Valmieras Ziņas

Viens no prominentākajiem Krievijas teātra kritiķiem slavē Valmieras teātra izrādi „Kāpēc es nogalināju sievu”

Viens no zināmākajiem Krievijas teātra kritiķiem un festivāla „Tolstoy Weekend” programmas direktors Pāvels Rudņevs (Павел Руднев) pēc Valmieras teātra monoizrādes „Kāpēc es nogalināju sievu” noskatīšanās iestudējumu atzinis par vienu no labākajiem festivāla darbiem.

Pēc Krišjāņa Salmiņa iestudētās izrādes noskatīšanās festivālā „Tolstoy Weekend” Pāvels Rudņevs atzina, ka iestudējums ir izcila Ļeva Tolstoja stāsta „Kreicera sonāte” interpretācija, kur aktierdarbs ir ļoti labā līmenī.

Kritiķis uzskata, ka izrādes režisors Krišjānis Salmiņš ir atklājis jaunu veidu, kā iestudēt dižā domātāja un rakstnieka Tolstoja darbus un augstu vērtē izvēlētos izteiksmes līdzekļus.

Īpašu atzinību Pāvels Rudņevs izteica par aktiera Mārtiņa Liepas spēju pārvarēt valodas barjeras, izveidojot ciešu kontaktu ar publiku. Jāatzīmē, ka aktieris šo izrādi pirmoreiz spēlēja ārpus teātra telpām – brīvdabā uz improvizētas skatuves.

Aktieris Krišjānis Salmiņš izrādi „Kāpēc es nogalināju sievu” pēc Ļ. Tolstoja darba Valmieras teātra LMT Mansards zālē iestudēja 2016. gada maijā.

Atgādinām, ka izrāde „Kāpēc es nogalināju sievu” 11. jūnijā piedalījās Starptautiskajā teātra festivālā „Tolstoy Weekend” Krievijā, kas no 9.-12. jūnijam notika rakstnieka  Ļeva Tolstoja leģendārā muzeja “Jasnaja Poļana” (Ясная Поляна) teritorijā īpaši veidotos spēles laukumos. Festivāla programmu veidoja vairāk kā 20 notikumu – izrādes, filmas, lekcijas un izstādes.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Naktī uz ceturtdienu vietām Vidzemē līs un būs liels vējš

Konkursā “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2018” 3.vieta atjaunotajam daudzdzīvokļu namam Stacijas ielā 22

Ceļa posmā Brenguļi – Trikāta tiks uzklāts melnais segums (1)

Jau divdesmito reizi norisinās Baltijas Starptautiskā vasaras skola

Pabeigta īres namu būvniecība

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU Galvenie amata pienākumi: Nodrošināt personas datu pārvaldību atbilstoši Vispārīgajai datu aizsardzības regulai; Papildināt personas datu drošības pārvaldības stratēģiju un nodrošināt tās īstenošanu; Identificēt drošības riskus, analizēt tos un izstrādāt pasākumu plānu risku novēršanai un mazināšanai. Nodrošināt personas datu aizsardzības risku vadību; Uzturēt un aktualizēt datu apstrādes reģistru; Organizēt darbinieku apmācības un sniegt darbiniekiem konsultācijas datu aizsardzības jomā; Organizēt iekšējas pārbaudes personas datu aizsardzības atbilstībai. Prasības kandidātiem: augstākā izglītība tiesību zinātņu, informācijas tehnoloģiju vai līdzīgā jomā; personas datu aizsardzības speciālista kvalifikācija vai vēlme to apgūt, nokārtojot pārbaudījumu datu valsts inspekcijā; prasme izstrādāt iekšējos normatīvos aktus; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; labas analītiskās prasmes; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; normālais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2018.gada 22.jūnijam uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Personāla nodaļas vadītājas Sanitas Kandeles, tel.29443898. Profesija: DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-06-22 Kontaktpersona: Sanita Kandele

Mūsu partneri