Valmieras Ziņas

Klientu ērtībai bankas Citadele Valmieras filiāle pirmdienās strādās ilgāk

Lai klientiem bankas filiāle būtu ērtāk pieejama, no š. g. 2. jūlija bankas Citadele filiāle Valmierā pirmdienās strādās ilgāk nekā iepriekš – līdz pat 19.00 vakarā. 

“Īpaši svarīgi tas ir Smiltenes, Mazsalacas, Valkas un citu tuvāko novadu iedzīvotājiem, jo būs iespēja atbraukt uz filiāli, lai nokārtu nepieciešamās finanšu lietas arī pēc darba,” saka bankas Citadele Valmieras filiāles pārvaldnieks Māris Pietkēvičs.

“Sākoties aktīvai ceļojumu sezonai, iedzīvotājiem aktuāls kļūst jautājums par valūtas maiņu un to, cik daudz skaidras naudas ņemt līdzi ceļojumā un varbūt labāk tomēr maksāt ar maksājumu karti. No drošības viedokļa iesakām par pirkumiem norēķināties ar maksājumu karti. Citadeles X kartes lietotāji par katru pirkumu ar šo karti krāj arī punktus, ko var apmainīt pret vērtīgām balvām – sākot ar kinobiļetēm, žurnālu abonementiem, blenderiem un beidzot ar lielāku elektrotehniku, SPA procedūrām un pat dāvanu kartēm ceļojumiem,” stāsta Māris.

“Attiecībā uz skaidru naudu atgādinām, ka ar Citadeles norēķinu karti MasterCard un X smart karti ir iespēja izņemt skaidru naudu bez komisijas maksas līdz 800 eiro mēnesī no jebkuras bankas bankomāta visā pasaulē. Arī ceļojot eirozonas  valstīs ar šīm kartēm varat izņemt skaidru naudu no jebkura bankomāta bez maksas.  Ja ceļojat ārpus eirozonas, tad vienīgi jārēķinās ar komisijas maksu par valūtas konvertāciju.”

Viņš arī atgādina: “Ja nepieciešams samainīt eiro uz citu valūtu, tad to var izdarīt arī pie mums Valmieras filiālē, Diakonāta ielā 6. Šeit pieejams plašs ārvalstu valūtas piedāvājums, piemēram, Krievijas rubļi, Polijas zloti, un vairākas citas valūtas. 

Tiem, kas plāno veikt remontu, iegādāties auto vai īstenot kādu citu lielāku sapni, atgādinām, ka pie mums filiālē ir iespējams saņemt patēriņa un auto kredīta piedāvājumu tikai 15 minūtēs. Tas iespējams arī tiem iedzīvotājiem, kuri nav Citadeles klienti”.

Banka Citadele Valmierā sniedz plašu bankas pakalpojumu klāstu iedzīvotājiem, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un korporatīvajiem klientiem. Tāpat tā piedāvā aktīvu un finanšu kapitāla pārvaldīšanas, dzīvības apdrošināšanas, pensiju, līzinga un faktoringa pakalpojumus.

Jaunais Citadeles Valmieras filiāles darba laiks:

P: 08.30 – 19.00

O, T, C: 08.30 – 17.30

Pk: 08.30 – 16.00

S, Sv: slēgts

Banka Citadele ir trešā lielākā banka Latvijā pēc klientu skaita. Citadeles grupa tiek pārvaldīta no Latvijas. Tās meitas uzņēmumi un filiāles darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Šveicē. Citadele nodrošina norēķinus un karšu maksājumus, aizdevumus, noguldījumu, ieguldījumu, aktīvu pārvaldes un līzinga pakalpojumus, kā arī virkni ekskluzīvus, unikālus produktus. Citadeles vīzija ir kļūt par labāko finanšu pakalpojumu sniedzēju Baltijas valstīs privātpersonām un mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. 2017. gadā viens no vadošajiem klientu servisa novērtēšanas un uzlabošanas uzņēmumiem Centrālajā un Austrumu Eiropā – “Dive” – atzina Citadeli par banku ar labāko klientu apkalpošanas servisu Latvijā un Lietuvā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina gan ambulatoro, gan diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā MĀSU Poliklīnikas Otolaringologa kabinetā Galvenie amata pienākumi: sagatavot ārsta kabinetu pacientu pieņemšanai; koordinēt pacientu plūsmu; sagatavot pacientus manipulāciju veikšanai; veikt nozīmētās diagnostiskās un ārstnieciskās procedūras; noformēt nepieciešamo dokumentāciju; uzturēt drošu darba vidi. Prasības kandidātiem: māsas izglītība (vēlams ambulatorās vai ķirurģiskās aprūpes māsas sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; dienas darbs; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie galvenās māsas Antras Kuprišas pa tālr.29258442 vai Poliklīnikas virsmāsas Ingas Birkavas, tālr. 29547505. Profesija: MĀSA (MEDICĪNAS MĀSA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-10-05 Kontaktpersona: S. Kandele

Mūsu partneri