Valmieras Ziņas

“Cityparks Latvija” aicina ievērot laika ierobežojumu autostāvvietā pie “Rimi Valmiera” (9)

Autostāvvietu apsaimniekotājs “Cityparks Latvija” ir uzsācis darbu Valmierā. Par pirmo uzņēmuma apsaimniekoto objektu kļuvusi tirdzniecības centra “Rimi Valmiera” stāvvieta Fabrikas ielā 2, kur no 11.aprīļa tiks mainīti autostāvvietas lietošanas noteikumi, informēja “Cityparks Latvija” sabiedrisko attiecību konsultants Kaspars Līcītis.

Veicot autostāvvietas apsekojumu pirms darba uzsākšanas, “Cityparks Latvija” darbinieki ir konstatējuši, ka tā kļūst arvien pieprasītāka un nereti ir pārpildīta, jo tajā auto novieto gan veikala pircēji, gan citi interesenti. Tāpēc, lai dotu iespēju visiem veikala pircējiem ērti novietot auto bezmaksas stāvvietā un veikt savus ikdienas pirkumus, autostāvvietā ir noteiktas auto novietošanas laika izmaiņas.

“Cityparks Latvija” aicina valmieriešus, novietojot savu automašīnu minētajā stāvvietā, no 11.aprīļa ievērot laika ierobežojumu – 50 minūtes. Šis laiks ir izvēlēts, lai dotu iespēju iepirkties visiem veikala apmeklētājiem arī tajās stundās, kad veikalā ir visvairāk apmeklētāju.

Autostāvvietā pie “‘Rimi Valmiera” jau daudzus gadus ir spēkā 537.zīme “Stāvvieta” kopā ar 840.papildzīmi “Stāvēšanas laiks 50 minūtes”. Tas nozīmē, ka, vadītājam novietojot automašīnu šādā stāvvietā, tās salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija, cikos transporta līdzeklis ir atstāts stāvvietā. Visērtāk ir izmantot īpašu stāvvietas pulksteni, taču ierašanās laiku var uzrakstīt arī uz papīra lapas. “Cityparks” turpmāk rūpēsies, lai laika ierobežojums tiktu ievērots.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Jānis - 11.04.2017 Atbildēt

  Ja tik ļoti jācīnās pret pircējiem, varu arī uz Rimi nebraukt, ir daudz citu veikalu, kuri nečakarē prātu.

   ĻETRAKS - 13.04.2017 Atbildēt

   pilnīgi pareizi

   Mans vārds - 14.04.2017 Atbildēt

   Pagaidām nečakarē …

   Apse - 14.04.2017 Atbildēt

   Kas Tev ko čakarē…

  Hiacinteburka - 11.04.2017 Atbildēt

  Ziniet, šodien saskāros ar šiem gudrīšiem, kuri manai DARBA MAŠĪNAI uzlika zīmīti ar sodu. Atvainojiet mani, bet, viss ir aizgājis jau galējībās, ka tiek sodītas pat TRAFARĒTĀS firmas pārstāvju mašīnas, kuriem veikals RIMI ir darba apmeklējuma maršrutā, un darba specifika prasa, dažkārt, veikalā atrasties aptuveni 2h… Ko darīt tādā gadījumā? Mesties laukā no veikala, un pārbraukt mašīnu citur? Teikšu atklāti, šis ir vistīrākais idiotisms, kas vispār ir izdomāts. Viņi, ķipa kontrolēšot… Ja šodien sods manai darba mašīnai uzlikts par 20 min. atrašanos darba vizītē veikalā… Par ko tad mēs te vēl runājam…

   Nelej Čugunu - 12.04.2017 Atbildēt

   CIk man zināms sodi pagaidām netiek piemēroti. Man vakar pabrīdināja un tas arī viss.

  Aiars - 12.04.2017 Atbildēt

  Tā jau reti braucu tagad vispār nebraukšu tur no Rimi tikai nosaukums

  Apse - 12.04.2017 Atbildēt

  Nevajag jaukt kopā dažādas lietas,prasība par 50 minūtēm ir pamatota,jo tur bieži atstāj mašīnas arī tie,kas neiepērkas Rimi.

  Eidis - 17.04.2017 Atbildēt

  Viss ir pareixi,un ja tu neievēro,tad sodīs visus,un ne jau tikai pie Rimi.Valmierieši ir izlaisti un izlaidušies…

Mūsu partneri