Ar uzvaru pie pārpildītām tribīnēm “Valmiera Glass ViA” uzsāk sezonu

Piektdien, 6. oktobrī “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolisti aizvadīja šīs sezonas pirmo spēli Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionātā. Divu Vidzemes komandu duelī pērnās sezonas turnīra vicečempioniem, ar rezultātu 78:68, izdevās pārspēt nopietni nokomplektēto “Gulbenes Buki/BJSS”.

Uz sezonas pirmo spēli Vidzemes Olimpiskajā centrā bija ieradušies vairāk līdzjutēju nekā vietu tribīnēs, tādēļ daļa no skatītājiem spēli pavadīja stāvot kājās. Tāds atbalsts bija liels dzinulis basketbolistiem demonstrēt labu sniegumu laukumā. Taču vēl pirms spēles sākuma “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” īpaši pateicās Sandim Bukšam, Rinaldam Mihailovam un Rolandam Eglītim par ilggadīgu ieguldījumu komandas attīstībā. Šobrīd puiši, pēc Vidzemes Augstskolas absolvēšanas, metušies jaunos izaicinājumos.

Pats spēles sākums nedaudz sekmīgāks izdevās ar pieciem, LBL augstākajā divīzijā pieredzi guvušiem, spēlētājiem, pastiprinātā “Gulbenes Buki/BJSS” komandā. Pieredzes un panākumiem bagātie buki, Raimonds Gabrāns un Pāvels Veselovs, mača ievadā palīdzēja savai komandai iegūt vadības grožus, bet “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēlētāji neatlaidīsi cīnījās aizsardzībā, pa reizei skaisti pretinieku metienus bloķējot Tomam Kohanovam un Jānim Engeram. Pirmās ceturtdaļas izskaņā Ervīns Ivanovs raidīja grozā metienu no tālās distances, sadeldējot mājinieku deficītu līdz minimumam – 12:13.

Otro ceturtdaļu ar precīzu trejaci iesāka Renārs Apsītis, ievadot valmieriešu izrāvienu, kas pēc nospēlētām divām minūtēm ļāva “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” atrasties vadībā ar astoņu punktu pārsvaru. Viesi balto karogu neizkāra, līdz ceturtdaļas vidum izlīdzinot rezultātu un pat iegūstot minimālu vadību. Taču pirmā puslaika izskaņā lieliski nospēlēja Reinis Ermansons un Jānis Engers, ļaujot savai komandai pārtraukumā doties ar labvēlīgu rezultātu 35:28.

Spēles otrajā daļā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēja saglabāt pārsvaru, nedodot iespēju gulbeniešiem pārņemt mača vadību. Trešā ceturkšņa vidū groza apakšā vairākkārt precīzs bija Klāvs Dubults, bet Toma Kohanova precīzie soda metieni ceturtdaļas beigās ļāva Valmieras studentiem saglabāt piecu punktu vadību. Rezultāts pirms noslēdzošās ceturtdaļas 54:49.

Spēles noslēdzošajā desmitminūtē studenti spēlēja droši, platiem soļiem, dodoties pretī uzvarai. Ļoti svarīgus piecus punktus ceturtās ceturtdaļas vidū guva “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” šīs sezonas sastāvu pastiprinājušais Valters Liepiņš. Savukārt Jāņa Engera trejacis trīs minūtes līdz mača beigām panāca rezultātu 71:59. Spēles izskaņā gulbeniešu centieni maču glābt rezultātu nedeva, Roberta Zeiles un Sanda Amoliņa trenētajai “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sezonu uzsākot ar panākumu – 78:68.

Par spēles rezultatīvāko spēlētāju ar 17 gūtiem punktiem kļuva Jānis Engers, savukārt viesu rindās ar 15 punktiem un 11 izcīnītām bumbām zem groza produktīvākais bija sešas sezonas LBL augstākajā divīzijā aizvadījušais Ingars Aizpurs.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstkola” – “Gulbenes Buki/BJSS” 78:68 (12:13, 23:15, 19:21, 24:19)

Engers 17, Ermansons 12, Dubults 11, Ivanovs 11, Liepiņš 10, Grīnbergs 9 (9 ab, 5 rp), Kohanovs 5, Apsītis 3, Ābols

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ceļa posmā Brenguļi – Trikāta tiks uzklāts melnais segums (1)

Trešdien gaidāms vējains un pārsvarā saulains laiks

Jau divdesmito reizi norisinās Baltijas Starptautiskā vasaras skola

Pabeigta īres namu būvniecība

SIA „VTU Valmiera”Reģ. Nr. 40003004220  aicina darbā TAKSOMETRA VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI:· pasažieru pārvadāšana ar vieglo taksometru · pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs trīs gadi · labas saskarsmes un komunikācijas prasmes · Valmieras pilsētas un tās apkārtnes ceļu pārzināšana · latviešu valodas un svešvalodas zināšanas (krievu, angļu vai vācu) UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Taksometra vadītājs” līdz 2018. gada 26. jūnijam (ieskaitot) iesniegt : · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tos ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00. Informācija 64229919 Profesija: TAKSOMETRA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-07-26

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā METINĀTĀJU Prasības:  profesionālā vidējā / arodizglītība metinātāja specialitātē  pieredze metinātāja (TIG) darbā  spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties  atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu  pieredze citos metināšanas veidos tiks uzskatīta par priekšrocību Piedāvājam:  Darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā  Regulāri izmaksātu, stabilu ikmēneša atalgojumu  Sociālās garantijas  Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu  Sakārtotu darba vidi  Iespējams atbalsts transporta izdevumu segšanā Papildus informācija:  Darba vieta- Valmiera  Darba laiks- maiņu/ summētais darba laiks Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz e-pastu darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235; 29413500. Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Profesija: LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR VOLFRAMA ELEKTRODU INERTĀS GĀZES VIDĒ (TIG) Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-07-02 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība