Valmieras Ziņas

Peldvietās saglabājas līdz +22 grādiem silts ūdens

Lasīšanas laiks: < 1 min

Pēdējās dienās ūdens temperatūra upēs, ezeros un jūrā nav būtiski mainījusies, tā aizvien ir tuvu +20 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Ūdens temperatūra jūrā Latvijas piekrastē sestdienas rītā galvenokārt ir +18..+19 grādi, Rīgas līča Kurzemes piekrastē +16..+18 grādi.

Ūdens temperatūra lielākajos ezeros +19..+21 grāds.

Daugavā, Aiviekstē, Salacā, Lielupē un Ventā ir +19..+22 grādus silts ūdens, bet Gaujas augštecē un pie Siguldas ūdens temperatūra ir attiecīgi +17 un +18 grādi. Gandrīz visās upēs ūdens saglabājas siltāks par +16 grādiem.

Atbilstoši pašvaldību sniegtajai informācijai piektdien Ventspilī ūdens temperatūra jūrā bija +18 grādi, Jūrmalā +17..+18 grādi, Rīgā – no +18 grādiem jūrā un aptuveni +20 grādiem Daugavā līdz +21 grādam Ķīšezerā un +23 grādiem Bābelītī.

Svētdien brāzmaina dienvidu, dienvidaustrumu vēja dēļ iespējama ūdens temperatūras pazemināšanās Latvijas piekrastē un došanās jūrā ar peldlīdzekļiem kļūs bīstama – vējš ātri var iepūst jūrā.

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri