Valmieras Ziņas

Klientu ērtībai bankas Citadele Valmieras filiāle pirmdienās strādās ilgāk

Lai klientiem bankas filiāle būtu ērtāk pieejama, no š. g. 2. jūlija bankas Citadele filiāle Valmierā pirmdienās strādās ilgāk nekā iepriekš – līdz pat 19.00 vakarā. 

“Īpaši svarīgi tas ir Smiltenes, Mazsalacas, Valkas un citu tuvāko novadu iedzīvotājiem, jo būs iespēja atbraukt uz filiāli, lai nokārtu nepieciešamās finanšu lietas arī pēc darba,” saka bankas Citadele Valmieras filiāles pārvaldnieks Māris Pietkēvičs.

“Sākoties aktīvai ceļojumu sezonai, iedzīvotājiem aktuāls kļūst jautājums par valūtas maiņu un to, cik daudz skaidras naudas ņemt līdzi ceļojumā un varbūt labāk tomēr maksāt ar maksājumu karti. No drošības viedokļa iesakām par pirkumiem norēķināties ar maksājumu karti. Citadeles X kartes lietotāji par katru pirkumu ar šo karti krāj arī punktus, ko var apmainīt pret vērtīgām balvām – sākot ar kinobiļetēm, žurnālu abonementiem, blenderiem un beidzot ar lielāku elektrotehniku, SPA procedūrām un pat dāvanu kartēm ceļojumiem,” stāsta Māris.

“Attiecībā uz skaidru naudu atgādinām, ka ar Citadeles norēķinu karti MasterCard un X smart karti ir iespēja izņemt skaidru naudu bez komisijas maksas līdz 800 eiro mēnesī no jebkuras bankas bankomāta visā pasaulē. Arī ceļojot eirozonas  valstīs ar šīm kartēm varat izņemt skaidru naudu no jebkura bankomāta bez maksas.  Ja ceļojat ārpus eirozonas, tad vienīgi jārēķinās ar komisijas maksu par valūtas konvertāciju.”

Viņš arī atgādina: “Ja nepieciešams samainīt eiro uz citu valūtu, tad to var izdarīt arī pie mums Valmieras filiālē, Diakonāta ielā 6. Šeit pieejams plašs ārvalstu valūtas piedāvājums, piemēram, Krievijas rubļi, Polijas zloti, un vairākas citas valūtas. 

Tiem, kas plāno veikt remontu, iegādāties auto vai īstenot kādu citu lielāku sapni, atgādinām, ka pie mums filiālē ir iespējams saņemt patēriņa un auto kredīta piedāvājumu tikai 15 minūtēs. Tas iespējams arī tiem iedzīvotājiem, kuri nav Citadeles klienti”.

Banka Citadele Valmierā sniedz plašu bankas pakalpojumu klāstu iedzīvotājiem, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un korporatīvajiem klientiem. Tāpat tā piedāvā aktīvu un finanšu kapitāla pārvaldīšanas, dzīvības apdrošināšanas, pensiju, līzinga un faktoringa pakalpojumus.

Jaunais Citadeles Valmieras filiāles darba laiks:

P: 08.30 – 19.00

O, T, C: 08.30 – 17.30

Pk: 08.30 – 16.00

S, Sv: slēgts

Banka Citadele ir trešā lielākā banka Latvijā pēc klientu skaita. Citadeles grupa tiek pārvaldīta no Latvijas. Tās meitas uzņēmumi un filiāles darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Šveicē. Citadele nodrošina norēķinus un karšu maksājumus, aizdevumus, noguldījumu, ieguldījumu, aktīvu pārvaldes un līzinga pakalpojumus, kā arī virkni ekskluzīvus, unikālus produktus. Citadeles vīzija ir kļūt par labāko finanšu pakalpojumu sniedzēju Baltijas valstīs privātpersonām un mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. 2017. gadā viens no vadošajiem klientu servisa novērtēšanas un uzlabošanas uzņēmumiem Centrālajā un Austrumu Eiropā – “Dive” – atzina Citadeli par banku ar labāko klientu apkalpošanas servisu Latvijā un Lietuvā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā direktora vietnieku metodiskajā darbā (speciālās izglītības attīstības centra vadītāju) uz nenoteiktu laiku. Galvenie darba pienākumi: plānot, organizēt, vadīt speciālās izglītības attīstības centra darbu, nodrošinot metodiskā un kosultatīvā atbalsta sniegšanu, izglītojamo ar dzirdes traucējumiem visā Latvijas teritorijā un izglītojamo ar garīgās attīstības traucējumiem Vidzemes reģionā izglītošanai un iekļaušanai; izstrādāt projektu pieteikumus, vadīt/koordinēt starptautiskus (piemēram, Erasmus+, Nordplus) un nacionāla mēroga projektus speciālās izglītības jomā; nodrošināt informācijas uzkrāšanu un analīzi par skolas veiktajām darbībām izglītības jomā, sagatavot pārskatu par attīstības centra darbību; popularizēt attīstības centra darbību plašsaziņas līdzekļos un citos informācijas nesējos; piedalīties skolas attīstības plānošanā, mērķu un uzdevumu noteikšanā un īstenošanā. Nepieciešamā izglītība un prasmes: izglītība saskaņā Ministru kabineta noteikumiem par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju; atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta prasībām; ne mazāk kā piecu gadu pedagoģiskā darba pieredze darbā ar izglītojamiem ar speciālām vajadzībām; apgūta pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programma “Speciālās zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā”; pieredze starptautisku vai nacionālu projektu sagatavošanā un vadīšanā/ koordinēšanā; teicamas prasmes brīvi strādāt ar datoru un biroja tehniku; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība, augsta saskarsmes kultūra un sadarbības prasmes. Piedāvājam: atbildīgu, interesantu un sociāli nozīmīgu darbu; vienu pilnu darba likmi (40 stundas nedēļā); atalgojumu saskaņā ar Pedagogu darba samaksas noteikumiem (tai skaitā papildu piemaksu par darbu īpašos apstākļos); ikgadējo atvaļinājumu 8 nedēļas; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta/-u kopiju/-as lūdzam iesniegt līdz 2018.gada 31.jūlijam personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) vai e-pastā: iveta.klavina@valmiera.edu.lv . Tālrunis informācijai 28388112 (skolas direktore Iveta Kļaviņa). Profesija: IESTĀDES VADĪTĀJA VIETNIEKS /ĢENERĀLDIREKTORA VIETNIEKS /DIREKTORA VIETNIEKS /PRIEKŠNIEKA VIETNIEKS /PRIEKŠSĒDĒTĀJA VIETNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5/7, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-07-31

Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestāde “Kārliena“ struktūrvienība “PIENENĪTE “ aicina darbā uz noteiktu laiku PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU. Darba pienākumi: nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu, atbilstoši pirmsskolas izglītības vadlīniju prasībām; plānot un organizēt savu darbu, atbilstoši izvirzītajiem mērķiem un uzdevumiem; rūpēties par izglītojamo drošību; pilnveidot savas profesionālās kompetences; sadarboties ar izglītojamā vecākiem, sniedzot atbalstu izglītojamam mācīšanās procesā; veikt darbu saskaņā ar amata aprakstu. Prasības pretendentam: izglītība saskaņā ar MK noteikumu Nr.662 prasībām par pedagogiem nepieciešamo izglītību un kvalifikāciju; labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme. Piedāvājam: interesantu , atbildīgu un radošu darbu (struktūrvienība “Pienenīte “ Georga Apiņa 5, Valmierā); stabilu un regulāru atalgojumu; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot CV: sūtot uz e-pastu: karliena@valmiera.edu.lv; iesniedzot personīgi Valmieras pilsētas 6.PII “Kārliena “ Rūpniecības ielā 16A. Tālrunis saziņai 29417075 (vadītājas vietnieks izglītības jomā Santa Cara). Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 16A, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2018-07-27

Mūsu partneri