Valmieras Ziņas

Ceļa posmā Brenguļi – Trikāta tiks uzklāts melnais segums (1)

Sākušies ilgi gaidītie ceļa Brenguļi – Trikāta remontdarbi, Beverīnas novadā. 2017.gada martā portāls “Valmieras Ziņas” vēstīja, ka iedzīvotāji savākuši 579 parakstus par Brenguļu – Trikātas ceļa asfaltēšanu. Tolaik VAS “Latvijas Valsts ceļi” skaidroja, ka šajā ceļa posmā grants segums ir labāks nekā lielākajai daļai valsts vietējo autoceļu, tādēļ remontdarbi netiek plānoti. Taču brīnums, kam daudzi neticēja, ir noticis.

Kā informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi” komunikācijas daļas sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Ieva Niedra, vietējā autoceļa Cempi-Brenguļi-Trikāta-Vijciems (V182) posmā no 6,92-15,7 km uz grants šķembu pamata tiks izbūvēta divkāršā virsmas apstrāde, kā arī atjaunota ūdens atvade.

Darbi uzsākti 12. jūnijā un tos saskaņā ar līgumā noteikto jāpabeidz 60 dienu laikā. Būvdarbus veic SIA “8.CBR” un to kopējās izmaksas ieskaitot PVN ir EUR 1 134 171.

Atkarībā no veicamo būvdarbu veida tiks ieviesti dažādi satiksmes ierobežojumi: tostarp ātruma ierobežojumi un luksoforu posmi.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Madara - 19.06.2018 Atbildēt

    Beidzot.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina gan ambulatoro, gan diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā MĀSU Poliklīnikas Otolaringologa kabinetā Galvenie amata pienākumi: sagatavot ārsta kabinetu pacientu pieņemšanai; koordinēt pacientu plūsmu; sagatavot pacientus manipulāciju veikšanai; veikt nozīmētās diagnostiskās un ārstnieciskās procedūras; noformēt nepieciešamo dokumentāciju; uzturēt drošu darba vidi. Prasības kandidātiem: māsas izglītība (vēlams ambulatorās vai ķirurģiskās aprūpes māsas sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; dienas darbs; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie galvenās māsas Antras Kuprišas pa tālr.29258442 vai Poliklīnikas virsmāsas Ingas Birkavas, tālr. 29547505. Profesija: MĀSA (MEDICĪNAS MĀSA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-10-05 Kontaktpersona: S. Kandele

Mūsu partneri