Valmieras Ziņas

Vairāk nekā 50 jaunieši dosies ekspedīcijā pa Gauju

No 14.jūlija līdz 1.augustam vairāk nekā 50 jaunieši – skauti, gaidas un citi interesenti – izaicinās sevi un dosies ekspedīcijā “Gauja Aa”, ar mērķi nobraukt ar laivu no Gaujas sākuma līdz pat pašai upes ietecei jūrā, portāli “Valmieras Ziņas” informēja ekspedīcijas vadītājs Mārtiņš Bakmanis.

Pēc viņa teiktā, attālumu paredzēts pieveikt stafetes veidā, daloties četrās komandās, katrai vidēji veicot 120 kilometrus.

Ceļojošās nometnes – ekspedīcijas “Gauja Aa” pamatā ir ideja popularizēt aktīvu dzīvesveidu un piedzīvojumus dabā kā alternatīvu neveselīgam un pasīvam dzīvesveidam, tādēļ ekspedīcijā piedalīsies gan tie, kuriem šis būs pats pirmais laivu brauciens dzīvē, gan pieredzējuši jaunieši, tādā veidā mācoties vienam no otra un daloties pieredzē. Ekspedīcijas nosaukumā simboliski parādīts arī Gaujas senais vārds – Aa, uzsverot, ka

Gauja, kaut šķietami zaudējusi savu nozīmi kā tirdzniecības ceļš, mūsdienās ir lieliska vieta, kur izbaudīt neskartu dabu un redzēt unikālas kultūrvēsturiskās un dabas vērtības,

norādīja M.Bakmanis.

Ekspedīcijas “Gauja Aa” posmā Valmiera – Sigulda, kas notiks no 28.jūlija līdz 30.jūlijam, būs iespēja pievienoties jebkuram jaunietim vecumā no 14 līdz 20 gadiem. Vairāk informācijas par šo posmu iespējams atrast biedrības “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija” mājaslapā www.skauti.lv.

“Svarīgākais ir sekot mērķim – šoreiz sev to esam nosprauduši ne mazāk izaicinošu kā pagājušajā vasarā, kad nogājām visu Latvijas jūras piekrasti.

Šogad noairēsim garāko upi Latvijas teritorijā. Personīgo un lielu kopīgo mērķu sasniegšana attīsta raksturu un pilnveido personības.

Ekspedīcijas lielākais brauciens ir gaidāms posmā Valmiera – Sigulda, kad vienlaicīgi uz ūdens būs vairāk nekā 25 laivas,” sacīja M.Bakmanis.

Pēc viņa teiktā, nometne – ekspedīcija ir notiek sociālā projekta “Es zinu, Tu to vari!” sastāvdaļa. Projekta mērķis ir iedvesmot jauniešus būt fiziski aktīviem un veidot izpratni, ka veselīgs un aktīvs dzīvesveids un atteikšanās no dažādu atkarības vielu lietošanas palīdz sasniegt nospraustos mērķus. Projekta laikā no jūlija līdz augustam notiks vairāk nekā 58 pasākumi visā Latvijā – ielu basketbola turnīri, ielu vingrošanas sacensības un citi ielu kultūras pasākumi, kā arī nometnes un ģimeņu sporta dienas.  

Nometni “Gauja Aa” organizē Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija. Projektu atbalsta Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai atbalstāt ierosinājumu pilsētās ielu apstrādei sāls vietā izmantot smiltis?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

V.L.T. - viens no lielākajiem, stabilākajiem un perspektīvākajiem Latvijas iepakojumu ražošanas uzņēmumiem ar 19 gadu darba pieredzi. Mūsu darbības sfēra ir pārtikas iepakojumu ražošana. Firmai nepieciešams Ražošanas tehnologs/-e Galvenie darba pienākumi un atbildība: Vadīt un kontrolēt papīra masas pārstrādes procesus. Aprakstīt, kontrolēt un ieviest tehnoloģiskos procesus. Kontrolēt jaunu produktu, materiālu ieviešanu ražošanā. Koordinēt nepieciešamo izmaiņu un uzlabojumu ieviešanu ražošanā Piedalīties attīstības projektu izstrādē un ieviešanā Priekšlikumu un ieteikumu sagatavošana darba efektivitātes uzlabošanai, racionālai materiālo resursu. Kvalitātes dokumentācijas uzturēšana Prasības: Pieredze vakancē vai līdzīgā amatā Teicamas latviešu valodas zināšanas, labas svešvalodu zināšanas-vēlams angļu (krievu sarunvalodas līmenī) Teicamas komunikācijas spējas un prasmes darbā ar cilvēkiem Precizitāte un augsta atbildības sajūta Analītiska domāšana, spēja apstrādāt un izvērtēt datus Pieredze patstāvīgi un mēķtiecīgi organizēt darbu, noteikt prioritātes. Zināšanas par kvalitātes pārbaudes metodēm, mērinstrumentiem, iekārtām. Prasmes darbā ar datoru Piedāvajam Patstāvīgu, atbildīgu un dinamisku darbu. Normāls darba laiks Atsaucīgus un draudzīgus kolēģus. Mūsdienīgus darba apstākļus un stabilu atalgojumu sistēmu (pluss bonusu sistēma no padarītā darba) Darba vieta: Mūrmuižas ielā 11a, Valmiera. Pieteikšanās: iesūtot savu CV uz e-pasta adresi:janis.murnieks@eggbox.lv Profesija: TEHNOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-03-30 Kontaktpersona: Jānis Mūrnieks Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

aicina darbā VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTU Darba pienākumu apraksts: rezervēt viesnīcas istabas un pasākumus; koordinēt viesnīcas dienestu darbību; uzņemt viesus; organizēt kvalitatīvu viesu apkalpošanu; noformēt dokumentus atbilstoši normatīvajiem un lietvedības noteikumiem; veikt norēķinus; sastādīt, pārzināt un lietot darba procesā norēķinu, inventarizācijas un atskaites dokumentāciju; uzturēt viesmīlības atmosfēru viesnīcā. Prasmes un īpašības: prasme organizēt komandas darbu; pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas; lietot ar darba pienākumu izpildi saistītās datorprogrammatūras; strādāt ar biroja tehniku un aprīkojumu; strādāt ar kases aparātu; apkalpot viesus, sazinoties valsts valodā, krievu un angļu valodā; lietot profesionālo terminoloģiju valsts valodā, krievu un angļu valodā. Izglītības prasības: Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība /vēlams tūrisma un viesnīcu vadībā/. Mēs piedāvājam: apmācību; labu darba pieredzi un darba apstākļus četru zvaigžņu viesnīcā; maiņu darbu, arī naktsmaiņas; konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas. CV ar norādi "Viesu uzņemšanas dienesta speciālists" sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv Profesija: VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tūrisms / Viesnīcas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-03-31 Darba sākšanas datums: 2018-04-02 Kontaktpersona: Liāna Dance Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri