Valmieras Ziņas

Foto: Latvijas dzimšanas dienas svinības Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā izskanējis Latvijas 99.dzimšanas dienai veltītais svētku pasākums “Mazā bilžu rāmītī”. Tas sākas ar Valsts himnu un direktores Agitas Zariņas uzrunu par to, kas viņai un mums katram liekams savā bilžu rāmītī.

Par muzikālo priekšnesumu pamatskolas koncertā gādāja 7.-9.klašu meiteņu koris Solvitas Eliņas vadībā, bet vecāko klašu koncertā uzstājās vidusskolas jauktais koris Imanta Toča vadībā.

Katrai klasei kabinetos notika arī audzināšanas stunda, bet direktores vietnieks Māris Bušmanis kopā ar teātra pulciņa dalībniekiem (vadītāja Agita Ziņģīte) patriotisko stundu vadīja no skatuves. Kas ir patriots, Dzimtene, mūžs, dzīve, cieņa, mīlestība? Reiz uzrakstītās Imanta Ziedoņa rindas emocionāli uzrunāja ikvienu zālē sēdošo. Dziesmas, dzeju, svētku sajūtu un piederību Pārgaujas ģimnāzijai, Valmierai un Latvijai papildināja arī Elīnas Fjodorovas video – vienkārši dabas skati, kadri no skolas ikdienas un svētku brīžiem, no Valmieras pilsētas. Reizēm nemaz nevajag skaļus vārdus un lozungus, lai saprastu, kas mums katram ir svarīgs. Reizēm pietiek ar mazu sarkanbaltsarkanu lentīti, tuvus cilvēkus blakus, rudens peļķes un bērzu zaros trīsošas pēdējās lapas novembra vējos…

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri