Valmieras Ziņas

Valmierā viesojās “airBaltic” vadītājs Martins Gauss

Ceturtdien, 22.augustā, Valmierā viesojās airBaltic valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss), lai apsveiktu pilsētas iedzīvotājus un Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku ar Valmieras iekļūšanu Latvijas mīlētāko pilsētu topa godpilnajā trešajā vietā. Jau kopš 2018.gada novembra viena no airBaltic Airbus A220-300 lidmašīnām nosaukta Valmieras vārdā.

Godinot valsts simtgadi, lidsabiedrība airBaltic, nesot Latvijas vārdu pasaulē, ir devusi 14 jaunajām Airbus A220-300 lidmašīnām Latvijas mīlētāko pilsētu nosaukumus. Balsojums ilga divas nedēļas un pieredzēja lielu interesi. Valmiera kopumā ieguva 8072 balsis un ierindojās trešajā vietā. Kopumā balsojumā tika saņemtas 98 000 balsis. Top 14 iekļuva arī Cēsis, Alūksne, Kuldīga, Smiltene, Ogre, Līvāni, Bauska, Gulbene, Rīga, Jelgava, Liepāja, Jūrmala un Sigulda.

Jānis Baiks uzvēra, ka airBaltic īstenotā akcija ir bijusi ļoti veiksmīga un vēl joprojām palīdz nest Valmieras vārdu pasaulē. Valmierieši un mūsu pilsētas draugi ne tikai aktīvi iesaistījās balsošanā, bet, lidojot ar lidmašīnu, kas nes Valmieras vārdu, fotografē to un aktīvi dalās ar bildēm sociālajos tīklos. Martins Gauss atklāja, ka šī akcijas prasījusi nelielus ieguldījumus no aviokompānijas puses, bet ir radījusi lielu interesi un ilgstošu pozitīvu ietekmi Latvijas pilsētu popularizēšanā.

airBaltic vadītājs pastāstīja, ka lidmašīna ar Valmieras vārdu ik dienu veic lidojumus pa visu Eiropu ne tikai no Rīgas, bet arī no Tallinas un citos maršrutos, nesot mūsu pilsētas vārdu tālu pasaulē un mudinot iepazīt Valmieru. Tāpat labas atsauksmes par Valmieru bijušas arī pēc publikācijas airBaltic žurnālā, kas ir pieejams lidmašīnās. Tas ir abpusēji izdevīgi gan aviokompānijai, gan pilsētai. Ja cilvēki grib apmeklēt Valmieru, lielākoties viņi ierodas Latvijā ar airBaltic lidmašīnām.

Pēc Jāņa Baika prezentācijas par Valmieru Martins Gauss atzina, ka ir uzzinājis daudz jaunus un pārsteidzošus faktus par mūsu pilsētu, jo sevišķi par uzņēmumiem, kuri veiksmīgi darbojas pasaules eksporta tirgos. Viņš novēlēja Valmierai veiksmīgu turpmāko attīstību un pauda gandarījumu, ka airBaltic ar savu akciju var palīdzēt veicināt pilsētas atpazīstamību pasaulē.

Pēc vizītes pašvaldībā Valmieras mērs Martinam Gausam izrādīja pilsētu, apskatot Valmieras industriālo teritoriju, daudzdzīvokļu īres namus, Valmieras biznesa inkubatoru, Māra Štromberga BMX trasi “Valmiera” un Vidzemes Olimpisko centru.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri