Valmieras Ziņas

Valmieras jaunieši tiekas “Ideju naktī”

Biedrība “Valmieras divi krasti” projekta “Bezmiega naktis” ietvaros aizvadījuši jau otro pasākumu no trīs pasākumu cikla, marta mēnesi iesākot ar „Ideju nakti”. Pasākumā varēja piedalīties ikviens jaunietis no tuvākas un tālākas apkārtnes.

Šīs nakts mērķis iepazīt jaunus cilvēkus, pavadīt laiku ārpus ierastā, dalīties idejām un uzlādēties ar pozitīvām emocijām. “Ideju naktī” izstaigājām pasākumam pa pēdām, meklējām atbildes tam, kādēļ zivs pūst no galvas, noskaidrojām, cik klikšķi ir līdz reklāmai, kura uzrunā jauniešus un rosinājām jauniešus domāt un piedāvāt savus risinājumus par nepieciešamo infrastruktūras attīstību, interesējošam un nepieciešamām aktivitātēm, Valmierā, tās apkārtnē, kā arī gūt ieskatu tajā, ko jaunieši uzskata par problēmjautājumiem, politiskā un sabiedriskā līmenī Valmierā. Protams, spēles, našķi, picas un pozitīvas emocijas ir neatņemama sastāvdaļa šādos pasākumos.

Seko līdz informācijai un tiekamies “Bezmiega naktīs”!

Projektu “Bezmiega naktis”  biedrība “Valmieras divi krasti” īsteno ar Eiropas Savienības “Eiropas Solidaritātes korpusa” līdzfinansējumu. “Eiropas Solidaritātes korpuss” (2018.-2020.) ir Eiropas Savienības programma, kuras mērķis ir veicināt solidaritāti, iesaistot organizācijas un jauniešus solidaritātes aktivitātēs, kas risina sabiedrībai aktuālus izaicinājumus, uzlabo jauniešu kompetences, sekmē sociālo iekļaušanu un Eiropas vērtību stiprināšanu.

Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri