Saspringtā cīņā ar saldeniekiem “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” piedzīvo pirmo neveiksmi savās mājās

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā 19. decembrī “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” uzsāka grupu turnīra otrā posma spēles, Vidzemes Olimpiskajā centrā ar rezultātu 69:73 piekāpjoties BK “Saldus” basketbolistiem. Tādējādi valmieriešiem piedzīvots sezonas pirmais zaudējums savā laukumā.

Spēli Roberta Zeiles un Sanda Amoliņa trenētās komandas starta sastāvā sāka Toms Kohanovs, Ervīns Ivanovs, Mārtiņš Vīņauds, Jānis Engers un Klāvs Dubults. Pirmās minūtes veiksmīgākas padevās “Saldus” basketbolistiem, kuri ar precīziem metieniem no groza apakšas un realizētu trejaci spēja sasniegt septiņu punktu vadību. Pirmā perioda otrajā pusē pavirša apiešanās ar spēles instrumentu maksāja mājiniekiem vairākas iespējas uzbrukt grozam, tādējādi liedzot studentiem nozīmīgi sadeldēt rezultāta starpību. Pirmo desmit minūšu noslēgumā viesu rindās trejaci realizēja LBL augstākajā divīzijā pieredzi guvušais Armands Seņkāns, bet mājinieku rindās pēc izcīnītas bumbas uzbrukumā no groza apakšas precīzs bija Jānis Engers. Tādējādi mazrezultatīvā pirmā ceturtdaļa beidzās ar rezultātu 9:15.

Pēc nonākšanas iedzinējos ar deviņu punktu deficītu, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” uzbrukumu ar trejaci centās iekustināt Oto Grīnbergs. Tomēr “Saldus” komandas veterāni Edgars Buiķis un Artūrs Kramiņš sekmīgi spēja kontrolēt spēles tempu, neatļaujot mājinieku izrāvienu. Otrās ceturtdaļas vidū efektīga epizode aizsardzībā izdevās Jānim Engeram, kurš atlētiski bloķēja pretinieka trīs punktu metienu. Tādu pašu darbību Engeram izdevās veikt arī puslaika pēdējā minūtē. Tomēr uzbrukumā valmieriešiem savu ritmu atrast neizdevās, kamēr viesiem tālmetienu precizitāte nepievīla. Ejot puslaika pārtraukumā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” bija iedzinējos ar 26:40.

Otro puslaiku valmierieši sāka krietni agresīvāk, cenšoties deldēt rezultāta starpību. Tomēr “Saldus” pieredzējušie spēlētāji vairākkārt spēja nolasīt mājinieku darbības, pārtverot bumbas un saglabājot sev labvēlīgu rezultātu. Studentus trešajā ceturksnī pievīla metienu precizitāte, tikai perioda pēdējās minūtēs ar lielu cīņas sparu “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēja pietuvoties, pirms izšķirošajām desmit minūtēm sasniedzot rezultātu 45:47.

Noslēdzošo ceturksni ar akrobātisku caurgājienu, gūstot divus punktus ar sodu, uzsāka Ervīns Ivanovs. “Saldus” sastāvā kā neapturams spēks groza apakšā bija komandas līderis Jānis Līcītis. Nepilnas sešas minūtes līdz mača noslēgumam valmierieši pirmo reizi spēlē izvirzījās vadībā, kad Mārtiņš Vīņauds bija precīzs no tālmetiena līnijas – 54:53. Turpmākajos uzbrukumos komandas vairākkārt apmainījās ar nelielu pārsvaru. Trīs minūtes līdz spēles beigu signālam rezultāts bija neizšķirts (62:62). Mača izšķirošais pavērsiens notika divas minūtes līdz beigām, kad mājiniekiem tika piešķirtas tehniskās piezīmes, no viena punkta starpības ļaujot saldeniekiem tikt pie +6. Sanda Amoliņa vadībā valmierieši centās izglābt spēli, tomēr metienu precizitāte noslēdzošajos uzbrukumos pievīla, neļaujot piekļūt tuvāk par trīs punktiem. Spēle noslēdzās ar rezultātu 69:73, kas vēstīja par BK “Saldus” uzvaru.

Valmieriešu rindās rezultatīvākais ar 18 gūtiem punktiem bija Ervīns Ivanovs, savukārt viesus sastāvā tikpat punktus guva Armands Seņkāns.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – BK “Saldus” 73:69 (9:15, 17:25, 19:7,  22:26)

Ivanovs 18, Engers 12 (10 ab), Dubults 9, Riekstiņš 6, Vīņauds 5, Grīnbergs 5, Kalniņš 5, Liepiņš 5, Kohanovs 4

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizsarga Ervīna Ivanova komentārs:

“Pirmo puslaiku aizvadījām katastrofāli. Spēlējām kā aizmiguši. Spēlējām vāji un viņi to izmantoja, sedzot agresīvi pie piespēļu saņemšanas. Paši nebijām tam gatavi, iespējams tādēļ, ka pirmās kārtas spēles nebija tādi veči pretī. Nebijām gatavi tik agresīvai spēlei. Šonedēļ mačā pret “Jelgavu” jābūt gataviem spēlēt jau no paša sākuma, jo tur pretī būs tieši tāds pats kapiņš. Nebūs viegli, pretī veči un būs skarbi jācīnās.”

Ja esi enerģisks un esi gatavs jauniem izaicinājumiem, kā arī vēlies sevi pilnveidot un izmantot savas profesionālās zināšanas un pieredzi kopējo mērķu sasniegšanā, tad tieši Tu, kā kolēģis, esi nepieciešams Valsts sociālās aprūpes centra "Zemgale" komandai!* Valsts sociālās aprūpes centrs "ZEMGALE" kā  lielākais valsts ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniedzējs Latvijā aicina darbā motivētu APKOPĒJU filiālē "Rūja" (uz nenoteiktu laiku, pilnu slodzi, 1 amata vieta) Prasības pretendentam: Vēlama vidējā izglītība; Vēlama darba pieredze; Spēja būt klientorientētam, nosvērtam, vērīgam, atbildīgam par savu rīcību un darbu. Galvenie pienākumi: Tīrīt telpas – slaucīt, mazgāt grīdas, sienas. Veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar sanitāri tehniskajām prasībām. Iztīrīt atkritumu tvertnes – iznest atkritumus, un ielikt tīru maisiņu. Mazgāt logus un to rāmjus, palodzes. Laistīt un kopt istabas augus. Piedāvājam: Atalgojumu (bruto) no EUR 700 - EUR 776 mēnesī; pārbaudes laikā atalgojums līdz EUR 701; Sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; Darba pieredzi valsts pārvaldē; Labus darba apstākļus;  Veselības apdrošināšanu pēc 6 nostrādātiem mēnešiem; Darba vieta: VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Jeri, Jeru pagasts, Valmieras novads. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar atzīmi "Apkopējs/a" sūtīt uz e-pastu: Janis.Flaksis@vsaczemgale.gov.lv.  Personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese: https://www.vsaczemgale.gov.lv/lv/media/2279/download  Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja trīs nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai. *Valsts sociālās aprūpes centrs "ZEMGALE" (reģ.nr.40900035103) ir Labklājības ministra pakļautībā esoša tiešās valsts pārvaldes iestāde, kas sniedz valsts apmaksātu ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu abu dzimumu pilngadīgām personām institūcijā ar smaga garīga rakstura traucējumiem (I un II invaliditātes grupa).  Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūja, Jeri, Jeru pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-05 Kontaktpersona: Jānis Flaksis Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Ja esi enerģisks un esi gatavs jauniem izaicinājumiem, kā arī vēlies sevi pilnveidot un izmantot savas profesionālās zināšanas un pieredzi kopējo mērķu sasniegšanā, tad tieši Tu, kā kolēģis, esi nepieciešams Valsts sociālās aprūpes centra "Zemgale" komandai!* Valsts sociālās aprūpes centrs "ZEMGALE" kā  lielākais valsts ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniedzējs Latvijā AICINA DARBĀ APRŪPĒTĀJU filiālē "Rūja" (uz nenoteiktu laiku, pilnu slodzi, 1 amata vieta) Mēs piedāvājam: sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; algu (bruto) EUR 715 – EUR 768; pārbaudes laikā atalgojums līdz EUR 716; Summēto darba laiku (saskaņā ar darba grafiku); 25% ikmēneša piemaksu par darbu, kas saistīts ar īpašu risku; Profesionālus kolēģus, izaugsmes un apmācības iespējas; Sociālās garantijas; papildus atvaļinājuma dienas par īpašo risku un ikgadējo novērtējumu; Veselības apdrošināšanu pēc 6 nostrādātiem mēnešiem. Būtiskākie amata pienākumi: Veikt klientu aprūpi atbilstoši klientu funkcionālajam stāvoklim; Atbildēt par klientu drošību un sekot, lai klienti ievērotu iekšējās kārtības noteikumus; Nodrošināt tīrību un kārtību klientu dzīvojamās telpās, koplietošanas telpās, veicot mitro uzkopšanu ne retāk kā vienu reizi dienā; Labas komunikācijas un sadarbības prasmes. Prasības pretendentam: Pamatizglītība vai vidējā izglītība. Vēlama praktiskā darba pieredze šajā vai līdzīgā amatā. Darba vieta: VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Jeri, Jeru pagasts, Valmieras novads. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi "Aprūpētājs" sūtīt uz e-pastu: Janis. Flaksis@vsaczemgale.gov.lv. ; 29209940 Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese: https://www.vsaczemgale.gov.lv/lv/media/2279/download Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja divu nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai. *Valsts sociālās aprūpes centrs "ZEMGALE" (reģ.nr.40900035103) ir Labklājības ministra pakļautībā esoša tiešās valsts pārvaldes iestāde, kas sniedz valsts apmaksātu ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu abu dzimumu pilngadīgām personām institūcijā ar smaga garīga rakstura traucējumiem (I un II invaliditātes grupa).  Profesija: APRŪPĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūja, Jeri, Jeru pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-30 Kontaktpersona: Jānis Flaksis Izglītības līmenis: Pamatizglītība