Valmieras Ziņas

Uzvaru garšu atguvusī “Jēkabpils” trešo reizi šomēnes pārspēj “Valmieru”/ORDO

Lasīšanas laiks: 3 min

“Jēkabpils” vienība “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta mačā trešdien savā laukumā ar rezultātu 81:66 (11:14, 22:19, 21:19, 27:14) pārspēja “Valmieru”/ORDO.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Renārs Magone, 15 punkti bija Edgaram Štelmaheram, bet ar 14 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām atzīmējās Artūrs Vītiņš.

Valmieriešiem ar 21 punkti izcēlās Viktors Iljins, 19 punkti, astoņas bumbas zem groziem un septiņas rezultatīvas piespēles bija Edmundam Elksnim, bet 17 punktus iemeta Jānis Kaufmanis.

Laukuma saimnieki spēles pirmajās piecās minūtēs realizēja tikai vienu metienu, kā rezultātā nonāca iedzinējos ar 2:8. Otrās ceturtdaļas sākumā “Jēkabpilij” izdevās izlīdzināt rezultātu un izvirzīties vadībā, taču to nostiprināt nesanāca un pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 33:33.

Trešā ceturkšņa pirmajā pusē viesi iekrāja sešu punktu pārsvaru, bet “Jēkabpils” to atspēlēja un spēles ceturto nogriezni sagaidīja, atrodoties vadībā ar 54:52. Izšķirošo izrāvienu Jēkabpils basketbolisti veica, kad ceturtdaļas vidū iemeta septiņus punktus pēc kārtas un panāca 68:59. “Valmiera”/ORDO pamatlaika pēdējās četrās minūtēs neatspēlējās, mājiniekiem svinot uzvaru ar rezultātu 81:66.

Vienībām šī bija jau ceturtā tikšanās šajā sezonā. Pirmajā mačā pārāki bija valmierieši, bet nākamajos trīs dueļos uzvarēja “Jēkabpils”, iepriekšējos divus panākumus gūstot janvāra ievadā.

Lai arī “Jēkabpils” komanda iepriekšējā LBL mačā ar 62:74 piekāpās Latvijas čempionei “VEF Rīga”, pirms tam tā vietējā čempionāta bija guvusi trīs uzvaras pēc kārtas. Tiesa, panākumi tika gūti pret lejasgala komandām “Valmiera”/ORDO un “Latvijas Universitāte” (LU). “Jēkabpils” rezultāti uzlabojušies pēc tam, kad vienības galvenā trenera amatā tika iecelts pazīstamais Sandis Buškevics.

Tikmēr “Valmiera”/ORDO ar trim izcīnītām uzvarām 12 spēlēs noslēgusi savas gaitas Baltijas Basketbola līgā (BBL), bet pašlaik LBL kopvērtējumā ieņem pēdējo vietu. Vietējā čempionātā Valmieras komandai ir septiņu zaudējumu sērija.

LBL kopvērtējumā līderei “Ventspils” ir 15 uzvaras 15 mačos, kam ar 11 panākumiem 13 spēlēs seko “VEF Rīga”. Trešā ar 11 uzvarām 15 mačos ir “Jūrmala”, bet ceturtā ar 11 panākumiem 17 cīņās ir “Ogre”.

Tālāk ar piecām uzvarām 14 spēlēs seko “Betsafe”/”Liepāja”, bet sesto pozīciju ieņem “Jēkabpils”, kas tikusi pie sešām uzvarām 18 dueļos.

Pirmajam sešiniekam ar četrām uzvarām 17 spēlēs seko “Latvijas Universitāte”, divas uzvaras deviņos mačos ir “Valka”/”Valga” rēķinā, bet “Valmiera”/ORDO iekrājusi trīs uzvaras 18 dueļos.

Šajā LBL sezonā augstākajā divīzijā piedalās deviņas komandas. Septiņas no tām aizvadīs četru apļu turnīru, kamēr “VEF Rīga” spēlēs trīs apļus, bet “Valka”/”Valga” – divus. Rīdzinieki paralēli startē arī VTB Vienotajā līgā, bet pierobežu pilsētu komanda no Valkas un Valgas piedalās arī Igaunijas čempionātā.

Šajā pavasarī LBL čempionātā triumfēja “VEF Rīga” komanda, finālsērijā visos četros mačos uzvarot “Ventspili”, kamēr bronzas godalgas pēc ilgāka pārtraukuma ieguva “Barons kvartāls”, kas neilgi pirms jaunās sezonas pavēstīja, ka atsauc dalību no sacensībām.

 

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA BALTMA ir uzticams precīzās apstrādes partneris, kas specializējas CNC garenvirpošanā, virpošanā, frēzēšanā un mehānisko mezglu montāžā. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Aicinām CNC garenvirpošanas iekārtu operatoru/-i-iestatītāju Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu; Atbildību un precizitāti; Spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Tavi pienākumi:  Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas; Nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? darbs stabilā uz izaugsmi orientētā uzņēmumā; stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika); darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa); sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu; apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins); labus darba apstākļus; darbu ar jaunākajām CNC iekārtām; regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas; pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv ar norādi CNC operatora vakance Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SIA "Līgas Kavītes zvērinātas tiesu izpildītājas birojs" aicina darbā  jurista palīgu (-dzi) uz noteiktu laiku Galvenie darba pienākumi: Darbs ar Izpildu lietu reģistru; Saņemtās korespondences apstrāde; Dokumentu sagatavošana saistībā ar nolēmumu izpildi; Nodrošināt savlaicīgu un efektīvu dokumentu un informācijas apriti; Komunikācija ar klientiem klātienē un izmantojot attālinātos saziņas līdzekļus. Prasības pretendentiem: Precizitāte, augsta atbildības sajūta, analītiskā un loģiskā domāšana; Spēja patstāvīgi organizēt darbu un noteikt prioritātes; Spēja saglabāt darba kvalitāti un elastību intensīvos darba apstākļos; Spēja orientēties normatīvajos tiesību aktos; Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; Teicamas prasmes darbā ar MS Office programmām; Vismaz pirmā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnē. Piedāvājam: Dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā; Darba rezultātam atbilstošu atalgojumu sākot no 1100 EUR līdz 1500 EUR pirms nodokļu nomaksas; pilnu slodzi (40 stundas nedēļā); darba vietu Valmierā. CV un motivācijas vēstuli ar norādi “vakance” nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi: liga.kavite@lzti.lv līdz 2026. gada 10. aprīlim. Piesakot savu kandidatūru vakancei, Jūs piekrītat datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem personāla atlases vajadzībām. Informējam, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem, kurus uz pārrunām aicināsim telefoniski. Profesija: JURISTA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-10 Darba sākšanas datums: 2026-03-26 Kontaktpersona: Līga Kavīte

Mūsu partneri