Valmieras Ziņas

Nedēļas nogalē notiks lielākais šīs vasaras SUP pasākums

4. un 5. augustā notiks Latvijā lielākais SUP pasākums “SUP fests 2018”. Jau trešo gadu festivāls Vaidavas ezera pludmalē pulcēs SUP airētājus no visas Latvijas, lai kopā atpūstos, sacenstos un nodotu savas zināšanas jaunajiem airētājiem.

Sestdienas galvenais notikums būs “Red Paddle Co Dragon Race” sacensības. Tā ir īpaša SUP disciplīna, kurā uz viena gara SUP dēļa airē četri airētāji. Sestdien tiks aizvadīti gan grupu braucieni, gan finālbrauciens. Vaidavā komandām būs iespēja kvalificēties dalībai Pasaules čempionātā, kas notiks septembra sākumā.

Savukārt svētdien startēs individuālie SUP airētāji gan tautas klasē, gan sporta klasē. Sporta klases disciplīna ir iekļauta Latvijas sērfošanas un SUP federācijas oficiālo sacensību kalendārā un dalībnieki cīnīsies par reitinga punktiem, lai iegūtu augstāku vietu sezonas kopvērtējumā.

Gan komandu, gan individuālo airētāju pieteikumi joprojām tiek gaidīti festivāla mājas lapā www.supfests.lv .

Sestdien un svētdien ikvienu airēt gribētāju gaidīs labi SUP instruktori, kas palīdzēs un apmācīs, ja ar SUP brauks pirmo reizi. Pasākuma ietvaros īpašas aktivitātes būs piemērotas arī bērniem, kā, piemēram, SUP šķēršļu trasīte, kas darbosies abas festivāla dienas. Savukārt šī gada īpašais jaunums būs SUP rogainings, kurā gan sestdienā, gan svētdienā ikvienam interesentam būs iespēja pārbaudīt savas airēšanas prasmes un orientēšanās spējas. Šāda veida izaicinājums uz SUP dēļiem pasaulē notiks pirmo reizi.

Sestdienas vakarā pēc dienas aktīvākās daļas vairāki mūziķi sniegs konceru uz SUP dēļiem ezerā, kas radīs īpašu noskaņu. Savukārt dienu noslēdzot, visiem dalībniekiem būs iespēja doties saulrieta braucienā.

Svētdienas rīts sāksies ar SUP fitnesa vingrošanu, ko vadīs pieredzījis vadītājs Kāspars Zlidnis.

Festivāla noslēgumā viens no tā dalībniekiem, kas būs finišējis vismaz vienā no sacensību disciplīnām, izlozes kārtībā iegūs jaunu SUP dēli RIDE 10’6 SE, kas šobrīd ir pasaulē populārākais piepūšamais SUP dēlis.

Aizvadītajā gadā “SUP festā” sacensībās startēja vairāk kā 70 SUP airētāji, tādējādi tās ir kļuvušas par lielākajām un plašāk apmeklētajām SUP sacensībām, kādas līdz šim Latvijā notikušas. Bet dažādās citās SUP aktivitātēs piedalījās vairāki simti dalībnieki.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ziemeļvidzemes internātpamatskola aicina darbā direktora vietnieku/-ci audzināšanas jomā. Prasība pretendentam: - augstākā pedagoģiskā izglītība, - darba pieredze iestādes pedagogs vai vadošā amatā, - labas latviešu valodas zināšanas, - prasme strādāt ar biroja un mūsdienīgu sakaru tehniku, - prasme vadīt, būt uzņēmīgam, atbildīgam,neatlaidīgam, - psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra Galvenie darba pienākumi: - plānot un vadīt kvalitatīvi audzināšanas procesu, - nodrošināt savlaicīgu dokumentu pārraudzību, - atbalstīt un veidot veiksmīgu sardarbību ar darbiniekiem, audzēkņiem un audzēkņu vecākiem. Piedāvājam: - pilnu slodzi 40 h nedēļā, - profesijas pilnveidošanos, - teicamus darba apstākļus un draudzīgu kolektīvu. Tālrunis informācijai-26423042 Pieteikumu dokumentus -motivācijas vēstuli, CV un izglītību dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ziemeļvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2018.gada 24.augustam plkst.16.00 Profesija: SKOLAS DIREKTORA VIETNIEKS /PRIEKŠNIEKA VIETNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pag., Kocēnu nov., un Dauguļu skola, Dikļu pagasts, Kocēnu novads Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-08-24 Darba sākšanas datums: 2018-08-27 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri