Valmieras Ziņas

Uzsāk lietus ūdens novadīšanas sistēmas sakārtošanu Skolas un Sporta ielās Valmierā

Lasīšanas laiks: 3 min

Lai uzlabotu grantēto Skolas un Sporta ielu stāvokli, Valmieras pilsētas pašvaldība uzsākusi Sporta un Skolas ielu lietus ūdens kanalizācijas un drenāžas kolektoru izbūvi un grāvju sistēmas sakārtošanu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Būvdarbi notiks Sporta ielas posmā no Jāņparka ielas līdz Mednieku ielai un Skolas ielas posmā no Sporta līdz Amatnieku ielai. Lietus ūdens novadīšanas sistēmas sakārtošana ir priekšnoteikums cietā virsmas seguma ieklāšanai šiem Valmieras grantēto nozīmīgo (C klases) ielu posmiem, kā arī būtiski uzlabos gājēju, velobraucēju un automašīnu satiksmes kustību mitros laikapstākļos un ziemā.

Līdz šim Sporta ielas posmam no Jāņparka ielas līdz Mujānu ielai un Skolas ielas posmam no krustojuma ar Mujānu, Sporta un Straupes ielām līdz Amatnieku ielai gar malām bija daļēji izbūvēti sāngrāvji ar nepilnvērtīgi funkcionējošām caurtekām. Sporta ielas posmam no krustojuma ar Mujānu, Skolas un Straupes ielām līdz Mednieku ielai nebija izbūvētu sāngrāvju. Savukārt pirms atsevišķu zemes gabalu apbūves īpašnieki to reljefu ir būtiski pacēluši virs ielas brauktuves līmeņa, gar īpašuma malām neparedzot grāvi virszemes ūdeņu uzkrāšanai. Rezultātā lietus un pazemes ūdens uzkrājās ielas malā, uz brauktuves, kā arī dzīvojamo māju pagalmos un pagrabos.

Lietus ūdens novadīšanas sistēmas sakārtošanai tiks izbūvēts lietus ūdens drenāžas kolektors no caurulēm ar betona akām un drenāžas cauruļu tīklu ielām piegulošās zaļās teritorijas lietus ūdens un gruntsūdens līmeņa regulēšanai, darbu veikšanu organizējot divās kārtās. Vispirms darbus īstenos Sporta ielas posmā no Jāņparka ielas līdz Mednieku ielai. Pēc tam būvdarbi notiks Skolas ielā no Sporta, Straupes un Mujānu ielas krustojuma līdz Amatnieku ielai.

Sporta ielā veicamie darbi: ielas sāngrāvī posmā no Jāņparka ielas līdz krustojumam ar Straupes, Skolas un Mujānu ielām tiks izbūvēts kolektors, veidojot seklus grāvīšus ar uztvērējakām. Sporta ielas posmā no krustojuma ar Straupes, Skolas un Mujānu ielām līdz Mednieku ielai tiks izbūvēts segtais kolektors. Lai nodrošinātu šī ielas posma piegulošās teritorijas virsūdeņu noteci, pa abām ielas malām zaļajā zonā tiks izbūvēts drenāžas tīkls virsūdens un gruntsūdens ievadīšanai drenāžas caurulēs.

Skolas ielā veicamie darbi: tiks izbūvētas lietus ūdens drenāžas caurules pa Sporta, Vanagu un Amatnieku ielās esošajiem sāngrāvjiem. Skolas ielas malās esošajos grāvjos tiks izbūvētas drenāžas caurules ar skatakām ielu krustojumos, izvadot ūdeni gar Jāņparka ielu esošajā novadgrāvī.

Lietus ūdens novadīšanas sistēmas sakārtošanas būvdarbi radīs satiksmes ierobežojumus Skolas un Sporta ielās. Lai nodrošinātu satiksmi un piekļuvi būvdarbu zonā esošajiem namīpašumiem, būvdarbi tiks organizēti pakāpeniski, vairākos posmos. Slēdzot automašīnu satiksmi, šobrīd būvdarbi ir uzsākti Sporta ielas posmā no Straupes, Skolas un Mujānu ielas krustojuma līdz Dauguļu ielai. Apbraucamais ceļš tiek organizēts pa Dauguļu, Ausekļa un Straupes ielām. Aktuālā informācija un satiksmes organizēšanas shēmas publicētas Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pilsēta” – “Ielu infrastruktūra”. Autovadītājus aicina sekot līdzi informācijai un izliktajām ceļa zīmēm.

Atbilstoši iepirkumam lietus ūdens novadīšanas sistēmas sakārtošanas būvdarbus Sporta un Skolas ielās veic SIA “WOLTEC” par kopējo līgumsummu 213 698,39 EUR ar PVN.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gads Jums būs veiksmīgāks par 2025. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Uzņēmums “Rūjienas saldējums” aicina pievienoties savam kolektīvam apkopēju Tavi pienākumi būs: - Nodrošināt tīrību un kārtību, veicot mitro un sauso uzkopšanu atbilstoši pārtikas ražošanas prasībām; - Darba apģērbu sagatavošana nosūtīšanai uz mazgātuvi; - Pēc nepieciešamības veikt logu mazgāšanu: - Sekot līdzi tīrīšanas, dezinfekcijas līdzekļu, higiēnas preču izlietojumam; - Uzraudzīt uzņēmumā notiekošo un citi pienākumi. No Tevis sagaidām: - Prasmes saglabāt konfidencialitāti; - Fizisko noturību; - Nepieciešamības gadījumā spēja ierasties darbā no rīta, sestdienās vai svētdienās; - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu; - Spēju strādāt dinamiskos apstākļos; - Prasmes organizēt savu darbu u.c. Piedāvājam: Atalgojumu no 780 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; Sociālās garantijas; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Bezmaksas kafiju un saldējumu; Iespēju iegādāties saldējumu par darbiniekiem draudzīgām cenām; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes iela 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv  Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-27 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi NAMU PĀRVALDĪŠANAS SPECIĀLISTS Galvenie amata pienākumi: pārzināt un prast piemērot Latvijas Republikas normatīvos aktus namu pārvaldīšanas jomā organizēt dzīvojamo māju pārvaldīšanu, t.sk.: nodrošināt sadarbību ar pārvaldīšanā nodoto dzīvojamo māju padomēm organizēt un vadīt dzīvokļu īpašnieku kopsapulces vest ar dzīvojamo māju pārvaldīšanu saistīto lietvedību organizēt dzīvokļu īpašnieku pieņemto lēmumu izpildi veikt klientu apkalpošanu klientu informācijas centrā klātienē, telefoniski un e-vidē. Prasības kandidātiem: nekustamā īpašuma pārvaldīšanas, tiesību, būvniecības vai citā līdzīgā jomā darba pieredze dzīvojamo māju pārvaldīšanā tiks uzskatīta par priekšrocību 5. kvalifikācijas līmenis namu pārvaldīšanā tiks uzskatīts par priekšrocību valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī labas MS Office lietošanas prasmes un zināšanas lietvedībā labas komunikācijas un saskarsmes prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība vēlme mācīties un profesionāli pilnveidoties. Piedāvājam: dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē. stabilu atalgojumu no EUR 1350 (bruto) mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm. veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem. nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. labumu grozu atbilstoši koplīgumam. līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 2026.gada 20.februārim, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: Namu PĀRVALDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-02-20 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri