Valmieras Ziņas

Mediķi palīdzējuši pieciem karstuma ietekmē cietušiem cilvēkiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītajā diennaktī mediķi palīdzējuši pieciem karstuma ietekmē cietušiem cilvēkiem, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Divos gadījumos palīdzība bija nepieciešama 73 gadus vecai sievietei Zemgalē un 80 gadus vecai sievietei Vidzemē, savukārt pārējos gadījumos karstuma ietekmē cieta bērni – divus gadus veca meitenīte Rīgā, kā arī sešus gadus vecs zēns un deviņus gadus veca meitenīte Vidzemē.

Cietušie pēc ilga laika pavadīšanas tiešā saules ietekmē sūdzējās par reiboņiem un sliktu dūšu.

NMPD aicina iedzīvotājus karstajā laikā ievērot piesardzību, nēsājot galvassegas un palielinot dienas gaitā izdzertā šķidruma daudzumu, lai izvairītos no pārkaršanas un karstuma dūriena. Skujiņa norādīja, ka īpaši pakļauti riskam karstajās dienās ir gados vecāki cilvēki, kā arī zīdaiņi un mazi bērni.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devās uz 1075 izsaukumiem, no kuriem 169 bija saistīti ar traumām un negadījumiem.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gads Jums būs veiksmīgāks par 2025. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Tiešās pārdošanas konsultants/-e sadarbībā ar “TET” Mēs BSS, oficiālais Tet sadarbības partneris, aicinām komandā enerģiskus un ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas kopā attīstīties, augt un sasniegt savus un uzņēmuma mērķus. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Tavs darbs būs: 🏠 Klientu apmeklēšana viņu dzīvesvietās pēc iepriekš sagatavota darba uzdevuma– gan jauni, gan esoši Tet klienti 💬 Tet produktu un pakalpojumu prezentēšana un konsultēšana klātienē (internets, TV, elektrība, viedie risinājumi) 🔍 Individuāli piemērotāko risinājumu atrašana katram klientam 🎯 Mērķu sasniegšana un kopīga komandas motivācija Ko mēs meklējam: Mēs meklējam pārdošanas talantus! Pieredze pārdošanā būs Tavs trumpis! Tu labprāt komunicē, nebaidies pieklauvēt un uzsākt sarunu Tev iekāpjot liftā ir vēlme sasveicināties ar līdzbraucējiem, nevis nodurt skatienu grīdā Esi pozitīvs, enerģisks un gatavs mācīties Vēlies strādāt dinamiskā vidē un redzēt savu darba rezultātu augam Ko mēs piedāvājam: 🎓 Pilnībā apmaksātas apmācības un profesionāļu atbalstu ik uz soļa  🏆 Darbu ar atpazīstamu un uzticamu zīmolu — Tet  💬 Iespēju attīstīt pārliecību, komunikācijas un pārdošanas prasmes, kas noderēs visur 🤝 Draudzīgu un enerģisku kolektīvu 📈 Ātras izaugsmes iespējas — gan profesionālās, gan finansiālās 👥 Iespēju būt līderim un veidot savu komandu 🗺 Darba iespējas visā Latvijā – strādā savā pilsētā vai tās tuvumā 🚗 Iespēju strādāt kustībā, ārpus biroja, bez rutīnas un garlaicības 💸Stabilus, taču neierobežotus ienākumus: fiksēta mēnešalga 780(bruto) + bonusi no pārdotā. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Sūti savu pieteikumu ar norādi "Valmiera" uz: cv@balticsalessolutions.lv  Profesija: KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-28 Kontaktpersona: Sūti savu CV uz cv@balticsalessolutions.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri