Valmieras Ziņas

Valmierā viesojās “airBaltic” vadītājs Martins Gauss

Lasīšanas laiks: 2 min

Ceturtdien, 22.augustā, Valmierā viesojās airBaltic valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss), lai apsveiktu pilsētas iedzīvotājus un Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku ar Valmieras iekļūšanu Latvijas mīlētāko pilsētu topa godpilnajā trešajā vietā. Jau kopš 2018.gada novembra viena no airBaltic Airbus A220-300 lidmašīnām nosaukta Valmieras vārdā.

Godinot valsts simtgadi, lidsabiedrība airBaltic, nesot Latvijas vārdu pasaulē, ir devusi 14 jaunajām Airbus A220-300 lidmašīnām Latvijas mīlētāko pilsētu nosaukumus. Balsojums ilga divas nedēļas un pieredzēja lielu interesi. Valmiera kopumā ieguva 8072 balsis un ierindojās trešajā vietā. Kopumā balsojumā tika saņemtas 98 000 balsis. Top 14 iekļuva arī Cēsis, Alūksne, Kuldīga, Smiltene, Ogre, Līvāni, Bauska, Gulbene, Rīga, Jelgava, Liepāja, Jūrmala un Sigulda.

Jānis Baiks uzvēra, ka airBaltic īstenotā akcija ir bijusi ļoti veiksmīga un vēl joprojām palīdz nest Valmieras vārdu pasaulē. Valmierieši un mūsu pilsētas draugi ne tikai aktīvi iesaistījās balsošanā, bet, lidojot ar lidmašīnu, kas nes Valmieras vārdu, fotografē to un aktīvi dalās ar bildēm sociālajos tīklos. Martins Gauss atklāja, ka šī akcijas prasījusi nelielus ieguldījumus no aviokompānijas puses, bet ir radījusi lielu interesi un ilgstošu pozitīvu ietekmi Latvijas pilsētu popularizēšanā.

airBaltic vadītājs pastāstīja, ka lidmašīna ar Valmieras vārdu ik dienu veic lidojumus pa visu Eiropu ne tikai no Rīgas, bet arī no Tallinas un citos maršrutos, nesot mūsu pilsētas vārdu tālu pasaulē un mudinot iepazīt Valmieru. Tāpat labas atsauksmes par Valmieru bijušas arī pēc publikācijas airBaltic žurnālā, kas ir pieejams lidmašīnās. Tas ir abpusēji izdevīgi gan aviokompānijai, gan pilsētai. Ja cilvēki grib apmeklēt Valmieru, lielākoties viņi ierodas Latvijā ar airBaltic lidmašīnām.

Pēc Jāņa Baika prezentācijas par Valmieru Martins Gauss atzina, ka ir uzzinājis daudz jaunus un pārsteidzošus faktus par mūsu pilsētu, jo sevišķi par uzņēmumiem, kuri veiksmīgi darbojas pasaules eksporta tirgos. Viņš novēlēja Valmierai veiksmīgu turpmāko attīstību un pauda gandarījumu, ka airBaltic ar savu akciju var palīdzēt veicināt pilsētas atpazīstamību pasaulē.

Pēc vizītes pašvaldībā Valmieras mērs Martinam Gausam izrādīja pilsētu, apskatot Valmieras industriālo teritoriju, daudzdzīvokļu īres namus, Valmieras biznesa inkubatoru, Māra Štromberga BMX trasi “Valmiera” un Vidzemes Olimpisko centru.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku; biļešu pārdošana; darbs ar elektronisko kases aparātu; pasažieru kvalitatīva apkalpošana. PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods; vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi; labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; latviešu valodas zināšanas. UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā; darba samaksu līdz 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas); pilnas sociālās garantijas; daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu; 95. koda apmācības; apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas; veselības apdrošināšanas iespējas; iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā; ikgadējās un 95. koda apmācības. CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-01 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vtu-valmiera.lv, mob.t.29231565

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku TRAKTORTEHNIKAS / SPECIALIZĒTĀ AUTOMOBIĻA VADĪTĀJU Galvenie darba pienākumi: • Vadīt un apkalpot specializēto (arī kravas) automobili / traktortehniku • Uzturēt uzticēto automobili / traktoru un tā iekārtas tehniskajā kārtībā • Veikt vispārējos ielu un ceļu uzturēšanas un labiekārtošanas darbus Prasības: • Vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība • Autovadītāja apliecība B, C kategorija / Traktortehnikas vadītāja apliecība • Pieredze kravas automobiļa / traktortehnikas vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā • Vēlama vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (kods 95), nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināta apmācība par darba devēja līdzekļiem • Fiziskā izturība un spēja strādāt komandā Piedāvājam: • darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē • veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem • nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem • labumu grozu atbilstoši koplīgumam • līdzmaksājumu sporta aktivitātēm • atalgojums no 1190- 1456 EUR mēnesī pirms nodokļu samaksas • regulāras piemaksas par virsstundu/dežūru darbu un darbu svētku dienās Pieteikties līdz 2025.gada 30.novembrim, sūtot CV elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-11-30 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri