Valmieras Ziņas

Evita Sniedze: Es visu daru ļoti ātri

Lasīšanas laiks: 2 min

Vienlaikus būdama teātra direktore, pašvaldības domes deputāte, lugu, scenāriju un grāmatu autore, kā arī mamma, Evita Sniedze savā ikdienā pagūst atrast laiku katrai no šīm lomām. Portāls “Valmieras Ziņas” aicināja teātra direktori uz sarunu, lai uzzinātu – kā ir iespējams apvienot radošumu ar neizbēgamo steigu un uztraukumu, kas piedien katrai no nosauktajām E.Sniedzes dzīves lomām.

 “Visu var. Kaut ko, protams, arī uz miega rēķina,” atzīst E.Sniedze. “Ļoti gaidu atvaļinājumu, kad varēšu izgulēties. Es visu daru ļoti ātri, varu arī izdarīt vairākas lietas reizē,” savu panākumu atslēgu atklāja teātra direktore.

Pēc viņas teiktā, teātra darbs ir “ļoti grūts, jo viss ir saistīts ar emocijām un gandarījums ir reti, bet kaut kā tas tomēr pavelk. Arī radošie darbi, tostarp pasākumu scenāriji un raksti ir iespējami vien tādēļ, ka, lai cik daudz miega tie nepaņemtu, pēcākais gandarījums ir pūļu vērts,” atzina E.Sniedze. “Vidzemes koncertzāles “Cēsis” 1.jūnija koncertam uzrakstīju scenāriju, ko režisore Inese Mičule apstiprināja un novērtēja kā labu esam. No šādiem gandarījumiem un priekiem arī rodas enerģija un tas ir iemesls, kāpēc arī tālāk kaut kas izdodas.”

Portālam E.Sniedze atzīmēja, ka, nenoliedzami, “prioritāte numur viens ir bērns, tad ir teātris, un tad – pārējais. Protams, ir arī tā, ka reizēm naktī mostos un atceros, ka, plānojot nākamo sezonu, esmu piemirsusi, ka viena aktrise februārī vairs nevar tikt un plāni ir jāmaina, bet kopumā – visu var izdarīt un izdarīt kvalitatīvi.”

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri