Valmieras Ziņas

Veselība ir katra paša rokās! Tev palīdzēs Tavs ”Mājas Dakteris”!

Neviens mēs neesam pasargāti no dažādām kaitēm, slimībām vai negadījumiem. Šis būs, iespējams, labākais veids kā veiksmīgi atrisināt veselības problēmas. Piemērots ne tikai visa vecuma cilvēkiem, no zīdaiņa līdz sirmam vecumam, bet jebkuram dzīvam organismam – dzīvniekiem, augiem (arī ūdens ir dzīvs!). Vienkāršs lietošanā ar efektīgu rezultātu pat dažu seansu laikā, atkarībā no veselības problēmām. Procedūra bez sāpēm, relaksējošā noskaņā. ”Mājas Dakteris” piedāvā viegli un ātri atbrīvoties no sāpēm, apaukstēšanās simptomiem, vīrusiem un slimībām. Īsā laikā sadziedēt sasitumus, brūces, apdegumus un rētas pēc operācijas. Lietojot regulāri un ilgtermiņā, ir iespēja atveseļoties no ēdēm (psoriāze), iekaisumiem (pumpas augoņi, čūlas, aknes), hroniskām un iedzimtām kaitēm, kaulu lūzumiem. Attīra, regulē un atjauno vielmaiņas procesus, novērš sirds-asinsvadu sistēmas traucējumus. Ieteicams lietot profilaksei, lai laikus pasargātu sevi no dažādām slimībām un kaitēm. ”Mājas Dakteris” būs palīgs arī sirgstošiem mājdzīvniekiem un nīkuļojošiem telpaugiem. Ar ”Mājas Dakteri” apstrādāts ūdens būs Jūsu veselīgā dzīvesveida pirmavots!

”Mājas Dakteris”, ir ģeometriski pareizi uzmodulēts tilpums, kas izskatās spoles tinuma formā, kurš mijiedarbībā ar ģeneratoru, dažādu (sinusa, meandra u.c.) signālu iedarbībā veido statisko strāvas lauku, kas noskaņots uz konkrētu, neizkropļotu un stabilu frekfenci, iedarbojoties uz dzīvajiem organismiem, to audiem, šūnām, molekulām līdz pat DNS struktūrai, palīdz organismam sakārtot smalkākās sastāvdaļas, ieskaitot auru.

Dziedniecības pamatā ir statiskais lauks, kas aptuveni līdzinās, kaķa pozitīvajam efektam uz vecmāmiņas sagurušajām kājām (tūkstotis reižu palielinājumā) vai īsta ekstrasensa, bioenerģiskā lauka iedarbībai uz organismu. Nekad nenogurstošs un vienmēr precīzs.    

”Mājas Dakteri” var nopirkt vai iznomāt. Aicinām interesēties par sadarbības iespējām skaistumkopšanas, masāžas, fizioterapijas u.c. salonus, kabinetus un individuālā darba veicējus. 

Mēs esam:

SIA „Kvartus”, reģ. Nr. 50203095741

Akmeņu iela 50A-25, Ogre, LV-5001

Tālrunis: 22126112

kvartus@inbox.lv

www.terapijuspole.lv

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties uz Apmeklētāju pieņemšanas centra DOMES SĒŽU, KOMITEJU SEKRETĀRA/-es AMATU uz noteiktu laiku līdz 2020.gadam. Pieteikšanās līdz 7.maijam! Galvenie darba pienākumi: īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Valmieras pilsētas pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka, izpilddirektora un izpilddirektora vietnieka darbu; sagatavot Pašvaldības pastāvīgo komiteju un domes sēžu materiālus: darba kārtības, protokolus, lēmumus. Publicēt tos Pašvaldības mājaslapā un dokumentu vadības sistēmā. Protokolēt Pašvaldības domes, pastāvīgo komiteju sēdes.  Nosūtīt domes lēmumus izpildītājiem un ieinteresētajām personām. Izpildīt Pašvaldības saistošo noteikumu sagatavošanas un publicēšanas procesu. Prasības kandidātam:   vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība sociālo zinātņu jomā; valsts valodas prasme augstākā līmenī; labas iemaņas darbā ar MS Office programmām (vēlama ātrrakstīšanas prasme); labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt gan individuāli, gan komandā; profesionāla attieksme pret darba pienākumiem. Piedāvājam: stabilu atalgojumu EUR 830 – 900 robežās un sociālās garantijas; labus darba apstākļus. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201, ar norādi „Domes sēžu, komiteju sekretāra/-es amatam” līdz 2018.gada 7.maijam plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207121. Profesija: Pašvaldības SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-05-07

Mūsu partneri