Valmieras Ziņas

Notiks izziņas pārgājiens “Iepazīsti Ēveles pagastu”

Svētdien, 17. septembrī, Ēvelē norisināsies izziņas pārgājiens “Iepazīsti Ēveles pagastu”. Tā mērķis ir veicināt pagasta kultūrvēstures izziņu un atgādināt vai iepazīstināt ar Ēveles pagasta ievērojamākajiem vēstures, kultūras un dabas objektiem. Tā būs arī iespēja ģimenēm kopā lietderīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku, baudot rudens krāsas dabā.

Pārgājienā var doties gan individuāli, gan kopā ar draugiem vai ģimenes locekļiem. Tā kā apskates objekti atrodas visa pagasta teritorijā, tad vajadzīgs transporta līdzeklis (automašīna, motocikls, der arī velosipēds). Tas gan nenozīmē, ka pie visiem objektiem var piebraukt. Ir jāiet arī ar kājām, piemēram, pa pļavu vai mežu, tāpēc nepieciešams piemērots apģērbs un apavi.

Starts pārgājienam būs plkst. 11.00 Ēveles centrā pie veikala. Reģistrējoties dalībnieki saņems karti, kurā atzīmēti  apskates objekti, informatīvo materiālu un objekta fotogrāfiju un atbilžu lapu. Kopā jāapmeklē 10 apskates objekti, un katrā apskates objektā ir jāveic kāds uzdevums. Uzdevuma atbilde vai rezultāts jāieraksta atbilžu lapā. Pēc finiša aizpildīto atbilžu lapu nodosiet tiesnesim! Par uzvarētāju tiks noteikts dalībnieks (dalībnieki), kuri visprecīzāk būs veikuši uzdevumus. Ātrums šoreiz netiks ņemts vērā.  Plānojam, ka  visu pārgājiena maršrutu var veikt  4 stundās.

Pēc pārgājiena dalībnieki saņems sertifikātu par Ēveles pagasta iepazīšanu. Precīzākie uzdevumu veicēji saņems balvas. Visiem pārgājiena dalībniekiem būs iespēja  piedalīties loterijā.

Lai labāk sagatavotos pasākumam, lūgums potenciālajiem pārgājiena savu dalību pārgājienā pieteikt līdz ceturtdienai, 14. septembrim (e-pasts: anda.jukame@burtniekunovads.lv, tālr. 26118879 vai 26191238 Andai). Bet drīkst piedalīties arī tad, ja vēlēšanās rodas spontāni svētdienas rītā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri