Valmieras Ziņas

Mediķi palīdzējuši pieciem karstuma ietekmē cietušiem cilvēkiem

Aizvadītajā diennaktī mediķi palīdzējuši pieciem karstuma ietekmē cietušiem cilvēkiem, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Divos gadījumos palīdzība bija nepieciešama 73 gadus vecai sievietei Zemgalē un 80 gadus vecai sievietei Vidzemē, savukārt pārējos gadījumos karstuma ietekmē cieta bērni – divus gadus veca meitenīte Rīgā, kā arī sešus gadus vecs zēns un deviņus gadus veca meitenīte Vidzemē.

Cietušie pēc ilga laika pavadīšanas tiešā saules ietekmē sūdzējās par reiboņiem un sliktu dūšu.

NMPD aicina iedzīvotājus karstajā laikā ievērot piesardzību, nēsājot galvassegas un palielinot dienas gaitā izdzertā šķidruma daudzumu, lai izvairītos no pārkaršanas un karstuma dūriena. Skujiņa norādīja, ka īpaši pakļauti riskam karstajās dienās ir gados vecāki cilvēki, kā arī zīdaiņi un mazi bērni.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devās uz 1075 izsaukumiem, no kuriem 169 bija saistīti ar traumām un negadījumiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Gatavs lielām lietām! Veikals-noliktava DEPO Valmierā, Matīšu šosejā 6 aicina darbā PĀRDEVĒJU Pienākumi: · Pārdot preces un pakalpojumus · Rūpēties par klientiem · Izvietot preces un cenu zīmes · Uzturēt kārtību un tīrību nodaļā · Nepārtraukti uzlabot zināšanas par precēm Prasības: · Uz klientiem orientēta, pozitīva un atsaucīga personība · Labas latviešu un krievu valodas zināšanas · Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas Piedāvājam: · Dinamisku un interesantu darbu · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas · Atalgojuma pieaugumu, pieaugot kvalifikācijai un darba stāžam · Izaugsmes iespējas Alga (BRUTO) no: 5 EUR/h. Piesakies! · Tālrunis informācijai 64250709 · Nāc uz veikalu un aizpildi pieteikuma anketu veikala Informācijas centrā · Vai sūti CV uz e-pastu cv@depo.lv, norādot amatu – “Pārdevējs būvmateriālu nodaļā Valmierā”. Datu aizsardzība Informējam - Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA DEPO DIY (Reģ. Nr. 50003719281), Noliktavu iela 7, Dreliņi, Stopiņu nov., LV-2130. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Matīšu šoseja 6, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15

Mūsu partneri