Valmieras Ziņas

Notiks Ēveles pagasta svētki

17. un 18. augustā norisināsies Ēveles pagasta svētki, portāls “Valmieras Ziņas” uzzināja Burtnieku novada pašvaldībā.

Piektdien, 17. augustā,  plkst. 18.00 Ēveles pamatskolā nopietnais sports – volejbols vasarīgās noskaņās. Ja laika apstākļi atļaus, spēles notiks ārā – sporta laukumā, bet, ja līs, tad sporta zālē. Komandā 4 dalībnieki, bez vecuma un dzimuma ierobežojumiem. Komandām jāpiesakās līdz trešdienai, 15. augustam, plkst. 21.00 Elvim (tālr. 28685277 vai Andai tālr. 26191238).

Plkst. 22.30, kad būs jau satumsis, Ēveles centrā vēl nebijis pasākums –  Greentrials Bike Tour NIGHT. Ekstrēmā velo šovu komanda Greentrials izpildīs profesionālus šovus ar velosipēdiem, pārstāvot velotriālu, BMX freestylu un BMX Flatland. Nakts programma ir speciāla un īpaša – šovs ar LED gaismām, prožektoriem, lāzeriem, pirotehniku un citiem efektiem. Tā sezonas laikā viesojas vien dažās pilsētās un ļauj izbaudīt silto vasaras nakšu burvību. Greentrials Bike Tour 2018. gadā piedzīvo 7. sezonu. Komandas atpazīstamākie braucēji: velotriāls – Jānis Lācis; BMX flatland – Dāvis Dudelis; BMX freestyle – Lauris Gulbis un Dāvis Līcītis.Šova balss –  Jānis Bukšs.

Sestdien, 18. augustā, plkst. 10.00 Ēveles muižas klēts saieta telpā tiks atklāta Ineses Bebres fotoizstāde “Vēl pasaulē prieku ir daudz”. Muzikālais pavadījums Raitis Lapacinskis, bet plkst. 11.00 turpat –  Ēveles muižas parkā – sāksies jautras un sportiskas aktivitātes visai ģimenei. Šogad bez ierastā skriešanas krosa „Apkārt ezeram” un šautriņu mešanas aicināsim dalībniekus sacensties riteņbraukšanas sacensībās (dalībnieki no 12 gadu vecuma, piedalās ar saviem velosipēdiem), orientēšanās sacensībās “Ēveles muižas dārgumi”, būs arī spēkavīru trīscīņa ar 3 disciplīnām: grūšanu, spiešanu un vilkšanu, sieviešu trīscīņa ar sūkšanu, spiešanu un vēršanu, tālmešanu, lauku mājas saimnieka sacensības, pupiņu šķirošana, gaļas mašīnas sacensības, sacensības “Viens pret visiem” un jautrības stafete.  Būs arī iespēja vizināties ar velokartiem, darbosies bērnu stūrītis un notiks citas jautras un radošas aktivitātes.

Zinot to, ka Ēveles saimnieces un ne tikai dārzos izaugušo nelaiž postā, bet to arī rūpīgi ievieto burciņās, lai baudītu ziemā, viņas aicinātas piedalīties konkursā – degustācijā „Ēveles krājumi ziemai – 2018”. Un nav svarīgi, vai našķis ir salds vai stiprāks. Ja nu tas nav īstens firmas noslēpums, tad saimniecēm jābūt gatavām padalīties arī ar sava darinājuma recepti. Šis pasākums plānots ap plkst. 13.30. Pasākuma laikā būs arī muzikāli pārsteigumi.

Pēc dienas nodarbēm būs iespēja nedaudz ievilkt elpu, lai plkst. 22.00 visi kopā lustētos zaļumballē kopā ar grupu “Kompromiss”. Ieeja uz balli – EUR 2.00.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri