnes pārstāvētā Latvijas U18 valstsvienība triumfē Baltijas jūras kausa izcīņā

Šodien, 5.janvārī, ar uzvaru pār Igaunijas vienaudžiem (90:65) un iegūto pirmo vietu Baltijas jūras kausa izcīņu noslēdza „Valmiera/ORDO” spēlētāju Anrija Miškas un Dāvida Vīksnes pārstāvētā Latvijas junioru izlase. Latvijas U18 valstsvienība izcīnīja trīs uzvaras tikpat aizvadītajās cīņās, bet abi “Valmiera/ORDO” pārstāvji bija starp izlases līderiem un visās spēles laukumā devās komandas starta pieciniekā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmiera/ORDO”.

Artūra Visocka- Rubeņa vadītā junioru izlase Baltijas jūras kausa izcīņu sāka ar uzvaru saspringtā mačā pret Somijas vienaudžiem (76:69), bet turpinājumā tā vēl vairāk uzlaboja savu sniegumu un tika pie diviem pārliecinošiem panākumiem, pārspējot, attiecīgi, Zviedrijas (88:73) un Igaunijas (90:65) vienaudžus. Turnīra otro vietu ar diviem panākumiem trīs mačos izcīnīja Somijas izlase, bet trešo vietu ieņēma mājiniece- Igaunijas U18 valstsvienība, kura izcīnīja vienu uzvaru.

Anrijs Miška aizvadītajās trīs spēlēs, vidēji mačā izcēlās ar 8.7 gūtajiem punktiem, 5.7 atlēkušajām bumbām un 2.3 rezultatīvām piespēlēm. Labāko sniegumu turnīrā Anrijs nodemonstrēja pret Zviedrijas vienaudžiem, kurā viņš atzīmējās ar 14 gūtajiem punktiem, 7 atlēkušajām bumbām, 4 rezultatīvām piespēlēm, 4 pārtvertām bumbām un dalītu augstāko efektivitāti komandā (23). Dāvids Vīksne nospēlētajās trīs cīņās vidēji izcēlās ar 9.0 gūtajiem punktiem, 3.0 atlēkušajām bumbām un 1.7 rezultatīvām piespēlēm. Savu produktīvāko turnīra maču Dāvids aizvadīja pret Igaunijas vienaudžiem, kurā viņš izcēlās ar 9 gūtajiem punktiem, 5 atlēkušajām bumbām, 3 rezultatīvām piespēlēm un 3 pārtvertām bumbām.

Jau rītvakar abi 17 gadus jaunie basketbolisti pievienosies “Valmiera/ORDO” komandai, lai dotos uz Jēkabpili, kur “Valmiera/ORDO” aizvadīs “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas spēli pret “’lūšiem”. Anrijs Miška “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas turnīrā līdz šim vidēji mačā izcēlies ar 5.9 gūtajiem punktiem un 4.3 atlēkušajām bumbām, savukārt Dāvids Vīksne “OlyBet” LBL čempionātā vidēji spēlē guvis 4.0 punktus un izcīna 2.3 atlēkušās bumbas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kāds, jūsuprāt, būs Jaunais gads?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

‘’Praktisks seminārs IIN un VSAOI aprēķināšanā no 01.01.2018. darba algām, uzņēmuma līgumiem, autoratlīdzībām un pašnodarbinātajiem. Grozījumi Darba likumā.’’ 26. janvārī Valmierā un 31. janvārī Rīgā, no plkst. 11:00 līdz 15:00 (6 māc.st.) Lektore: Inga Zāle - finanšu grāmatvedības speciāliste ar 20 gadu pieredzi, piedalījusies grāmatvedības programmas izstrādē, pasniedz grāmatvedības kursus iesācējiem. Semināra programmā: 1. Progresīvais iedzīvotāju ienākuma nodoklis. 2. Nodokļu aprēķins, ja darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 3. Apliekamā ienākuma samazināšana: 3.1. attaisnotie izdevumi: a) darba ņēmēja VSAOI – jauna likme no 01.01.2018.; b) iemaksas privātajā pensiju fondā, dzīvības un veselības apdrošināšanas maksājumi – jauni nosacījumi un ierobežojumi no 01.01.2018.; 3.2. neapliekamais minimums – VID prognozētais mēneša neapliekamais minimums katram darbiniekam savs. Darba devējam VID par to paziņos 2 reizes gadā; 3.3. atvieglojumi – jauna likme no 01.01.2018. Papildināts apgādājamo personu saraksts ar 01.07.2018. 4. Nodokļu aprēķināšanas no darba algas dažādi varianti, ja darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 5. Nodokļu aprēķināšana uzņēmuma līgumiem: 5.1 darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona ir reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja; 5.2 darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona nav reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja. 6. Nodokļu aprēķināšanas piemēri autoratlīdzībām. 7. Izmaiņas nodokļu aprēķināšanā pašnodarbinātajiem. 8. Grozījumi Darba likumā, kas stājās spēkā ar 16.08.2017.: 8.1 stundas likmes aprēķināšana, ja darbiniekam noteikta mēnešalga; 8.2 kompensācija par neizmantoto papildatvaļinājumu, pārtraucot darba tiesiskās attiecības; 8.3 virsstundu darbu varēs aizstāt ar apmaksātu atpūtu; 8.4 ja pārtraukuma laikā darbiniekam aizliegts atstāt savu darba vietu, tad pārtraukums ieskaitāms darba laikā. Dalības maksa: EUR 64.00 + PVN (21%) - pastāvīgajiem klientiem; EUR 69.00 + PVN (21%) - pārējiem semināra klausītājiem. Vairāk informācija un pieteikšanās mājas lapā www.eirovest.lv un pa tālruni +371 20231396

Mūsu partneri