Valmieras Ziņas

Tautas mūzikas kopa “KamRadi” un folkloras kopa “Rudzupuķe” aicina uz Danču vakaru

Lasīšanas laiks: 2 min

4. aprīlī no plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies Danču vakars ar Tautas mūzikas kopu “KamRadi” un Smiltenes folkloras kopu “Rudzupuķe”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra mārketinga projektu vadītāja Līga Tarbuna.

Valmieras Kultūras centra Tautas mūzikas kopas “KamRadi” vadītāja Līga Jeleviča: “Valmieras Tautas mūzikas kopa tikusi pie nosaukuma “KamRadi”. Tādi mēs esam – radoši un radīt griboši, kā dvēseles radinieki, muzicējot savam un citu priekam. 4.aprīlī uz Valmieru ciemos esam uzaicinājuši draugus no Smiltenes folkloras kopas “Rudzupuķe”, lai kopīgi izdancinātu valmieriešus un pilsētas viesus. Folkloras kopa “Rudzupuķe” darbojas nu jau 14 gadus un danču vakarā dalīsies ar savu pieredzi rotaļdeju vadīšanā.”

Vakara apmeklētājiem būs iespēja gan izdancoties jau apgūtus dančus, iemācīties kādus jaunus soļus un dančus ar spēles elementiem, gan arī iziet rotaļdejas. Aicinām visus dejot gribētājus, arī tos, kam nav pieredzes tradicionālo danču dejošanā. Noteikti noderēs ērti deju apavi un ūdens pudelīte, lai atsvaidzinātos pēc  kāda lustīgāka danča. Droši vari nākt gan viens, gan kopā ar draugiem, radiem, kaimiņiem.

“Mūsu apvienotajam “Danču orķestrim” aicinām pievienoties arī citus muzikantus, lai varētu gan saspēlēt kopā, gan mācīties cits no cita, gan pamīšus, kamēr vieni spēlē, citi var dancot. Tādējādi mēģināsim radīt to atmosfēru, kāda bijusi tālās senču tradīcijās, kad muzikants pasit padusē vijoli, kokli vai citu bieži vien paša radītu mūzikas instrumentu, iemet tarbiņā tupelītes un dodas lustēties,” saka Līga Jeleviča.

Ieeja: 5 EUR, biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

“Rūjienas saldējums”, pieaugot ražošanas apjomiem, aicina savā komandā saldējuma masas vārītāju Darba pienākumi: Saldējuma masas sagatavošana un vārīšana; Izejvielu sagatavošana atbilstoši receptūrām; Iekārtu, līniju mazgāšana, dezinfekcija; Iekārtu uzturēšana labā darba kārtībā; Telpu un iekārtu uzturēšana atbilstoši sanitārajām prasībām u.c.   No Tevis sagaidām: Spēju strādāt fizisku darbu, intensīvos darba apstākļos; Spēju uzņemties atbildību un veikt darba pienākumus ar precizitāti; Spēju organizēt un plānot savu darbu; Iniciatīvu un labas komunikācijas prasmes; Vēlmi mācīties, apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u.   Piedāvājam: Atalgojumu sākot no 8 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas; Maiņu darbu – dienas un nakts maiņas; Sociālās garantijas; Veselības apdrošināšanu pēc 3 nostrādātajiem mēnešiem; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Dinamisku darba vidi; Darba apģērbu; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: VĀRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-15 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

reģ.Nr.LV90001342592 izsludina konkursu uz vakantajiem amatiem Vidzemes Augstskolas Zinātniskajā institūtā: vadošais pētnieks - 1 vieta; zinātnes nozare Plašsaziņas līdzekļi un komunikācija, apakšnozare Komunikācijas teorija Uz vadošā pētnieka amatu var pretendēt persona ar doktora grādu, kurai ir pētījumu profilam atbilstošas zinātniskās publikācijas un/vai patenti, kura spēj patstāvīgi veikt zinātniskos pētījumus, veidot zinātnisko projektu pieteikumus, vadīt citu zinātnieku pētniecisko darbu un kuram zinātniskā un akadēmiskā darba stāžs kopumā nav mazāks par pieciem gadiem. Pretendentu zinātnisko kvalifikāciju izvērtē institūta zinātniskā padome atbilstoši “Nolikums par vēlēšanām akadēmiskajos amatos Vidzemes Augstskolā” (https://va.lv/dokumenti). Pretendentiem uz vakantajiem amatiem līdz 2025.gada 19.decembrim (ieskaitot) jāiesniedz institūta zinātniskajai padomei adresēts iesniegums-motivācijas vēstule par dalību konkursā, norādot, uz kādu amatu un kādā zinātņu nozarē/apakšnozarē kandidāts pretendē, izglītību un zinātnisko grādu apliecinošu dokumentu kopijas, publicēto zinātnisko darbu saraksts, CV ar iekļautu informāciju par angļu valodas zināšanu līmeni. Pieteikumu sūtīt Vidzemes Augstskolas juristei-personāla speciālistei: kabinets Nr.222, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4202 vai pa e-pastu agrita.somase@va.lv ar norādi „Konkurss uz zinātnisko amatu”; tālr.: 26442256. Samaksa vadošajam pētniekam: 17,54-52,62 EUR/h,atbilstoši konkrētajam veiktajam darbam. Profesija: VADOŠAIS PĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 10, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-19 Kontaktpersona: CV,mot.vēst.,lūdzam sūtīt uz e-pastu: agrita.somase@va.lv

Mūsu partneri