Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā nonāk Tautas saimes grāmata

LR Saeimas deputāts Aivars Meija Kocēnu novada domē nogādājis kādu īpašu grāmatu – “Tautas saimes grāmatu”, kas, gaidot Latvijas simtgadi, turpina apceļot novadus, un šobrīd nonākusi Kocēnu novadā, tādējādi iedzīvotājiem rodot iespēja personīgi uzrunāt valsti, uzticēt Latvijai piedzīvoto un paskatīties uz savu dzīvi laika griežos, portālu “Valmieras Ziņas” informēja novada pašvaldībā.

Grāmata ir unikāla ar to, ka visas lapas tajā aizpilda iedzīvotāji, ierakstot savas pārdomas, vēstījumus vai novēlējumus Latvijai. Šobrīd Latvijas novados ceļo desmit grāmatu, bet līdz nākamā gada rudenim paredzēts izveidot divdesmit piecas grāmatas ar vairāk nekā 100 000 ierakstiem.

Šobrīd grāmata ikvienam interesentam ir pieejama Kocēnu pagasta 1. bibliotēkā. Kontaktinformācija: tālr.: 26537660 (Kocēnu pagasta 1. bibliotēkas vadītāja Aiva Zirne), 29226028 (Kultūras un starptautisko sakaru koordinatore Vineta Vintere). Kocēnu novada dome nodrošinās iespēju grāmatā veikt ierakstu arī tad, ja veselības stāvokļa vai citu iemeslu dēļ nav iespēju nokļūt līdz bibliotēkai – laipni aicināti zvanīt uz norādītajiem tālruņa numuriem.

Šīs 25 unikālās grāmatas – katram reģionam un Rīgai pa piecām – izveidojusi Rīgas aktīvo senioru alianse. Katrā no tām visas 104 lapas aizpildīs iedzīvotāji, tādējādi veidojot kopējo Latvijas mozaīku. Nākamā gada rudenī, kad visas divdesmit piecas grāmatas būs piepildītas ar saturu, tās tiks svinīgi pasniegtas Valsts prezidentam, bet pēc tam nonāks Nacionālajā bibliotēkā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kādus ierobežojumus jāievieš Valmieras centra stāvlaukumos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri