Valmieras Ziņas

Evita Sniedze: Es visu daru ļoti ātri

Lasīšanas laiks: 2 min

Vienlaikus būdama teātra direktore, pašvaldības domes deputāte, lugu, scenāriju un grāmatu autore, kā arī mamma, Evita Sniedze savā ikdienā pagūst atrast laiku katrai no šīm lomām. Portāls “Valmieras Ziņas” aicināja teātra direktori uz sarunu, lai uzzinātu – kā ir iespējams apvienot radošumu ar neizbēgamo steigu un uztraukumu, kas piedien katrai no nosauktajām E.Sniedzes dzīves lomām.

 “Visu var. Kaut ko, protams, arī uz miega rēķina,” atzīst E.Sniedze. “Ļoti gaidu atvaļinājumu, kad varēšu izgulēties. Es visu daru ļoti ātri, varu arī izdarīt vairākas lietas reizē,” savu panākumu atslēgu atklāja teātra direktore.

Pēc viņas teiktā, teātra darbs ir “ļoti grūts, jo viss ir saistīts ar emocijām un gandarījums ir reti, bet kaut kā tas tomēr pavelk. Arī radošie darbi, tostarp pasākumu scenāriji un raksti ir iespējami vien tādēļ, ka, lai cik daudz miega tie nepaņemtu, pēcākais gandarījums ir pūļu vērts,” atzina E.Sniedze. “Vidzemes koncertzāles “Cēsis” 1.jūnija koncertam uzrakstīju scenāriju, ko režisore Inese Mičule apstiprināja un novērtēja kā labu esam. No šādiem gandarījumiem un priekiem arī rodas enerģija un tas ir iemesls, kāpēc arī tālāk kaut kas izdodas.”

Portālam E.Sniedze atzīmēja, ka, nenoliedzami, “prioritāte numur viens ir bērns, tad ir teātris, un tad – pārējais. Protams, ir arī tā, ka reizēm naktī mostos un atceros, ka, plānojot nākamo sezonu, esmu piemirsusi, ka viena aktrise februārī vairs nevar tikt un plāni ir jāmaina, bet kopumā – visu var izdarīt un izdarīt kvalitatīvi.”

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām komandā radošu pavāru mūsu ēdnīcā! Vai Tev patīk radīt no vienkāršiem produktiem gardus ēdienus? Vai esi meklējis vietu, kur Tava kulinārā izdoma tiek novērtēta? Tad mums ir ko piedāvāt! Mēs, “GATVE” – mājīga ēdināšanas vieta Kocēnos – meklē radošu un aizrautīgu pavāru. 🧑‍🍳 Tev uzticēsim: • Gatavot siltas pusdienas un citus ēdienus pēc ēdienkartes • Piedāvāt jaunas idejas ēdienkartes uzlabošanai • Nodrošināt ēdiena kvalitāti un estētisku pasniegšanu • Ievērot higiēnas un drošības prasības virtuvē • Darboties komandā un palīdzēt radīt pozitīvu noskaņu darba vietā ✅ Mēs sagaidām: • Pieredzi pavāra darbā (vēlams ēdnīcā vai līdzīgā vietā) • Mīlestību pret ēdienu un radošu pieeju gatavošanai • Spēju strādāt organizēti un atbildīgi • Gatavību eksperimentēt, bet arī sekot plānam 🎁 Piedāvājam: • Darbu radošā un atbalstošā kolektīvā • Iespēju piedalīties ēdienkartes veidošanā • Apmaksātas pusdienas • Darba algu no 7 EUR (bruto) stundā + piemaksas no apgrozījuma 📩 Sūti savu pieteikumu uz e-pasta adresi: viduspartneri@inbox.lv vai zvani uz tel nr. 29168814 Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 7, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu viduspartneri@inbox.lv vai zvanīt uz mob.t. 29168814 veikala vadītājai. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri