Valmieras Ziņas
makonis
-3°C
Vējš: 5 m/s

27.oktobrī Ivo Fomins sniegs neaizmirstamu koncertu Valmieras Kultūras centrā

Leģendārais Liepājas rokmūziķis Ivo Fomins 2017.gada 27.oktobrī sniegs neaizmirstamu koncertu Valmieras Kultūras centrā ar nosaukumu ”Nekas jau nebeidzas”, kas ir arī pēdējā studijas albuma nosaukums. Šis ir jau piektais Ivo Fomina solo albums, kopš dueta “Fomins & Kleins” darbības pārtraukšanas.

Nu jau vairāku gadu garumā Ivo Fomins savu muzikālo karjeru veiksmīgi turpina kopā ar mūziķiem Robertu Dinteru (ģitāra), Kristapu Leiti (ģitāra) un Ēriku Hanzovski (bungas). Jaunais albums ierakstīts Liepājā – Ivara Sudmaļa un mūziķu izveidotajā ierakstu studijā.

Koncertā skanēs gan jaunie radio hiti ”Nekas jau nebeidzas” , ”Putni bez spārniem”, ”Šodien” u.c , kā arī vecie labie hiti no iepriekšējiem albumumiem, gan dziesmas no leģendārā dueta ”Fomins un Kleins”, kurš joprojām daudziem nav vienaldzīgs.

Ivo savam ansamblim ir pieaicinājis jaunu virtuozu taustiņieku Ziggy Marbeley, kura skaņu efekti spēj aizraut citā dimensijā. Tas viss un vēl daudz kas cits gaidāms šajā Ivo Fomina koncertā, Valmieras Kultūras centrā, 27.oktobrī plkst 19:00.

Mūsu partneri