Valmieras Ziņas

Sajūtu parkā notiks radošais vakars “Zīmējam ar ogli”

Ceturtdien, 26. jūlijā, pulksten 18:00, ikviens laipni aicināts izbaudīt radošu vakaru Sajūtu parkā. Kopā ar Valmieras Mākslas skolas pasniedzēju Inesi Andersoni apstādināsim ikdienas steigu un rūpīgāk ielūkosimies dabā.

Ja kādreiz esi vēlējies “iemēģināt roku” zīmēšanā, bet nav bijusi iespēja tam veltīt gana daudz laika, Sajūtu parks Tev sniegs šādu iespēju. Ceturtdienas vakaru pavadīsim nesteidzīgā gaisotnē, vērojot dabu un to atspoguļojot uz papīra.

Pirmos soļus zīmēšanā palīdzēs spert Valmieras mākslas skolas pasniedzēja Inese Andersone. Gaidīti būs arī tie, kuri zīmēšanas pamatus ir apguvuši iepriekš un vēlas izbaudīt vakaru radošā gaisotnē.

Sajūtu parks ir padomājis arī par zīmēšanai nepieciešamo – ogli, papīru un molbertiem . Sev tuvāko dabas skatu vai dabas elementu varēsi uzzīmēt un paņemt līdzi uz mājām.

Ieeja pasākumā bez maksas.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ziemeļvidzemes internātpamatskola aicina darbā direktora vietnieku/-ci audzināšanas jomā. Prasība pretendentam: - augstākā pedagoģiskā izglītība, - darba pieredze iestādes pedagogs vai vadošā amatā, - labas latviešu valodas zināšanas, - prasme strādāt ar biroja un mūsdienīgu sakaru tehniku, - prasme vadīt, būt uzņēmīgam, atbildīgam,neatlaidīgam, - psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra Galvenie darba pienākumi: - plānot un vadīt kvalitatīvi audzināšanas procesu, - nodrošināt savlaicīgu dokumentu pārraudzību, - atbalstīt un veidot veiksmīgu sardarbību ar darbiniekiem, audzēkņiem un audzēkņu vecākiem. Piedāvājam: - pilnu slodzi 40 h nedēļā, - profesijas pilnveidošanos, - teicamus darba apstākļus un draudzīgu kolektīvu. Tālrunis informācijai-26423042 Pieteikumu dokumentus -motivācijas vēstuli, CV un izglītību dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ziemeļvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2018.gada 24.augustam plkst.16.00 Profesija: SKOLAS DIREKTORA VIETNIEKS /PRIEKŠNIEKA VIETNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pag., Kocēnu nov., un Dauguļu skola, Dikļu pagasts, Kocēnu novads Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-08-24 Darba sākšanas datums: 2018-08-27 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri