Valmieras Ziņas

Uzsāk lietus ūdens novadīšanas sistēmas sakārtošanu Skolas un Sporta ielās Valmierā

Lasīšanas laiks: 3 min

Lai uzlabotu grantēto Skolas un Sporta ielu stāvokli, Valmieras pilsētas pašvaldība uzsākusi Sporta un Skolas ielu lietus ūdens kanalizācijas un drenāžas kolektoru izbūvi un grāvju sistēmas sakārtošanu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Būvdarbi notiks Sporta ielas posmā no Jāņparka ielas līdz Mednieku ielai un Skolas ielas posmā no Sporta līdz Amatnieku ielai. Lietus ūdens novadīšanas sistēmas sakārtošana ir priekšnoteikums cietā virsmas seguma ieklāšanai šiem Valmieras grantēto nozīmīgo (C klases) ielu posmiem, kā arī būtiski uzlabos gājēju, velobraucēju un automašīnu satiksmes kustību mitros laikapstākļos un ziemā.

Līdz šim Sporta ielas posmam no Jāņparka ielas līdz Mujānu ielai un Skolas ielas posmam no krustojuma ar Mujānu, Sporta un Straupes ielām līdz Amatnieku ielai gar malām bija daļēji izbūvēti sāngrāvji ar nepilnvērtīgi funkcionējošām caurtekām. Sporta ielas posmam no krustojuma ar Mujānu, Skolas un Straupes ielām līdz Mednieku ielai nebija izbūvētu sāngrāvju. Savukārt pirms atsevišķu zemes gabalu apbūves īpašnieki to reljefu ir būtiski pacēluši virs ielas brauktuves līmeņa, gar īpašuma malām neparedzot grāvi virszemes ūdeņu uzkrāšanai. Rezultātā lietus un pazemes ūdens uzkrājās ielas malā, uz brauktuves, kā arī dzīvojamo māju pagalmos un pagrabos.

Lietus ūdens novadīšanas sistēmas sakārtošanai tiks izbūvēts lietus ūdens drenāžas kolektors no caurulēm ar betona akām un drenāžas cauruļu tīklu ielām piegulošās zaļās teritorijas lietus ūdens un gruntsūdens līmeņa regulēšanai, darbu veikšanu organizējot divās kārtās. Vispirms darbus īstenos Sporta ielas posmā no Jāņparka ielas līdz Mednieku ielai. Pēc tam būvdarbi notiks Skolas ielā no Sporta, Straupes un Mujānu ielas krustojuma līdz Amatnieku ielai.

Sporta ielā veicamie darbi: ielas sāngrāvī posmā no Jāņparka ielas līdz krustojumam ar Straupes, Skolas un Mujānu ielām tiks izbūvēts kolektors, veidojot seklus grāvīšus ar uztvērējakām. Sporta ielas posmā no krustojuma ar Straupes, Skolas un Mujānu ielām līdz Mednieku ielai tiks izbūvēts segtais kolektors. Lai nodrošinātu šī ielas posma piegulošās teritorijas virsūdeņu noteci, pa abām ielas malām zaļajā zonā tiks izbūvēts drenāžas tīkls virsūdens un gruntsūdens ievadīšanai drenāžas caurulēs.

Skolas ielā veicamie darbi: tiks izbūvētas lietus ūdens drenāžas caurules pa Sporta, Vanagu un Amatnieku ielās esošajiem sāngrāvjiem. Skolas ielas malās esošajos grāvjos tiks izbūvētas drenāžas caurules ar skatakām ielu krustojumos, izvadot ūdeni gar Jāņparka ielu esošajā novadgrāvī.

Lietus ūdens novadīšanas sistēmas sakārtošanas būvdarbi radīs satiksmes ierobežojumus Skolas un Sporta ielās. Lai nodrošinātu satiksmi un piekļuvi būvdarbu zonā esošajiem namīpašumiem, būvdarbi tiks organizēti pakāpeniski, vairākos posmos. Slēdzot automašīnu satiksmi, šobrīd būvdarbi ir uzsākti Sporta ielas posmā no Straupes, Skolas un Mujānu ielas krustojuma līdz Dauguļu ielai. Apbraucamais ceļš tiek organizēts pa Dauguļu, Ausekļa un Straupes ielām. Aktuālā informācija un satiksmes organizēšanas shēmas publicētas Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pilsēta” – “Ielu infrastruktūra”. Autovadītājus aicina sekot līdzi informācijai un izliktajām ceļa zīmēm.

Atbilstoši iepirkumam lietus ūdens novadīšanas sistēmas sakārtošanas būvdarbus Sporta un Skolas ielās veic SIA “WOLTEC” par kopējo līgumsummu 213 698,39 EUR ar PVN.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ductus" aicina darbā  TĀMĒTĀJS/-A Tev uzticēsim: tāmju sastādīšanu un izmaksu aprēķinu veikšanu atbilstoši būvniecības projektiem; apakšuzņēmēju cenu aptauju veikšanu un saņemto piedāvājumu izvērtēšanu; būvdarbos izmantojamo materiālu un mehānismu noteikšanu, to cenu pieprasījumu sagatavošanu un analīzi; tehnisko un finanšu dokumentu sagatavošanu (tāmes atbilstoši projektu prasībām, grafikus, finanšu plūsmas, u.c.). No Tevis sagaidām: vidējo speciālo vai augstāko izglītību būvniecībā, vēlams, ceļu būvē ( var būt pēdējo kursu students/-e); vēlams, pieredzi būvniecības projektu tāmēšanā, projektēšanā vai praktiskajā būvniecībā; izpratni par tehnisko dokumentāciju un rasējumiem; datorprasmes (MS Office, vēlams AutoCAD); patstāvīgumu, precizitāti un augstu atbildības sajūtu. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu vienā no vadošajiem ceļu būves uzņēmumiem; atalgojumu no 2500 EUR (bruto); darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; zinošu un atsaucīgu kolēģu komandu; profesionālās attīstības iespējas; pilnas vai nepilnas slodzes darbu ( iespēja apvienot ar studijām) Pieteikumus un CV sūtīt uz e-pastu: info@ductus.lv vai mk@ductus.lv, zvanīt (darba dienās, 8-17).Tel.nr. 27027479 Mēs sazināsimies ar prasībām atbilstošajiem kandidātiem. Profesija: TĀMĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejparks, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-06-14

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Burtnieku apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā strādnieku (Valmieras pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt Pārvaldes Valmieras pagasta teritorijā esošo Pašvaldības īpašumu un dzīvojamo māju to teritoriju vispārējo saimniecisko uzturēšanu un remontdarbus; • veikt ikdienas saimnieciskos darbus Pārvaldes Valmieras pagasta teritorijā; • ar traktortehnikas palīdzību veikt pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • veikt kravu iekraušanas un izkraušanas darbus; un ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • vēlama traktortehnikas vadītāja apliecība; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • spēja patstāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi; mēs piedāvājam: • normālo darba laiku 40 stundas nedēļā; • pamatalgu pārbaudes laikā 720 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 758 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. CV, motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu burtniekuapvieniba@valmierasnovads.lv, ar norādi „Pieteikums strādnieka/-ces Valmieras pagastā amatam”, līdz 2023.gada 12.jūnijam. Tālrunis papildu informācijai: 29388422. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-06-12

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā īpašumu apsaimniekošanas speciālistu/-i Kocēnu pagastā (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • nodrošināt Pārvaldes pārziņā nodotās kustamās mantas un nekustamā īpašuma (tai skaitā Pārvaldes pagasta teritorijā esošo pašvaldības iestāžu ēku, būvju, pašvaldības dzīvojamā fonda, ceļu u.c. objektu) apsaimniekošanu, uzturēšanu; • gādāt par Pārvaldes teritorijas labiekārtošanu un sanitāro tīrību (Pašvaldības ielu, ceļu un laukumu uzturēšanu, ielu, laukumu un citu publiskai lietošanai paredzētu teritoriju apgaismošanu, parku, skvēru un zaļo zonu ierīkošanu); • organizēt un uzraudzīt saimnieciskos darbus un nodrošināt to izpildi, kā arī nodrošināt dažādu saimniecisko materiālu iegādi un uzraudzīt to izlietošanu; • piedalīties kārtējā gada budžeta sagatavošanas izstrādē; • piedalīties būvniecības projektu sagatavošanā un uzraudzīšanā; • veikt ceļu, ēku remontdarbu tāmju sagatavošanu; • pieņemt iesniegumus, sūdzības un priekšlikumus no iedzīvotājiem un juridiskām personām, nodrošināt atbildes sagatavošanu iesniedzējiem; un ja Tev ir: • augstākā vai profesionālā vidējā izglītība (vēlams inženierzinātnēs un / vai nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un uzturēšanas jomā); • teicamas latviešu valodas zināšanas; • praktiskas iemaņas īpašuma apsaimniekošanā, celtniecības un remonta darbos, darbu tāmes sagatavošanā; • prasmes un pieredze darbā ar normatīvajiem aktiem, dokumentu sagatavošanā, budžeta sastādīšanā; • kompetences: ļoti labas organizatoriskās un saskarsmes spējas, argumentācijas prasme; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus; augsta atbildības sajūta; precizitāte; spēja strādāt individuāli un komandā; pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office) un biroja tehniku; • B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: • dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • pamatalgu pārbaudes laikā 983 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1157 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. CV, motivācijas vēstuli (līdz vienai A4 lapai datorrakstā Arial fontā, ar burtu lielumu “11”) un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes īpašumu apsaimniekošanas speciālista/-es Kocēnu pagastā amatam”, līdz 2023.gada 12.jūnijam. Tālrunis papildu informācijai: 25771128 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Dzīvojamo māju/ īpašumu apsaimniekošanas SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-06-12

Mūsu partneri