Valmieras Ziņas

Topošie ģimnāzisti aicināti pieteikties iestājpārbaudījumam

Lasīšanas laiks: 2 min

11. maijā Valmieras Valsts ģimnāzijā (VVĢ) un Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā (VPVĢ) norisināsies iestājpārbaudījums mācībām nākamajam gadam, lai noteiktu skolēnu zināšanu un prasmju kopējo līmeni un atbilstību izglītības programmai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Pieteikšanās iestājpārbaudījumam:

  • VPVĢ līdz 9. maijam ej.uz/eksamens2024
  • VVĢ līdz 10. maijam plkst. 12.00, iesniedzot iesniegumu VVĢ kancelejā vai sūtot ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu vvg@valmiera.edu.lv.

Lai iestātos mācībām vienā no Valmieras ģimnāzijām, topošo 7. klašu skolēniem jāpilda iestājpārbaudījums, kurā tiks pārbaudītas matemātikas un latviešu valodas zināšanas. Pildot iestājpārbaudījumu vienā ģimnāzijā, tā rezultāts tiks ņemts vērā, ja skolēns pārdomās un dokumentus tomēr vēlēsies iesniegt otrā ģimnāzijā.

Lai iestātos VVĢ 10. klasē ir jākārto klātienē kombinēts iestājpārbaudījums, kurā pārbaudīs skolēnu zināšanas matemātikā, latviešu valodā, angļu valodā un dabaszinātnēs, savukārt VPVĢ topošajiem 10. klašu skolēniem iestājpārbaudījumu nerīko, jo iestājoties ņems vērā centralizēto eksāmenu rezultātus un apliecības par pamatizglītību sekmju izraksta vērtējumus. Iestājpārbaudījums ir obligāts topošajiem VPVĢ skolēniem, kuri vēlas mācīties 11. un 12. klasē, pārnākot no kādas citas izglītības iestādes, kā arī tiem 9. klašu skolēniem, kuri nekārto centralizētos eksāmenus.

Plašāka informācija par uzņemšanu VPVĢ šeit un par uzņemšanu VVĢ šeit.

SIA „Firma Madara’89” viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu konditoram (-ei) maiznīcā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Konditorejas izstrādājumu ražošana, ievērojot receptūras un tehnoloģiskās instrukcijas; Gatavās produkcijas kontrole un pēcapstrāde. Prasības kandidātiem: Obligāta darba pieredze konditorejā nav nepieciešama; Godīgums un atbildības sajūta; Pozitīva attieksme pret darbu. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Interesantu darbu stabilā uzņēmumā, mūsdienīgu darba vidi; Darbs maiņās no plkst. 4.00 līdz 15.00; Darba alga no EUR 900 (bruto); Piedāvājam apmācības uz vietas maiznīcā. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - konditors VALMIERĀ,Rīgas ielā vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 29 174 701. Profesija: KONDITORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-01 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai zvanīt uz WhatsApp mob.t. +37129174701

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri