Valmieras Ziņas

Mediķi palīdzējuši pieciem karstuma ietekmē cietušiem cilvēkiem

Aizvadītajā diennaktī mediķi palīdzējuši pieciem karstuma ietekmē cietušiem cilvēkiem, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Divos gadījumos palīdzība bija nepieciešama 73 gadus vecai sievietei Zemgalē un 80 gadus vecai sievietei Vidzemē, savukārt pārējos gadījumos karstuma ietekmē cieta bērni – divus gadus veca meitenīte Rīgā, kā arī sešus gadus vecs zēns un deviņus gadus veca meitenīte Vidzemē.

Cietušie pēc ilga laika pavadīšanas tiešā saules ietekmē sūdzējās par reiboņiem un sliktu dūšu.

NMPD aicina iedzīvotājus karstajā laikā ievērot piesardzību, nēsājot galvassegas un palielinot dienas gaitā izdzertā šķidruma daudzumu, lai izvairītos no pārkaršanas un karstuma dūriena. Skujiņa norādīja, ka īpaši pakļauti riskam karstajās dienās ir gados vecāki cilvēki, kā arī zīdaiņi un mazi bērni.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devās uz 1075 izsaukumiem, no kuriem 169 bija saistīti ar traumām un negadījumiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Aicinām komandā DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: uzraudzīt darba aizsardzības prasību ievērošanu ražošanas struktūrvienībās; izstrādāt, aktualizēt instrukcijas un īstenot instruktāžas un apmācības darba aizsardzībā; piedalīties uzņēmuma darba aizsardzības procesu, t.sk. kvalitātes vadības sistēmas organizēšanā, uzturēšanā un pilnveidošanā; veikt nelaimes gadījumu darbā izmeklēšanu; veikt darba vides risku novērtēšanu; piedalīties veselības aizsardzības procesu organizēšanā, t.sk. obligāto veselības pārbaužu organizēšanā, arodsaslimšanu izmeklēšanā u.tml. PIEVIENOJIES MUMS, JA TEV IR: augstākā izglītība darba aizsardzībā; pieredze darba aizsardzības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; pārzini LR darba aizsardzības likumdošanu; praktiska pieredze instruēšanā un apmācībā; labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes; labas prasmes darbam ar datorprogrammām. STRĀDĀJOT PIE MUMS, TU IEGŪSI: uzdevumu dažādību un dinamisku darba vidi; iespēju pilnveidot darba aizsardzības procesus lielākajā Vidzemes uzņēmumā; profesionālu izaugsmi un pieredzi ražošanas jomā; papildu labumus (sporta aktivitātes, papildu brīvdienas u.c.); atalgojumu 1100-1300 EUR bruto. Darba sākums: vienojoties. Darba vieta: Valmiera, Cempu iela 13. CV un motivācijas vēstuli ar norādi: "Darba aizsardzības speciālists/-e sūti līdz 09.06.2019 uz e-pasta adresi:darbs@valmiera-glass.com CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Darba aizsardzības speciālists/-e” sūti līdz 9.06.2019. RAŽOSIM NETICAMO KOPĀ! Profesija: DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-09 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstules ar profesijas norādi sūtīt uz darbs@valmiera-glass.com

Mūsu partneri