Valmieras Ziņas

Kā salīdzināšanas portāls var palīdzēt mūsdienu cilvēkam?

Kad visapkārt ir tik daudz iespēju un atraktīvu piedāvājumu, mēdz būt grūti izvēlēties sev vispiemērotāko. Kādiem kritērijiem pievērst uzmanību, bet kādu informāciju var mierīgi palaist garām? Atbildes uz šiem jautājumiem sniedz pakalpojumu salīdzināšanas portāls Comparo.lv – parocīga vietne, kur iespējams atrast izdevīgāko aizdevumu, labu apdrošināšanas polisi un lētu viesnīcu. Portālā ir apkopoti arī citi pakalpojumi – lasi tālāk un uzzini, ko tieši piedāvā Comparo.lv!

Kas ir salīdzināšanas portāls Comparo.lv?

Comparo.lv ir īpaša mājaslapa, kas satur informāciju par dažādiem pakalpojumiem un pakalpojumu sniedzējiem. Mājaslapas mērķauditorija ir cilvēki, kuri meklē finanšu pakalpojumus, interesējas par apdrošināšanas iespējām un plāno ceļojumu organizēšanu. Portālā ir vairākas sadaļas, tostarp:

Finanses:

 • ātrie kredīti;
 • patēriņa kredīti;
 • mājokļa kredīts;
 • auto līzings;
 • kredītkarte;
 • kredītlīnija;
 • kredītu apvienošana;
 • kredīts uzņēmumiem.

Apdrošināšana:     

 • OCTA polise;
 • KASKO polise;
 • ceļojumu apdrošināšana.

Ceļojumi:

 • aviobiļetes;
 • auto noma;
 • viesnīcas.

Un tas vēl nav viss – jau drīzumā Comparo.lv portāls tiks papildināts ar jaunām sadaļām, kas stāstīs, kur pieejams izdevīgs mobilo sakaru un televīzijas pieslēgums, kā arī par dažiem citiem pakalpojumiem. Vērts pievienot mājaslapu savām grāmatzīmēm un pierakstīties jaunumu saņemšanai!

Kā tas viss strādā?

Salīdzināšanas portāla galvenā funkcija ir palīdzēt lietotājiem izvēlēties labāko variantu plašā piedāvājumā, tāpēc nozīme ir ne tikai saturam, bet arī atlases filtriem un salīdzināšanas mehānismiem. Neatkarīgi no tā, kāds tieši pakalpojums ir Tev nepieciešams, ienākot atbilstošajā sadaļā, ieraudzīsi uzskatāmas salīdzināšanas tabulas.

Tabulas ietver galveno informāciju par pakalpojumu sniedzēju nosacījumiem, tāpēc viegli varēsi izvēlēties sev piemērotus variantus.

Vienkāršs piemērs – iedomājies, ka Tu meklē, kāds kreditors piedāvā izdevīgāko kredītlīniju. Comparo.lv palīdzēs Tev:

 • iepazīties ar visiem nebanku kredītdevējiem, kas piedāvā šo pakalpojumu;
 • salīdzināt dažādus kredītlīnijas piedāvājumus pēc svarīgākajiem parametriem, ieskaitot kredītlimita apjomu, atmaksas termiņu, procentu likmi un dažus citus svarīgus aizdevuma nosacījumus;
 • uzzināt citu lietotāju viedokli.

Produktu salīdzināšana ar Comparo.lv aizņem pavisam maz laika, taču tas vienīgais ieguvums. Turpini lasīt un uzzini, ko vēl salīdzināšanas portāls piedāvā saviem apmeklētājiem!

Kādas priekšrocības iegūst Comparo.lv lietotāji?

Pirmām kārtam Comparo.lv nodrošina piekļuvi apjomīgam informācijas daudzumam. Apmeklētājiem ir pieejama ne tikai pakalpojumu salīdzināšana, bet arī:

 • lietotāju atsauksmes;
 • pakalpojumu sniedzēju reitings;
 • pakalpojumu apraksti;
 • atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Pateicoties objektīvai un detalizētai informācijai, ikviens cilvēks var veikt zinošu izvēli un ietaupīt ievērojamu naudas summu. Comparo.lv mājaslapa nodrošina saviem lietotājiem pieeju informācijai, kuru ne vienmēr var ātri atrast pakalpojumu sniedzēju mājaslapās un meklētājā. Protams, salīdzināšanas portāls nav brīnumains informācijas avots, kas stāsta to, kas citur tiek slēpts, taču iedomājies, cik daudz laika Tu ietaupīsi, izmantojot Comparo.lv!

Uzlabota Comparo.lv mājaslapas versija ir pieejama ne tikai uz datora, bet arī viedtālrunī. Neatkarīgi no tā, kādu portāla versiju izmantosi, standarta vai mobilo, vienmēr varēsi baudīt stabilu mājaslapas darbību, parocīgu izkārtojumu un iespēju pilnvērtīgi izmantot visas Comparo.lv funkcijas.

Comparo.lv vēlas nodrošināt saviem apmeklētājiem pēc iespējas labāku un noderīgāku pieredzi, tāpēc papildus produktu salīdzināšanai, lietotājiem ir pieejami:

 • interesanti bloga ieraksti par aktuālām, ar finansēm saistītām tēmām;
 • paziņojumi pārlūkprogrammā par jauniem izdevīgiem piedāvājumiem;
 • informatīvas elektroniskās vēstules ar klientam piemērotiem piedāvājumiem.

Salīdzināšanas portāls ir pieejams ir pilnīgi bez maksas, tāpēc izmēģinot, Tu neko nezaudē! Ienāc Comparo.lv un uzzini, kā produktu salīdzināšana var būt Tev noderīga!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ziemeļvidzemes internātpamatskola aicina darbā direktora vietnieku/-ci audzināšanas jomā. Prasība pretendentam: - augstākā pedagoģiskā izglītība, - darba pieredze iestādes pedagogs vai vadošā amatā, - labas latviešu valodas zināšanas, - prasme strādāt ar biroja un mūsdienīgu sakaru tehniku, - prasme vadīt, būt uzņēmīgam, atbildīgam,neatlaidīgam, - psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra Galvenie darba pienākumi: - plānot un vadīt kvalitatīvi audzināšanas procesu, - nodrošināt savlaicīgu dokumentu pārraudzību, - atbalstīt un veidot veiksmīgu sardarbību ar darbiniekiem, audzēkņiem un audzēkņu vecākiem. Piedāvājam: - pilnu slodzi 40 h nedēļā, - profesijas pilnveidošanos, - teicamus darba apstākļus un draudzīgu kolektīvu. Tālrunis informācijai-26423042 Pieteikumu dokumentus -motivācijas vēstuli, CV un izglītību dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ziemeļvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2018.gada 24.augustam plkst.16.00 Profesija: SKOLAS DIREKTORA VIETNIEKS /PRIEKŠNIEKA VIETNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pag., Kocēnu nov., un Dauguļu skola, Dikļu pagasts, Kocēnu novads Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-08-24 Darba sākšanas datums: 2018-08-27 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri