Valmieras Ziņas

Aicina pavadīt skolēnu pavasara brīvlaiku Valmieras novadā

Lasīšanas laiks: 3 min

Kad skolēni uzkrājuši zināšanas kārtējā mācību cēlienā un gaisā jūtams pavasaris, ir pienācis laiks atpūtai un izklaidei! Valmieras novada Tūrisma pārvalde piedāvā notikumu un vietu ceļvedi, kas piepildīs pavasara brīvlaiku ar neaizmirstamiem piedzīvojumiem visai ģimenei. 

Piedzīvojumi gaida!

Līdz 11. aprīlim piedalies pilsētspēlēs “Divi zaķi ar vienu braucienu” un iepazīsti Valmieras novada pilsētu – Valmieras, Mazsalacas, Rūjienas, Sedas un Strenču – bagātības, krāj punktus un iegūsti balvas. Cirka izrāde aicina visu ģimeni doties ceļojumā “Apkārt zemeslodei” 16. martā Rūjienas kultūras namā, savukārt 18. martā ikviens gaidīts uz  pavasara saulgriežu svinībās un tirdziņā “Gardu muti” Valmiermuižas parkā, lai lustīgi atzīmētu pavasara atnākšanu. Pavadi aizraujošu atpūtu vai sarīko ballīti sev un saviem draugiem vietā, kur smiekliem un fantāzijai nav robežu – bērnu izklaides centrā “Brīnumu mežs”. WVVR virtuālās realitātes spēļu istabā caur spēlēm atklāj citas pasaules dimensijas, bet lāzerparkā “Shooter” vari pārvarēt dažādus izaicinājumus un gūt īstu adrenalīna devu. Siltiem saules stariem piestāv saldējums, tādēļ piesaki savu apmeklējumu un dodies iepazīt gardā Rūjienas saldējuma tapšanas noslēpumus. Saimniecība “Jēru klubs” aicina ciemos, lai satiktu aitas ar jēriņiem un ganu suņus, noskatītos Jēru kluba kino, paviesotos āra kafejnīcā un iepazītu aitas to brīnumainajā daudzveidībā.

Atpūties aktīvi!

Ziema vēl uzkavējas pavasarī, tāpēc atpūtas bāzē “Baiļi” vari vēl paspēt to noķert aiz astes laižoties pa sniegotu kalnu ar slēpēm vai snovborda dēli. Savukārt Valmieras peldbaseins būs īstā vieta, kur ļaut vaļu ūdens priekiem Atpūtas zonā un baudīt relaksāciju pirtīs. Bet ja vēlies atbalstīt basketbola klubu “Valmiera Glass/ViA” cīņā pret komandām “BK Ventspils” un “KEILA KK”, dodies uz Valmieras Olimpisko centru. Cerot uz piemērotiem laikapstākļiem, sporta un aktīvās atpūtas parkā “Mežs” būs iespēja kārtīgi izkustēties un pasportot. 

Atklāj pavasari!

Valmieras novads ir bagāts ar šalkojošiem mežiem, līkumotiem Gaujas krastiem un neatkārtojamām ainavām – ir īstais laiks to visu iepazīt un atklāt no jauna. Dodies kādā no pastaigu vai velo maršrutiem un vēro, kā pavasaris plaukst Valmieras novadā! 

Ļauj domām lidot!

Pavasaris nāk ar jaunām idejām un radošām domām – liec tās lietā! Brīvlaika nedēļas vidū Valmieras pagasta bibliotēka aicinās uz radošo meistarklasi bērniem “Grāmata iedvesmo!”, kur ikviens varēs izgatavot savu mākslas darbu, Mazsalacas pilsētas bibliotēka rīkos radošo darbnīcu “Gaidot pavasari” un nedēļas nogalē mazos skolēnus gaidīs māla darbnīcā bērniem Vaidavā.

Kultūra un māksla aizrauj!

Gards popkorns un laba filma pavisam noteikti ir lieliskas atpūtas sastāvdaļa. Par daudzveidīgu filmu repertuāru parūpēsies Valmieras kinoteātris “Gaisma”, savukārt piedzīvojumu komēdija-animācijas filma “Marmadjūks” mazajiem kinomīļiem būs vērojama Rūjienas Kultūras centra kino zālē.  Bērni un jaunieši sadziedāsies un sadejosies koncertā “Dziedādams dejot gāju” Vecates pagasta centrā. Rokopera “Mauglis” ikvienam skatītājam sniegs krāšņu muzikālo baudījumu, taču brīnumzemē nokļūt varēs dodoties uz fantāziju zemi “Neonija”. Apceļo novada muzejus un muižas, kuros iepazīsi Valmieras novada vēsturi, noslēpumus un vēl nedzirdētus stāstus.

Izgaršo pavasari!

Līdztekus piedzīvojumiem un atpūtai baudi maltīti kādā no restorāniem vai kafejnīcām Valmieras novadā un dodies garšu ceļojumā! Maltīti pavasara saulgriežiem par godu būs sarūpējusi Valmiermuižas alus virtuve Latvijas garšu vēlajās brokastīs, kur gan mazs, gan liels varēs mieloties ar plašu ēdienu un dzērienu piedāvājumu.

Atgādinām, ka apmeklējums pie tūrisma uzņēmējiem jāpiesaka savlaicīgi. Plašāka informācija par tūrisma piedāvājumu Valmieras novadā atrodama vietnē visit.valmiera.lv, kā arī sazinoties pa tālruni 26332213, e-pastu tic@valmierasnovads.lv vai ierodoties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā, Rīgas ielā 10.  

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri